Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@fatoom87 możesz kupić 100GB, możesz używać dziesiątki innych usług przechowywania w chmurze.
@fatoom87: jest chińska chmura dająca 1TB za darmo i chomikuj z nielimitowaną przestrzenią. Ja to wykorzystuje na backup mniej używanych danych które wysyłam tam jako zaszyfrowane, zahasłowane archiwa.
- 0
Treść została ukryta...
źródło: chinskacebula
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
- 0
@sylwke3100: przecież xiaomi używa klasycznego PD, żadnych odstępstw, będzie działać na każdym kablu PD 3A, nawet nie potrzeba 5A.
Co innego zasilacze z gniazdem A, tam potrzebny jest dedykowany kabel obsługujący PD (praktycznie zawsze pomarańczowy plastik wewnątrz, we wtyczce A jest dodatkowy pin, normalnie wykorzystywany do masy w usb 3.0
Chyba że jakieś redmi mają inne ładowarki.
Co innego zasilacze z gniazdem A, tam potrzebny jest dedykowany kabel obsługujący PD (praktycznie zawsze pomarańczowy plastik wewnątrz, we wtyczce A jest dodatkowy pin, normalnie wykorzystywany do masy w usb 3.0
Chyba że jakieś redmi mają inne ładowarki.
- 2
Co myślicie o tym żeby nowe iphony sprzedawać bardzo tanio, jednak z wirusem który wyświetla reklamy na tapecie i kafelkach aplikacji? Z moich wyliczeń wynika, że daje to nam możliwość wyświetlania 30 reklam jednocześnie, które w trakcie 30 dni wygenerują 2000 zł #iphone #wirus #programowanie #programista15k #technologia #polska #zarabianie #pieniadze #telefony #wirus
1
Jak raz na zawsze pozbyć się telemarketerów? Kilka niezawodnych sposobów

Niestety okazuje się, że grzeczna odmowa w stylu dziękuję, nie jestem zainteresowany/-ana zazwyczaj nie zniechęca dzwoniących. Dlatego jeden z użytkowników
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Mam Xiaomi MI 11T lite. Mam problem z wifi, gdy już się połączę działa normalnie ale jak tracę zasięg i go zyskuje ponownie to telefon łączy się i potem jest status "zapisano" ale telefon nie łączy się z siecią. Jest jakiś prostszy sposób żeby sobie z tym poradzić oprócz resetowania telefonu? #telefony #xiaomi
@zebacz: jedyny sposób to zmienić telefon na inną markę. xiaomi ma zawsze problemy z softem i co z tego że są fajne hardwerowo czy robią dobre foty jak zawsze coś nie działa jak powinno, a jak masz większego pecha to telefon stanie się cegłą bez powodu gdzie nawet serwis rozłoży ręce.. ja się wyleczyłem z tej marki po wielu ich produktach nie tylko telefonach.
- 0
@r5678: powiem szczerze że pierwszy i ostatni Xiaomi
- 5
- 0
Mirki i mirabelki, ktoś poleci jakiś #smartfon za ok. 4000? Może być nieco więcej, jeśli jest tego warty, ale niekoniecznie flagowiec z samej góry.
Zależy mi na dobrym aparacie i procku, który nie będzie się zawieszał.
Czy może lepiej kupić sobie taniego średniaka za połowę tej kwoty i dokupić bezlusterkowca? Zdjęcia lepsze, ale z drugiej strony telefon jest zawsze w kieszeni, a nie jestem zawodowym fotografem XD
#fotografia
Zależy mi na dobrym aparacie i procku, który nie będzie się zawieszał.
Czy może lepiej kupić sobie taniego średniaka za połowę tej kwoty i dokupić bezlusterkowca? Zdjęcia lepsze, ale z drugiej strony telefon jest zawsze w kieszeni, a nie jestem zawodowym fotografem XD
#fotografia
@Ekspert_od_niczego s23 albo pixel 8 pro za miesiąc
Cóż, widzę, że rabini nie są zgodni xD
@Ekspert_od_niczego: od ponad 15 lat ta durna wojenka się toczy i końca nie widać. Jak nigdy nie używałeś iPhone, to... może cię dużo rzeczy w nim wkurzać. Ale może też ci się spodobać. To zależy jak używasz telefonu i jak odporny jesteś na niektóre idiotyzmy/ograniczenia. Z jednej strony masz gwarancję wsparcia przez lata i lepiej wyglądające/zintegrowane aplikacje firm trzecich , z drugiej
- 0
pochwał się swoim lockscreenem na telefonie
#kontrolatapet #telefony #tapety #nudzimisie #glupiewykopowezabawy
#kontrolatapet #telefony #tapety #nudzimisie #glupiewykopowezabawy
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@Zoyav:
źródło: bjl4sm429fta1
PobierzMirki, telefon Samsung Galaxy a52s android 13 czy da się coś zrobić aby obracało mi ekran w pionie? tzn jak ładuje go to wolałbym trzymać telefon odwrotnie dużo lepiej wtedy się go używa ale wszystko mam do góry nogami, autoobracanie włączone, jak obrócę tel w poziomie to obraca ok ale jak w pionie dam na odwrót tel tzn tam gdzie port USBc do góry to nie obraca poprawnie widzę wszystko do góry
źródło: Screenshot_20230909_185440_Settings
Pobierz@JasiekSmietana: @PurpleHaze: Zasugeruję jeszcze zakup Taskera: https://play.google.com/store/apps/details?id=net.dinglisch.android.taskerm
I tak, sugeruję zakup bo naprawdę warto, ta aplikacja to Androidowy must-have. możesz zrobić nawet kafelek na pulpicie do przełączania blokady orientacji o 180 stopni, albo zrobić tak aby załączała się automatycznie podczas ładowania smartfona, a to tylko wierzchołek możliwości tej apki. Ja np. skleciłem system automatycznego łączenia się z domową siecią VPN opuszczając dom z kafelkiem szybkich ustawień do przełączania
I tak, sugeruję zakup bo naprawdę warto, ta aplikacja to Androidowy must-have. możesz zrobić nawet kafelek na pulpicie do przełączania blokady orientacji o 180 stopni, albo zrobić tak aby załączała się automatycznie podczas ładowania smartfona, a to tylko wierzchołek możliwości tej apki. Ja np. skleciłem system automatycznego łączenia się z domową siecią VPN opuszczając dom z kafelkiem szybkich ustawień do przełączania
Mirki, kończy mi się mój ulubiony pakiet w oranżu za 360zł. Ale po dwóch latach wznawiania go zauważyłem, że korzystając na siłę z danych (zamiast wifi) po roku zużywam maksymalnie 900-1000GB. Jaki aktualnie pakiecik jest warty zainteresowania? Troszkę skromniejszy budżet, bo maksymalnie do 20-25zł , wszystkie sieci na nadajnikach playa odpadają. No i wiadomo im taniej tym lepiej
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lycamobile ponoć ma dość fajną
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lycamobile ponoć ma dość fajną
@cotozazycie na starych warunkach, 25zl
@MrPawlo112: no ale teraz już z tego nie można skorzystać. Obecnie można mieć maksymalnie kupując pakiet bez limitu za 35zł/mc i doładowując w trybie 7x 5zł /mc:
- 25GB/mc z NoLimitu
- 200GB/mc z 2400GB
- 25GB/mc z promocji 300GB(ale to chyba było do końca sierpnia)
- 87,5GB/mc z bonusu
- 25GB/mc z NoLimitu
- 200GB/mc z 2400GB
- 25GB/mc z promocji 300GB(ale to chyba było do końca sierpnia)
- 87,5GB/mc z bonusu
- 0
@adrian-mateusz xD nie
@adrian-mateusz: a masz możliwość sprawdzenia czy działa na starym ekranie? Bo moim zdaniem na 90% uszkodziłeś faceid podczas wymiany
Mirki i Mirabelki. Zmieniam telefon. Mój aktualny, który posiadam od 5 lat to SAMSUNG GALAXY J4+. Nie mam dużych wymagań. Nie siedzę godzinami w telefonie. Chciałabym tylko, żeby miał dobry aparat, bo w tym obszarze mój obecny telefon mocno kuleje. Budżet to trochę ponad 1000 zł, max. 1500 zł. Macie jakieś propozycje na jakie telefony zwrócić uwagę? #pytanie #telefony
@Zaczytanaa: realme 9 pro +
- 1
@KladzSie: dzięki :)
- 0
Co zrobić, by screen sharing/transmisja ekranu wyświetlała to co robię na telefonie, a nie jakiś osobny pulpit? (╥﹏╥)
Pewnie gdybym miał myszkę, to mógłbym to obsługiwać (?), jednak w telefonie jej brak xD
Pacjent: OnePlus 8T
#android #oneplus #pytaniedoeksperta #telefony #oxygenos
Pewnie gdybym miał myszkę, to mógłbym to obsługiwać (?), jednak w telefonie jej brak xD
Pacjent: OnePlus 8T
#android #oneplus #pytaniedoeksperta #telefony #oxygenos
źródło: temp_file2164169630295494995
Pobierz@Marcinnx wygląda na to że jest to tryb pulpitu, można go wyłączyć w opcjach programisty.
- 1
@bgsCh3gJQD: dziękuję! (。◕‿‿◕。)
@Rad-X jak już mówiłem, rozwiązanie z myszką odpada. jestem w trakcie podróży i nie widzi mi się, by specjalnie do tego kupować myszkę..
@Rad-X jak już mówiłem, rozwiązanie z myszką odpada. jestem w trakcie podróży i nie widzi mi się, by specjalnie do tego kupować myszkę..
- 0
Kończy mi się umowa na dwa numery i zastanawiam się nad zmianą operatora. Który wprawdzi się na zadupiu? Obecnie jestem w plusie.
#kiciochpyta #telefony
#kiciochpyta #telefony
Który wprawdzi się na zadupiu?
@hakunnin: Skąd mamy to wiedzieć? Sprawdź którzy operatorzy mają BTSy najbliżej ciebie.
@hakunnin Bez ironii, naprawdę ma innej możliwości "wywróżenia" tego, jaki operator sieci komórkowej działa u Ciebie najlepiej bez przeprowadzenia samodzielnie pomiarów i testów.


































#apple #iphone #telefony