✨️ Dlaczego spokojne życie nie sprzyja randkom?
Często widuję na internecie w różnych miejscach wypowiedzi szczególnie od kobiet że jeśli nie możesz sobie znaleźć kobiety to znaczy że problem jest z tobą a nie z kobietami.
Jednak wystarczy nie lubić podróżować, chodzić po górach, czy też nie mieć tych słynnych 180 cm, prowadzić spokojne życie i nagle się okazuje że w miejscach typu tinder i inne nie dostaje się żadnych like od kobiet.
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: kobiety niech zamkną mordę i się nie wpierdlaja
Żeby facet był sam starczy że nie będzie się odzywal
Kobieta nie ważne gdzie pójdzie zawsze jakiś typ zagada ew bedise próbował
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Varesi: Ja p------e powinni nazwać ten program "Szczęście i Moralność z Jankowskim". Sami się k---a poświęcajcie boomerzy, janusze, grażyny rozwodnicy. Szklankieeeee woooodyyy na starość? Ja p------e... Eutanazja i elo. Już ja widziałem jak na starość ludzie dbają o siebie - nie dajcie się nabrać na to g---o. System walczy o przetrwanie i swoich niewolników.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krystian-stepaniak: najśmieszniejsze, jest to, że możesz być normalnym chłopakiem, z normalnym wzrostem, twarzą, włosami, szczupły i dostajesz 5/10, a taki sam odpowiednik baby to już prawie 10/10. Zawsze to śmieszy, wystarczy mieć tzipę i być szczupłą i z automatu jesteś 10/10
  • Odpowiedz
@krystian-stepaniak: znają swoje miejsce chłopaki, dobrze wytresowani. Przykro się na to patrzy, ale w dyskusjach z babami w internecie się dowiesz, że to przeciętni mężczyźni mają gigantyczne ego, są narcyzami i startują tylko do modelek.
  • Odpowiedz
@Realizm123: 185 to taki minimalny wzrost, jak chcesz mieć młoda julkę, bo te mają dziś po 170-175 cm wzrostu. Ale teraz najlepiej mieć coś koło 190. nie za wysoki, nie za niski, idealny wzrost
  • Odpowiedz
@krystian-stepaniak: Obejrzałem całość ale wystarczyło wysłuchać pierwsze 20 sekund. Przeciętniara niby szuka relacji na poważnie ale trafił się chociaż chwilowo zainteresowany przystojniak o vibie fuckboya, więc wyrzuca swoje wszystkie zasady przez okno. Do tego chad śni się po nocach, ona stawia tarody i analizuje sytuacje przez pół roku xD. Mam nadzieje, że zobaczy to jakis beciak i zobaczy jak wygląda zachowanie kobiety kiedy jakiś facet się jej spodoba.
  • Odpowiedz
Mam wrażenie że nie ma żadnych wolnych dziewczyn w wielu 23-26 lat, które
- nie mają tatuaży ( chociaż takich oszpecajacych fest)
- są wolne
- nie są grube
- są brunetkami ( opcjonalne)
#zwiazki
#tinder tylko dla zasiegow bo tam to xDDDDD
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NieChadembyc: Może ja głupi jestem ale nie rozumiem o co chodzi w co drugiej rolce wrzucanej przez kobiety. Zero kontekstu zero czegokolwiek. Po prostu jakieś losowe twierdzenie i domyślaj się o co mogło chodzić.
  • Odpowiedz
@MakiawelicznyAltruista: Jak boisz się przekopu to polecam wychodzenie na miasto w grupie lub z kilkoma kolegami. Jeżeli nie wyglądasz groźnie i nie masz warunków fizycznych, to zawsze będziesz łatwym celem dla dresów którzy zazwyczaj atakują w grupie (małpy razem silne) dlatego wychodzenie z kimś od razu sprawia, że część z nich sobie przekalkuluje czy warto startować chyba, że będą mieć dużą przewagę
  • Odpowiedz