Spróbowałem się umówić na randkę z koleżanką z grupy bo mieliśmy ostatni egzamin a ta:"nie, na tyle co cię poznałam tutaj stwierdziłam, że nie pasujemy do siebie", niestety nie dopytałem dlaczego, może napiszę w tej sprawie. Bardzo pasujemy, jest: spokojna, wycofona, mówi wprost, artystka, gra w gry np wiedźmin 3, lubi siedzieć w domu. Jedyne co nie pasuje to, że jest silną niezależną kobietą a ja jestem incelem. Aż dziwnie, że nie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aktualizacja mojego diviarskiego portfela inwestycyjnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) link do ostatniego wpisu - https://wykop.pl/wpis/84624347/aktualizacja-mojego-diviarskiego-portferla-inwesty

Już oficlane: wbiłem w pół roku z kawałkiem łącznie 100% zysku brutto (chociaż ja to trakttuje jak netto, bo te parę stów podatku to na ziemi można znaleźć by w przyszłym roku go opłacić). Ale prawdziwe netto też wbije, bo te pieniądze sobie tam zostawię i dalej będą pracować (òó
Pralko-suszarka - Aktualizacja mojego diviarskiego portfela inwestycyjnego ( ͡° ͜ʖ ͡°...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-12 155426

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krzych1921: lokata to najgorsze gunwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak, będzie lepiej ale musisz zrozumieć że na giełdzie buja i spadki mogą sprowokować Cię do sprzedaży i marudzenia, więc zapoznaj się z tematem żeby nie było niespodzianek. Jednak psychologia na rynku jest najważniejsza
  • Odpowiedz
✨️ Dlaczego dynamika jest ważniejsza od wyglądu w relacjach?
Dynamina > wygląd i nawet z tym nie handlujcie.
Na tagu gloryfikuje się wygląd bo zestawia się chada z brzydkim typem na zasadzie kontrastu ale pls, ile jest takich sytuacji w życiu? Większość oscyluje wokół przeciętnej. Popatrzcie na takich sebixów.. czy taki żali się non stop na swój wygląd? Tam nie ma refleksji tylko działanie. Nie uda mu się 50 razy ale za 51
mirkoanonim - ✨️ Dlaczego dynamika jest ważniejsza od wyglądu w relacjach? Ⓘ
Dynamina...

źródło: z20435173IEG,VW-Mania---najwiekszy-Polski-Zlot-VW

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: jako człowiek to najwyraźniej jakimś pojęciu o życiu na pewno wiesz, że wygląd napędza dynamine. Jak od podstawówki nikt się z tobą nie chciał zadawać, bo brzydal albo krzywe plecy to już zawsze będziesz z tyłu tym jak dobrze zsocjalizowany i przystosowany do przebywania w towarzystwie jesteś.

Wygląd/dobre geny pomaga nie tylko w relacjach z laskami jak masz 20 lat, ale też jak masz 13 i konkurujesz z kumplami, który
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Dynamina nic nie da będąc sub5. Normictwo ma na takich brzydali dynamiczniaków patent że po prostu ich ignoruje a jak na za dużo sobie pozwalają to usuwa się ich z grupy i tyle z dynamicznego życia xD

  • Odpowiedz
Często kobiety chcą przemycać tą narrację, że to zawsze facet musi pierwszy napisać. To napiszę Wam trochę o moich doświadczeniach.

1. Byłem się zobaczyć ze znajomymi i był kolega ze swoją siostrą. Dobrze nam się gadało. Następnego dnia wystalkowała mojego instagrama i mnie zaobserwowała, dodała do bliskich znajomych i zaczęła wrzucać bardzo dużo relacji, żebym skomentowała i się potoczyła rozmowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Byłem na imprezie i tam też poznałem siostrę
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dzisiaj piateczek wiec wasz crush bedzie przyjmowac biala, ciepla substancje w obsranym i orzyganym klubowym kiblu na twarz od jakiegos pakola z glovo 150cm

a od was bedzie wymagac 20k na reke, 190 cm wzrostu, willi z basenem i ferari w garazu

pomyslcie o tym

#p0lka #tinder #zwiazki
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@centerario: no i wiadomo dlaczegoś przegryw, było się uczyć i piąteczki i szósteczki przynosić ze szkoły to byś wygryw był.
( ͡º ͜ʖ͡º)
A tak serio starzy to nadal wierzą w te świadectwa z paskiem? Że kiedyś byli głupi i tak myśleli to jeszcze rozumiem. Ja do gimnazjum miałem dobre oceny, w liceum gorzej z ocenami ale ładne wyniki z matur. Za to nie skończyłem
  • Odpowiedz
@operatorkatapulty: dla lepszego zobrazowania dodam, że to tak jakbyście wy powiedzieli lasce, że weźmiecie ją na obiad jak wam zrobi loda i napisze wierszyk o tym jak bardzo jej smakowało.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@isoversomuch: W egzotycznych kutangach p0lek jest wydaje mi się pomijalny dość istotny aspekt tego doboru - oni się po prostu tak do końca nie rozumieją nawzajem - dlatego wszystko działa bardziej na uga buga emocjach, odczytywaniu magicznych "co on miał na myśli mając taki wyraz twarzy". Możesz się stać bardziej małpą na drzewie która bazuje na domysłach, to jest po prostu bardziej stabilne dla osób niestabilnych.
TLDR: po prostu mniej
  • Odpowiedz
✨️ Jakie kobiety wybierają mężczyźni przegrywający?
Pytanie do osób przegrywających, biorąc pod uwagę brak powodzenia u krajowych kobiet i prawdopodobnie także wśród zachodnich to jaką nacje byście wybrali (i tolerowali/akceptowali) pod katem przyszłego #zwiazki jeśli byłaby taka możliwość? Ewentualnie wśród jakiej raczej byście szukali?

#podrywajzwykopem #tinder #przegryw #niebieskiepaski #blackpill #redpill #tfwnogf

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
mirkoanonim - ✨️ Jakie kobiety wybierają mężczyźni przegrywający? Ⓘ
Pytanie do osób p...

źródło: GsPHwpEWQAAl54E

Pobierz

Kogo byście chcieli najbardziej?

  • Latynoski (np. Ameryka Południowa) 34.9% (59)
  • Arabki 8.3% (14)
  • Azjatki 38.5% (65)
  • Afrykanki 6.5% (11)
  • Wschodnie 11.8% (20)

Oddanych głosów: 169

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: zdecydowanie latynoski. Potężne tyłeczki, śliczne buzie. Tylko sobie wyobraź jeden z drugim, że jesteś jakimś inkwizytorem odkrywcą, wchodzisz na nieznany ląd i witają cie takie kobiety
  • Odpowiedz
✨️ Gdzie poznać kobiety po 30-tce?
Gdzie się teraz poznaje kobiety? Umówmy się, jak masz 30+ to albo spędzasz 3/4 dnia (+dojazdy) w robocie albo na zdalnej w domu więc zostają aktywności poza. Tylko jak to ogarnąć? Fajnie wyjść na rower czy pobiegać ale nigdy tak nikogo nie poznałem. W codziennych sytuacjach też nie, no bo kajerki mam zagadywać przy zakupach? Wszelkie aktywności socjalne są skierowane albo dla dzieci albo emerytów. To
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Gdzie są wszyscy chadowie?
Jak to jest że chodzę po tych galeriach, po ulicy i nie widzę tych mitycznych chadów? Przecież to oni powinni trzymać za rękę a nie jakieś przeciętniaki to co jest? Na tagu przekonywali mnie że jest over dla przeciętnego chłopa i kobiety mają wymagania z kosmosu. Ktoś mi wytłumaczy co się dzieje? Czy to jakieś hologramy czy może każdy z siotrą teraz za rękę chodzi?

#blackpill
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: A ja widzę tylko chadów i oskariat z pełną rozpiętośćią wyglądową kobiet. Gdzie wy widzicie tych brzydali co za rękę chodzą. Brzydale z domu nie wychodzą, a na pewno nie do galerii i na miasto.

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: bo chady robią profile na SM i laski do niech wpadają na noc ( ͡° ͜ʖ ͡°) a na drugi dzień beciaki biora te laski do galerii bo inaczej foch i właśnie dlatego ich tyle widzisz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz