Spróbowałem się umówić na randkę z koleżanką z grupy bo mieliśmy ostatni egzamin a ta:"nie, na tyle co cię poznałam tutaj stwierdziłam, że nie pasujemy do siebie", niestety nie dopytałem dlaczego, może napiszę w tej sprawie. Bardzo pasujemy, jest: spokojna, wycofona, mówi wprost, artystka, gra w gry np wiedźmin 3, lubi siedzieć w domu. Jedyne co nie pasuje to, że jest silną niezależną kobietą a ja jestem incelem. Aż dziwnie, że nie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

przegro_pisarz
- 1

MissMisery
via Wykop- 26
@przegro_pisarz: bardzo pasujemy xD wg cb, bo ona uważa, że nie. Daj se siana i na pewno nie wypytuj dlaczego

Pasterz30
via Wypiek- 19
@przegro_pisarz wiem ze bajt ale powiem glosno to co wiesz - to nie charakter jej nie pasuje tylko Twoja morda xD
- 2
źródło: 1000023290
PobierzAktualizacja mojego diviarskiego portfela inwestycyjnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) link do ostatniego wpisu - https://wykop.pl/wpis/84624347/aktualizacja-mojego-diviarskiego-portferla-inwesty
Już oficlane: wbiłem w pół roku z kawałkiem łącznie 100% zysku brutto (chociaż ja to trakttuje jak netto, bo te parę stów podatku to na ziemi można znaleźć by w przyszłym roku go opłacić). Ale prawdziwe netto też wbije, bo te pieniądze sobie tam zostawię i dalej będą pracować ᕦ(òó
Już oficlane: wbiłem w pół roku z kawałkiem łącznie 100% zysku brutto (chociaż ja to trakttuje jak netto, bo te parę stów podatku to na ziemi można znaleźć by w przyszłym roku go opłacić). Ale prawdziwe netto też wbije, bo te pieniądze sobie tam zostawię i dalej będą pracować ᕦ(òó
źródło: Zrzut ekranu 2026-06-12 155426
Pobierz@Felixu: masz duzo czasu, zakladaj konto na xtb i bzikaj
- 2
@Krzych1921: lokata to najgorsze gunwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak, będzie lepiej ale musisz zrozumieć że na giełdzie buja i spadki mogą sprowokować Cię do sprzedaży i marudzenia, więc zapoznaj się z tematem żeby nie było niespodzianek. Jednak psychologia na rynku jest najważniejsza
✨️ Dlaczego dynamika jest ważniejsza od wyglądu w relacjach? Ⓘ
Dynamina > wygląd i nawet z tym nie handlujcie.
Na tagu gloryfikuje się wygląd bo zestawia się chada z brzydkim typem na zasadzie kontrastu ale pls, ile jest takich sytuacji w życiu? Większość oscyluje wokół przeciętnej. Popatrzcie na takich sebixów.. czy taki żali się non stop na swój wygląd? Tam nie ma refleksji tylko działanie. Nie uda mu się 50 razy ale za 51
Dynamina > wygląd i nawet z tym nie handlujcie.
Na tagu gloryfikuje się wygląd bo zestawia się chada z brzydkim typem na zasadzie kontrastu ale pls, ile jest takich sytuacji w życiu? Większość oscyluje wokół przeciętnej. Popatrzcie na takich sebixów.. czy taki żali się non stop na swój wygląd? Tam nie ma refleksji tylko działanie. Nie uda mu się 50 razy ale za 51
źródło: z20435173IEG,VW-Mania---najwiekszy-Polski-Zlot-VW
Pobierz@mirko_anonim: jako człowiek to najwyraźniej jakimś pojęciu o życiu na pewno wiesz, że wygląd napędza dynamine. Jak od podstawówki nikt się z tobą nie chciał zadawać, bo brzydal albo krzywe plecy to już zawsze będziesz z tyłu tym jak dobrze zsocjalizowany i przystosowany do przebywania w towarzystwie jesteś.
Wygląd/dobre geny pomaga nie tylko w relacjach z laskami jak masz 20 lat, ale też jak masz 13 i konkurujesz z kumplami, który
Wygląd/dobre geny pomaga nie tylko w relacjach z laskami jak masz 20 lat, ale też jak masz 13 i konkurujesz z kumplami, który
@mirko_anonim: Dynamina nic nie da będąc sub5. Normictwo ma na takich brzydali dynamiczniaków patent że po prostu ich ignoruje a jak na za dużo sobie pozwalają to usuwa się ich z grupy i tyle z dynamicznego życia xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@DorodnyTucznik: nalać świni do koryta?
"sorry jestem na wyjeździe nie mam czasu pisać"
Tymczasem jej story: pokazuje jak pada deszcz
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tinder
Tymczasem jej story: pokazuje jak pada deszcz
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tinder
Często kobiety chcą przemycać tą narrację, że to zawsze facet musi pierwszy napisać. To napiszę Wam trochę o moich doświadczeniach.
1. Byłem się zobaczyć ze znajomymi i był kolega ze swoją siostrą. Dobrze nam się gadało. Następnego dnia wystalkowała mojego instagrama i mnie zaobserwowała, dodała do bliskich znajomych i zaczęła wrzucać bardzo dużo relacji, żebym skomentowała i się potoczyła rozmowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Byłem na imprezie i tam też poznałem siostrę
1. Byłem się zobaczyć ze znajomymi i był kolega ze swoją siostrą. Dobrze nam się gadało. Następnego dnia wystalkowała mojego instagrama i mnie zaobserwowała, dodała do bliskich znajomych i zaczęła wrzucać bardzo dużo relacji, żebym skomentowała i się potoczyła rozmowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Byłem na imprezie i tam też poznałem siostrę
@operatorkatapulty: post k---a o niczym xD oddaj mój stracony czas
- 0
@Jurekogorek23: oba związki z tego co mi wiadomo już wtedy się miały ku końcowi, więc raczej na to nie miałem wpływu. To wiadomo wybrane interakcje, nie jestem jakimś chadem, też dużo porażek zaliczyłem
źródło: 1000007232
Pobierz@ff99plpowrot: Znaczenie ma grubość (portfela)
@ff99plpowrot: A co to za lafirynda?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MisterMinister: Niektóre kobiety komunikują się tylko w ten sposób, tzn. emotkami. No cóż, n----------e mózgowe.
a my im baklazana i brzoskwinke i pasuje xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MarianoItalianoPiller: Zgadzam się. Gostek randka to przegryw i to taki całożyciowy.
- 42
@Kukoldinho: Ale ci wykop zakręcił korbą waginosceptyku.
@kidi1: ok bluepilloski
- 54
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@centerario: no i wiadomo dlaczegoś przegryw, było się uczyć i piąteczki i szósteczki przynosić ze szkoły to byś wygryw był.
( ͡º ͜ʖ͡º)
A tak serio starzy to nadal wierzą w te świadectwa z paskiem? Że kiedyś byli głupi i tak myśleli to jeszcze rozumiem. Ja do gimnazjum miałem dobre oceny, w liceum gorzej z ocenami ale ładne wyniki z matur. Za to nie skończyłem
( ͡º ͜ʖ͡º)
A tak serio starzy to nadal wierzą w te świadectwa z paskiem? Że kiedyś byli głupi i tak myśleli to jeszcze rozumiem. Ja do gimnazjum miałem dobre oceny, w liceum gorzej z ocenami ale ładne wyniki z matur. Za to nie skończyłem
@centerario: nie ma nic gorszego niż ciągłe darcie mordy i tworzenie sztucznego zagrożenia, podbijanie kortyzolu non stop na górne widełki. Głowa może i czasem zapomina, ale ciało pamięta.
- 13
@razdwatrzy55: obvious troll
@razdwatrzy55 PALJAKA
@operatorkatapulty: dla lepszego zobrazowania dodam, że to tak jakbyście wy powiedzieli lasce, że weźmiecie ją na obiad jak wam zrobi loda i napisze wierszyk o tym jak bardzo jej smakowało.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@operatorkatapulty: chłop się będzie cieszył że ma pierwszą randkę. Szkoda że nie będzie następnej. Tak się upokorzyć, podbić samoocenę płci żeńskiej i zdewaluować własną za nic w zasadzie
- 95
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@isoversomuch: Jak Mokebe/Ahmed spuści jej łomot albo zwieje to będzie kwiczeć, że wszyscy mężczyźni są tacy i owacy. I tak to się kręci z babami spuszczonymi ze smyczy.
@isoversomuch: W egzotycznych kutangach p0lek jest wydaje mi się pomijalny dość istotny aspekt tego doboru - oni się po prostu tak do końca nie rozumieją nawzajem - dlatego wszystko działa bardziej na uga buga emocjach, odczytywaniu magicznych "co on miał na myśli mając taki wyraz twarzy". Możesz się stać bardziej małpą na drzewie która bazuje na domysłach, to jest po prostu bardziej stabilne dla osób niestabilnych.
TLDR: po prostu mniej
TLDR: po prostu mniej
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
✨️ Jakie kobiety wybierają mężczyźni przegrywający? Ⓘ
Pytanie do osób przegrywających, biorąc pod uwagę brak powodzenia u krajowych kobiet i prawdopodobnie także wśród zachodnich to jaką nacje byście wybrali (i tolerowali/akceptowali) pod katem przyszłego #zwiazki jeśli byłaby taka możliwość? Ewentualnie wśród jakiej raczej byście szukali?
#podrywajzwykopem #tinder #przegryw #niebieskiepaski #blackpill #redpill #tfwnogf
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Pytanie do osób przegrywających, biorąc pod uwagę brak powodzenia u krajowych kobiet i prawdopodobnie także wśród zachodnich to jaką nacje byście wybrali (i tolerowali/akceptowali) pod katem przyszłego #zwiazki jeśli byłaby taka możliwość? Ewentualnie wśród jakiej raczej byście szukali?
#podrywajzwykopem #tinder #przegryw #niebieskiepaski #blackpill #redpill #tfwnogf
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
źródło: GsPHwpEWQAAl54E
PobierzKogo byście chcieli najbardziej?
- Latynoski (np. Ameryka Południowa) 34.9% (59)
- Arabki 8.3% (14)
- Azjatki 38.5% (65)
- Afrykanki 6.5% (11)
- Wschodnie 11.8% (20)
@mirko_anonim: zdecydowanie latynoski. Potężne tyłeczki, śliczne buzie. Tylko sobie wyobraź jeden z drugim, że jesteś jakimś inkwizytorem odkrywcą, wchodzisz na nieznany ląd i witają cie takie kobiety
@mirko_anonim: jakbym miał jakiś wybór to spoko ale do wszystkich tych kobiet bez kasy i pewności siebie która wiąze sie z posiadaniem jej moge konia co najwyżej bić
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
✨️ Gdzie poznać kobiety po 30-tce? Ⓘ
Gdzie się teraz poznaje kobiety? Umówmy się, jak masz 30+ to albo spędzasz 3/4 dnia (+dojazdy) w robocie albo na zdalnej w domu więc zostają aktywności poza. Tylko jak to ogarnąć? Fajnie wyjść na rower czy pobiegać ale nigdy tak nikogo nie poznałem. W codziennych sytuacjach też nie, no bo kajerki mam zagadywać przy zakupach? Wszelkie aktywności socjalne są skierowane albo dla dzieci albo emerytów. To
Gdzie się teraz poznaje kobiety? Umówmy się, jak masz 30+ to albo spędzasz 3/4 dnia (+dojazdy) w robocie albo na zdalnej w domu więc zostają aktywności poza. Tylko jak to ogarnąć? Fajnie wyjść na rower czy pobiegać ale nigdy tak nikogo nie poznałem. W codziennych sytuacjach też nie, no bo kajerki mam zagadywać przy zakupach? Wszelkie aktywności socjalne są skierowane albo dla dzieci albo emerytów. To
@mirko_anonim: jak masz dynamine i wygląd to wszędzie, siłownia, festiwal muzyczny, club run. Jak nie masz to its over
Zostaje jedynie w pracy szukać
@mirko_anonim: Gdzie się pracuje, fletem się nie wojuje.
Pewnie w powiatowym mieszkasz to over, nawet jak jako tako wyglądasz. Jak jesteś ze wsi spod powiatowego to over x2
✨️ Gdzie są wszyscy chadowie? Ⓘ
Jak to jest że chodzę po tych galeriach, po ulicy i nie widzę tych mitycznych chadów? Przecież to oni powinni trzymać za rękę a nie jakieś przeciętniaki to co jest? Na tagu przekonywali mnie że jest over dla przeciętnego chłopa i kobiety mają wymagania z kosmosu. Ktoś mi wytłumaczy co się dzieje? Czy to jakieś hologramy czy może każdy z siotrą teraz za rękę chodzi?
#blackpill
Jak to jest że chodzę po tych galeriach, po ulicy i nie widzę tych mitycznych chadów? Przecież to oni powinni trzymać za rękę a nie jakieś przeciętniaki to co jest? Na tagu przekonywali mnie że jest over dla przeciętnego chłopa i kobiety mają wymagania z kosmosu. Ktoś mi wytłumaczy co się dzieje? Czy to jakieś hologramy czy może każdy z siotrą teraz za rękę chodzi?
#blackpill
@mirko_anonim: A ja widzę tylko chadów i oskariat z pełną rozpiętośćią wyglądową kobiet. Gdzie wy widzicie tych brzydali co za rękę chodzą. Brzydale z domu nie wychodzą, a na pewno nie do galerii i na miasto.
@mirko_anonim: bo chady robią profile na SM i laski do niech wpadają na noc ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na drugi dzień beciaki biora te laski do galerii bo inaczej foch i właśnie dlatego ich tyle widzisz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
























