Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Kukoldinho
- 19

ricco7
via Wykop- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

RobertPPK
via Wykop- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
@nestore: faceci, którzy nigdy nie cieszyli się zainteresowaniem kobiet próbują się pocieszać. To jest ich wizja „sprawiedliwości”.
Tak samo jak wymysł, że facet im starszy tym bardziej atrakcyjny chociaż w rzeczywistości dotyczy to może 1,2% wszystkich mężczyzn. Ale internetowi guru męskości wmawiają to desperatom.
Tak samo jak wymysł, że facet im starszy tym bardziej atrakcyjny chociaż w rzeczywistości dotyczy to może 1,2% wszystkich mężczyzn. Ale internetowi guru męskości wmawiają to desperatom.
@nestore: Revenge cope przegrywów. Realnie kobieta koło 30-35 ma największe wymagania bo oprócz wyglądu masz mieć już zbudowaną karierę i życie prywatne czyli mieszkanie/dom, auto itp.
- 104
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Varesi: moja matka miała 18 lat jak poznała mojego ojca, 20 jak wzięli ślub, 21 jak urodziła pierwsze dziecko, a teraz 28 letnia Julka nie wie czy już się wyskakała czy jeszcze nie.
@Varesi: niech uważa, bo jest bardzo blisko odkrycia, że jej tata też nie wiedział czego chce, tylko przez przypadek zalał formę xDD
źródło: 1000019585
Pobierz@Wypokowyzyg: jesteś w swojej głowie i mnożysz postacie
- 0
@TobiaszSuchy: wiedziałem że jak uderzę w #tinder to zaraz się zleci jakiś #incel 🤣 beka w ujjj, ale nie bój się już, spoko.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@lubiesikacdozlewu: zakola to nie na kruchą psychę oskarków
- 151
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kamil-tika: Natura
@kamil-tika: niszczenie odbytu > ogarnięcie
✨️ Jak wziąć odpowiedzialność za swoje życie? Ⓘ
Dlaczego przegrywy non stop narzekają zamiast wziąć się za siebie? Sam byłem #przegryw ale stwierdziłem ile można non stop zwalać na innych? Trzeba wziąć odpowiedzialność za swoje życie a nie że każdy winny tylko nie ja. Baba to powinna sama zagadać, wszystko powinno być podane na tacy i przecież to mnie powinni zapraszać na imprezy na jachcie wśród modelek. Typowa roszczeniowa postawa przegrywa
Dlaczego przegrywy non stop narzekają zamiast wziąć się za siebie? Sam byłem #przegryw ale stwierdziłem ile można non stop zwalać na innych? Trzeba wziąć odpowiedzialność za swoje życie a nie że każdy winny tylko nie ja. Baba to powinna sama zagadać, wszystko powinno być podane na tacy i przecież to mnie powinni zapraszać na imprezy na jachcie wśród modelek. Typowa roszczeniowa postawa przegrywa
@mirko_anonim: ja jestem przegrywem, a pewnie mam więcej hajsu od Ciebie, a nie moralizuję tak. Gra się takimi kartami, jakie się wylosowało. Jak nie jesteś przystojniakiem, to albo godzisz się, że różowa jest z Tobą z wygody, albo narzekasz i zostajesz przegrywem. Druga opcja wcale nie jest taka zła, o czym powie wielu normików po rozwodach ze zmarnowanym życiem
@mirko_anonim: XD to bait?
Jak już ktoś chce zmieniać życie to olać kobiety na starcie i skupić się na zapewnieniu sobie wygodnego życia. Sport ok. Reszta to por prostu XD
"Wydawaj pieniądze, bo nasze biznesy idą w upadek, staraj się mimo że nagroda nie jest warta wysiłku..."
Nie dziwię się że z anonima, też wstydziłbym się wstawić takie gówniane porady pod własnym nickiem
Jak już ktoś chce zmieniać życie to olać kobiety na starcie i skupić się na zapewnieniu sobie wygodnego życia. Sport ok. Reszta to por prostu XD
"Wydawaj pieniądze, bo nasze biznesy idą w upadek, staraj się mimo że nagroda nie jest warta wysiłku..."
Nie dziwię się że z anonima, też wstydziłbym się wstawić takie gówniane porady pod własnym nickiem
@mirko_anonim: Przedstawiając się jako "pan z pieniędzmi" przyciągniesz okoliczne gold diggerki. Obiecuj i ruchaj, a następnie nie spełnij obietnic. Cały sekret tej turystyki.
- 0
twórczy-kartograf-82: Przecież tutejsze przegrywy są biedniejsi od Bułgarów...
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
@Kukoldinho: myslę że i bez tego ma powodzenie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Pamiętam jak kiedyś zaprosiłem mocna katoliczkę do siebie na 3 spotkanie i ona po 10-15 sekundach całowania się odeszła i się mnie pyta co ja się tak długo całuje XDDDD oczywiście inne eskalację kończyły się zapasami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co ona myślała, że po ślubie to za pierwszym razem się uda dziecko zrobić i po 10 sekundach?
#tinder
Co ona myślała, że po ślubie to za pierwszym razem się uda dziecko zrobić i po 10 sekundach?
#tinder
@razdwatrzy55: kiedyś poznałem ultra katoliczke dziewice I typiara brała tylko anal eh
Uwielbiam ten argument z „przejdź się po mieście i zobacz jak związki wyglądają” a za każdym razem jak się przyglądam to chłop jest z dwie skale atrakcyjniejszy od baby i to on nie ma 2cm tynku na mordzie xD jak widzę jakiegoś chudego mireczka z laską to przeważnie jest to jakaś salcesoniara z nadwagą
#p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #tinder
#p0lka #logikarozowychpaskow #blackpill #tinder
źródło: IMG_0559
Pobierz@krystian-stepaniak: chce femboya metala a nie chada blackpill obalony ale ten femboy 8/10 musi być minimum
@krystian-stepaniak: Może po prostu warto zawsze dodać, żeby przejść się w jakichś godzinach wieczornych. Wtedy świat wygląda zupełnie inaczej, totalnie blekpylowo. Za dnia to pełno kukonów biega, załatwia coś tym laskom, coś kupuje, coś organizuje, coś nosi, coś przestawia, tankuje auto i c--j wie k---a jeszcze co. Dlatego można mieć wypaczony obraz kiedy laska akceptuje w swoim otoczeniu takiego osobnika, do momentu kiedy usługa zostanie wykonana.
#tinder #redpill Kurde wzieło mnei na wspominki dzisiaj i przypomniałem sobie że czytałem o redpill ponad 15 lat temu, w gimbazie jeszcze. Ta wiedza wtedy, zaczerpnięta z reddita usa to była jak jakaś wiedza magiczna, jak cheat code. Dzieciak, prawiczek ja wtedy wkrecił się w to czytał, uczył się. Naprawdę fajna sprawa, bo tamten redpill to było coś innego niz dzisiejsza skomercjonalizowana wersja, czesto toksyczna, która dostała się
@lubiesikacdozlewu: haha to u mnie się zdarzało głównie na odwrót że to zajebiste super piękne hot miały 1 chłopaka czasem nawet wcale ostatnio z jakimiś pisalem to 18 letnie dziewice i są bardzo wybredne ciężko im kogoś dopuścić do siebie bliżej a te średnie grube brzydkie no to odrazu fwb czy cos chcą i dużo większy przebieg
@WomanWhisperer: k---a też miałem.tska noc że następnego dnia nic nie było takie samo
Pua redpill Black pill
I nagle skumalem że jak nie masz podstaw czyli wyglądu hajsu formy auta
Nie mieszkasz w dużym mieście bo powiatowe to xD
To można porównać do tego jakbyś wszel do salonu bugatti mając 200
Pua redpill Black pill
I nagle skumalem że jak nie masz podstaw czyli wyglądu hajsu formy auta
Nie mieszkasz w dużym mieście bo powiatowe to xD
To można porównać do tego jakbyś wszel do salonu bugatti mając 200

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MecenasMarcinNajman: w genach mamy FAS
TO CO AMERYKANSKIE OSKARKI NAZWĄ FAS
TO CO AMERYKANSKIE OSKARKI NAZWĄ FAS
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MecenasMarcinNajman: bo powinieneś siedzieć na grinderze
Wolałbym być prawdziwie pożądanym przez grubą kobietę 4/10 niż być w kukoldzkim związku z kobietą 8/10 #tinder
@Syn_dekarza: Coś w tym jest, ale ja osobiście nie schodziłym ponizej 6/10 bo na co związek z laska na którą nigdy nie masz ochoty? A masa facetów gnije w takich
Najwiekszy plust zwiazku z laską która szczerze Cie pożąda to kwestia tego, że nie musisz cały czas udawać twardego żeby zaliczyć + jak podwinie Ci sie noga finansowo to typiara nie myśli o zmianie od razu.
Najwiekszy plust zwiazku z laską która szczerze Cie pożąda to kwestia tego, że nie musisz cały czas udawać twardego żeby zaliczyć + jak podwinie Ci sie noga finansowo to typiara nie myśli o zmianie od razu.
- 2
Czy ta "sprawczość" to znak rozpoznawczy sztucznej głupoty jak —, czy przewija się w jakimś kretyńskim poradniku napisanym przez samotną lambadziarę ze stadem kotów i małą winniczką lidla w lodówce, która doradza, jak znaleźć sobie chada na Tinderze, a jak uniknąć normików?
#tinder #badoo #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
#tinder #badoo #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
źródło: Screenshot_20260612_200844_Tinder
Pobierz@Wilczak: a co to te 9cm - chyba nie siusiak?!
- 14
@czesio-1975: Oczywiście szpilki, w których niemal na pewno nie potrafi chodzić, bo zakłada je raz w roku na wiejski ślub kuzynki spod białoruskiej granicy.
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PolsartNews: Nigdy bym po laske nie pojechał na 1 spotkanie xd w polowie drogi albo u mnie i niech s-------a
@Geralt678: niestety poziom odklejenia p0lek jest już na tyle wysoki że nawet do fejka trenera persolnaego 190 cm morda 9/10 same nie przyjadą xDDD (Pytały się czy przyjadę do nich xD)
- 239
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
Obniż standardy bro grube są fajne, a gowno prawda natury nie oszukasz oko i tak idzie na fajniejsze loszki a weź taką grubą wykarm i ubierz.
Nie ma się co oszukiwać nie ma co być desperatem
#gownowpis #grubaimanlet #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem #przegryw #tinder #badoo
Nie ma się co oszukiwać nie ma co być desperatem
#gownowpis #grubaimanlet #logikaniebieskichpaskow #podrywajzwykopem #przegryw #tinder #badoo
@Pesa_elf: tylko że grube mają wymagania co najmniej na takim poziomie, jak te z topki
@Pesa_elf: Zależy co rozumiesz przez oszukiwanie. Jak przez całe życie wpajali ci, że szczupła laska jest super, to to ci się wydaje. Jakby ci wpajali, że atrakcyjna jest długa szyja, albo zdeformowane przez buty stopy, to to by ci się podobało.
Naturalnie mężczyźnie podobają się cechy świadczące o płodności, o możliwości rodzeniu dzieci i opiekowaniu się nad nimi. Szczupła laska ma tylko wielkie bimbały z naturalnego piękna.
Więc jest to
Naturalnie mężczyźnie podobają się cechy świadczące o płodności, o możliwości rodzeniu dzieci i opiekowaniu się nad nimi. Szczupła laska ma tylko wielkie bimbały z naturalnego piękna.
Więc jest to
Spróbowałem się umówić na randkę z koleżanką z grupy bo mieliśmy ostatni egzamin a ta:"nie, na tyle co cię poznałam tutaj stwierdziłam, że nie pasujemy do siebie", niestety nie dopytałem dlaczego, może napiszę w tej sprawie. Bardzo pasujemy, jest: spokojna, wycofona, mówi wprost, artystka, gra w gry np wiedźmin 3, lubi siedzieć w domu. Jedyne co nie pasuje to, że jest silną niezależną kobietą a ja jestem incelem. Aż dziwnie, że nie
@przegro_pisarz: bardzo pasujemy xD wg cb, bo ona uważa, że nie. Daj se siana i na pewno nie wypytuj dlaczego
@przegro_pisarz wiem ze bajt ale powiem glosno to co wiesz - to nie charakter jej nie pasuje tylko Twoja morda xD

























