Jako właściciel 14 pro ze smutkiem stwierdzam, że 15 pro poza nowym portem i delikatnie podrasowanym czipem, niczym się nie różni od poprzednika. Może 16 pro będzie wart przesiadki. ¯\(ツ)/¯
#iphone #apple #telefony #smartfon
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
W s23 ultra jest to okienko, które mi sie nie podoba. Chcialbym pełne etui ale żeby odblokowywalo ekran przy otwarciu, ale czytam, że to nie dziala z nieorginalnym etui, a samsung zdaje sie nie ma etui bez okienka.
  • Odpowiedz
Mirki, potrzebuję pomocy związanej z zakupem telefonu. Tata (starszy już człowiek) chcę zrobić upgrade ze swojego 5 letniego dziada z Play (zacina nawet dzwonienie) i szuka jakiegoś telefonu. 2 lata temu mamuśce poleciłem xiaomi i dawał sobie radę, bodajże wersja redmi 9/10 (?). Jednak wszystkie te nowe xiaomi mają po 6,7 cala a to za dużo.
Wymagania: Do 6,5 cala (lepiej, żeby nawet do 6,3) Do 800-1000zł.

Ciężko coś konkretnego znaleźć aktualnie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#iphone Nie moge się zdecydować pomiędzy pro a pro maxem i jedyna rzecz, która skłania mnie do pro maxa to bateria. Jak wasze zwykłe "pro" trzymaja baterie po kilku latach użytkowania? Faktycznie warto? Nie przesiaduje na telefonie cały dzień, ale może warto zapłacić pare stówek więcej za pro maxa i mieć spokój z bateria. Chociaż martwi mnie to że 14 pro max jest wielki i ciężki i rozmiar zwykłej pro
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiadomo, że ładowanie baterii do 100proc negatywnie wpływa na jej kondycję. W samsungach jest nawet taka opcja po włączeniu której telefon ładuje się max do 85proc.

Ładuję telefon tak, że podłączm go przed położeniem się, a rano odłączam. Pytanie czy negatywnie na baterię wpływa utzrymywanie przez całą noc 100proc czy samo osiągnięcie przez chwilę 100proc. Jeśli to pierwsze to czy dobrym rozwiązaniem byłoby ustawienie takiej procedury:

jeżli dana godzina(1h przed wstaniem z łóżka)
to wyłącz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po jakim czasie od zakupu wymieniasz smartfona na nowy?

#android #ios #iphone #telefony #technologia #ankieta #pytanie

Jak wyżej

  • Pół roku albo krócej 4.1% (10)
  • Około 12 miesięcy 2.1% (5)
  • 12-24 miesiące 2.5% (6)
  • ok 24 miesiące 9.9% (24)
  • 2-3 lata 31.8% (77)
  • 3 lata albo dłużej 47.5% (115)
  • Tak jak ukazują się kolejne flagowce mojej marki 2.1% (5)

Oddanych głosów: 242

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GrubyGrubiutki: a masz czesci do tej wymiany?
Xiaomi nie sprzedaje czesci zamiennych, serwisy pracuja albo na gowno zamiennikach, albo na zdemontowanych elementach.
A samego szkla to raczej nikt nie zdemontuje, juz pomijajac czy komukolwiek bedzie sie chcialo z tym grzebac.

Mozesz zapytac na micenter.pl. Ewentualnie kupic na dragonie ale tam widze ze jest caly ekran z ramka za 170$.
  • Odpowiedz
Czy też macie odczucie, że każda jedna przejściówka lightning - jack 3.5mm wytrzymuje max pół roku i jest śmietnik? Przerobiłem już z 10 i wszystkie tak samo. Najpierw pojawiają się trzaski w słuchawkach, a później dźwięk siada całkowicie. Jest jakaś inna alternatywa dla tego oryginalnego szajsu?

#apple #ios #elektronika #telefony
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć. Szukam nowego smartfona dla babci, bo stary (Samsung Galaxy A10) już powoli odmawia współpracy. Telefon chciałbym wziąć na raty 0%, tak aby miesięcznie wysokość raty nie przekraczała 40 złotych. Co do liczby rat, to siłą rzeczy jest ona uzależniona od budżetu, który oszacowałem na ok. 1600 złotych. W związku z tym, 40 rat po 40 złotych da łącznie 1600 złotych. Kwota może nie powala, ale smartfonowe działania babci są dość podstawowe
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli już ktoś ma mnie szpiegować za pomocą mojego telefonu, to niech będą to...

  • Amerykanie 54.8% (17)
  • Chińczycy 19.4% (6)
  • Koreańczycy 25.8% (8)

Oddanych głosów: 31

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki, musze kupic telefon #smartfon chcialem uzywke do 500zl, czy #xiaomi Redmi Note 11S 4gb/64gb to dobry zakup? Na Allegro w lombardach mozna kupic z taką cene. Nie znam sie zupelnie na telefonach. Na co uwazac? #telefony
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na Allegro w lombardach mozna kupic z taką cene. Nie znam sie zupelnie na telefonach. Na co uwazac?


@Sloneczko: pros o numer imei, a nastepnie sprawdz u operatora na www, czy telefon nie jest wziety na raty.
Jesli ktos wzial tel na raty (abonament) i przestanie je splacac, to urzadzenie zostanie zablokowane.

No i na uzywanym xiaomi, poprzedni wlasciciel musi sie wylogowac z konta xiaomi (jesli ma i jesli sie
  • Odpowiedz
#xiaomi Mi6 here. Od jakiegoś czasu dublują mi się dymki czatu messenger. Piszę z jedną osobą, a po jakimś czasie mam nałożonych na siebie 6-7 tych samych dymków. Miał ktoś taki problem?

#miui #telefony
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć.
Możecie mi polecić jakiś smartfon do 1300zł?
Chciałbym żeby:
- był mniejszy niż 6"
-był nowy
-mile widziane Xiaomi - bardzo lubię aplikacje pilot
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bogu2: ten telefon ma ponad 3 lata, wyszedl w maju 2020. Mam bardzo duze watpliwosci, czy on jest wart te 1500zl.

Podejdz do jakiegos emarketu zobacz sobie telefony z okolic 6-6.2" gabarytowo to nie jest duza roznica. A mozesz miec lekko wiekszy wybor. Serio wszystko ponizej 6" to aktualnie nisza.
  • Odpowiedz
Jest wart 1.5K?


@Bogu2: dla mnie wart jest 200 zł... Snap 665 :/ dwa lata temu szukałem mikrusa na placu boju z nowych był pixel a z używanych s10e stanęło na samsungu w uzywce za 1/4 ceny pixela i tak se żyje z nim w zgodzie ale jestem nietypowym użytkownikiem, root, lineage os i te sprawy
  • Odpowiedz