@Realizm123: 185 to taki minimalny wzrost, jak chcesz mieć młoda julkę, bo te mają dziś po 170-175 cm wzrostu. Ale teraz najlepiej mieć coś koło 190. nie za wysoki, nie za niski, idealny wzrost
  • Odpowiedz
@krystian-stepaniak: Obejrzałem całość ale wystarczyło wysłuchać pierwsze 20 sekund. Przeciętniara niby szuka relacji na poważnie ale trafił się chociaż chwilowo zainteresowany przystojniak o vibie fuckboya, więc wyrzuca swoje wszystkie zasady przez okno. Do tego chad śni się po nocach, ona stawia tarody i analizuje sytuacje przez pół roku xD. Mam nadzieje, że zobaczy to jakis beciak i zobaczy jak wygląda zachowanie kobiety kiedy jakiś facet się jej spodoba.
  • Odpowiedz
Mam wrażenie że nie ma żadnych wolnych dziewczyn w wielu 23-26 lat, które
- nie mają tatuaży ( chociaż takich oszpecajacych fest)
- są wolne
- nie są grube
- są brunetkami ( opcjonalne)
#zwiazki
#tinder tylko dla zasiegow bo tam to xDDDDD
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NieChadembyc: Może ja głupi jestem ale nie rozumiem o co chodzi w co drugiej rolce wrzucanej przez kobiety. Zero kontekstu zero czegokolwiek. Po prostu jakieś losowe twierdzenie i domyślaj się o co mogło chodzić.
  • Odpowiedz
@MakiawelicznyAltruista: Jak boisz się przekopu to polecam wychodzenie na miasto w grupie lub z kilkoma kolegami. Jeżeli nie wyglądasz groźnie i nie masz warunków fizycznych, to zawsze będziesz łatwym celem dla dresów którzy zazwyczaj atakują w grupie (małpy razem silne) dlatego wychodzenie z kimś od razu sprawia, że część z nich sobie przekalkuluje czy warto startować chyba, że będą mieć dużą przewagę
  • Odpowiedz
Dam wam dobra radę przegrywy:
Jeśli jakaś fryzura/zarost XD/spodnie itp podobają się twojej matce albo babce i mówią „super wyglądasz” to na 80% wyglądasz jak g---o XD

Nawet jak chcą dobrze te osoby w twoim życie to, ich gust to często xD
„kartoflana gruba morda = super wyglądasz” itp

„Hollow
Zimny-jak-lod - Dam wam dobra radę przegrywy: 
Jeśli jakaś fryzura/zarost XD/spodnie ...

źródło: IMG_9538

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ja_jesio_ne: @adamsowaanon

Chłopaki ja wam nie chcę psuć zabawy ale dzietność NA kobietę nie ma nic wspólnego z liczebnością kobiet.

To o czym wy gadacie to co najwyżej miałoby sens w liczbach rzeczywistych, bo 1k kobiet nie urodzi magicznie miliona dzieci ale nawet gdyby w Europie zostało 1k to spokojnie mogą mieć 2.1 albo i 5.1 bez względu na to jak dużą przewagę mają mężczyźni liczebnie
  • Odpowiedz
@krystian-stepaniak: Nie wiem kim on jest ale zakładam, że to on jest popularny bo żadna kobieta nie zaprosiłaby kogoś takiego do siebie. To oznacza, że pomimo parcia na atencje uczucie odrazy do wizji bycia w związku z takim chłopem jest tak mocne, że nie da rady przełknąć łyka picia ( ͡° ͜ʖ ͡°). Brutalne.
  • Odpowiedz
Około połowa polaków ma styl przywiązania inny niż bezpieczny co oznacza, że bez psychoterapii prawdopodobnie nigdy nie będzie w stanie stworzyć trwałego i zdrowego związku. Miażdżąca nadwyżka takich osób znajduje się na aplikacjach randkowych, ponieważ wpadają i wypadają oni z rynku matrymonialnego i tak w kółko.

Osoby o stylu bezpiecznym mają filtr przez który (dość szybko) wchodzą w relacje z innymi osobami o stylu bezpiecznym przez co związki te są zdrowe i
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Seraficzna2: p---------e o tej psychoterapii. Nie wszyscy potrzebują, nie wszyscy chcą się uzewnętrzniać przed obcą osobą. Jeszcze te z d--y wzięte "około połowa polaków" Studiowałem kiedyś na SWPS i napatrzyłem się na te "psycholożki". Większość chyba tam poszła żeby wyleczyć się ze swoich problemów, a nie żeby pomagać innym.
  • Odpowiedz