@Kremufka2137: Weź po uwagę...że kiedyś flagowca miałeś za 1600 i te 5 stów to było jakieś 30 procent ceny flagowca...teraz flagowce po 5-6 tysięcy cenowo i taki najtańszy telefon też musi kosztować więcej. Inflacja niestety..i musisz przywyknąć bo za 5 stów to kupisz coś absolutnie śmieciowego, a nie przyzwoitego...Dla mnie jakieś minimum teraz to było by 1200-1400 zł za chińczyka redmi 12.
  • Odpowiedz
rozumiem, że komunikat po sprawdzeniu imei telefonu "poprzez formularz internetowy otrzymaliśmy zapytanie w sprawie urządzenia o numerze IMEI: 357514341128667.
Informujemy, że właścicielem urządzenia jest Polkomtel Sp. z o.o."

oznacza, że jest wzięty na raty i nie jest jeszcze spłacony?

#plus #telefony
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiecie co jest najśmieszniejsze? Że w 1H2022 lepiej sprzedającym telefonem był Iphone 11, tak 4 letni Iphone, niż S22 Ultra, więc co jak co, ale możecie się śmiać do woli z Apple i nic nie zrobicie z tym, że jest najlepiej prosperującą firmą sprzedającą telefony. 99% dorosłych jak kupuje telefon to chce mieć telefon, a nie zabawke z bloatwarem i zacinającymi się animacjami. Tak w S23 Ultra zacinają się animacje jak w
dsomgi00 - Wiecie co jest najśmieszniejsze? Że w 1H2022 lepiej sprzedającym telefonem...

źródło: 2

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zastanawiałem się nad telefonem i zamówiłem Samsunga Galaxy S23. Chciałem zapytać ile Wam bateria trzyma? Jak czytam opinie to się zastanawiam już czy nie anulować zamówienia. Dodam, że normalnie użytkuje, nie gram w żadne gry. Tylko net i muzyka, na wyjazdach jakaś fotka.

#samsung #smartfon #telefony
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@luczjanoitaliano: S22U, nie do z-------a, ale to dawny Note, czyli niby businessowa linia. Przy długich podróżach, godziny na necie, w samolotach muzyka, filmy, na wieczór robi za hotspot itp i poniżej 20% nie schodzi.
  • Odpowiedz
#xkom jak wyglada zwrot telefonu? zem sie pospieszyl i kupil 14 wczoraj, myslalem ze wszystko bedzie w gore szlo, tak wiem jestem przyglup xD nakleilem szklo hartowane od nich i mam etui zalozone, od tego pudelka wyrzucone, nie bedzie problemu jak zwroce im w takiej formie? przyjma mi? w ile dostane gotowke? #pytanie #zwrot #telefony #apple
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak to jest, ze kiedyś telefony miały po 1Gb ramu i śmigały bez problemu.
A teraz kupujesz telefon za 5 stow z 2gb ramu żeby leżał w restauracji i służył tylko i wyłącznie do dzwonienia, żadnych aplikacji zainstalowanych ani nic. I się tnie tak ze nie da się kompletnie używać.
Drugi taki sam służy do muzyki, ma tylko Spotify zainstalowany i nawet podczas grania przycina muzykę.
Babcia tez ma jakiś telefon z
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, nie znam się już za bardzo na telefonach, a jest ich taki ogrom, że się gubię.
Szukam telefonu do 3k, z jak najlepszym aparatem w tej cenie, również w nocy oraz z jak największym ekranem oledowym.
Proszę o jakieś rekomendacje :)

#telefony #smartfon #xiaomi #realme #samsung
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Colis: Pixel 7 pro powinien być na promocji do dostania w tej kwocie, bo zaraz pixel 8 wychodzi. AMOLED 6,7, tensor g2, jeden z top aparatów, fajnie spasowany. Procesor na poziomie snapdragona 888+, bez szybkiego ładowania i trochę mniej nitów niż obecne flagowce, ale aparat jest top. No i jeszcze czasem są problemy z czytnikiem linii papilarnych, przynajmniej na początku były...
  • Odpowiedz