Pytanko, gościu na FB marketplace z mojego miasta sprzedaje iPhone 12 pro max 128gb za 1050zl, jestem wyczulony na fake a to wydaje się legitne(stary profil, wspólni znajomi na FB), to normalna cena za takiego iPhona teraz? jeszcze sprzedaje MacBooka z 2k19 16" z i9 za 2k

#apple #iphone #telefony
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fatoom87: jest chińska chmura dająca 1TB za darmo i chomikuj z nielimitowaną przestrzenią. Ja to wykorzystuje na backup mniej używanych danych które wysyłam tam jako zaszyfrowane, zahasłowane archiwa.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: przecież xiaomi używa klasycznego PD, żadnych odstępstw, będzie działać na każdym kablu PD 3A, nawet nie potrzeba 5A.
Co innego zasilacze z gniazdem A, tam potrzebny jest dedykowany kabel obsługujący PD (praktycznie zawsze pomarańczowy plastik wewnątrz, we wtyczce A jest dodatkowy pin, normalnie wykorzystywany do masy w usb 3.0

Chyba że jakieś redmi mają inne ładowarki.
  • Odpowiedz
Co zrobić by po obejrzeniu czegoś na telegramie, w galerii nie było kilkudziesięciu filmów i zdjęć i jak łatwo usuwać takowe jakie już są w galerii?

#telegram #telefony
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co myślicie o tym żeby nowe iphony sprzedawać bardzo tanio, jednak z wirusem który wyświetla reklamy na tapecie i kafelkach aplikacji? Z moich wyliczeń wynika, że daje to nam możliwość wyświetlania 30 reklam jednocześnie, które w trakcie 30 dni wygenerują 2000 zł #iphone #wirus #programowanie #programista15k #technologia #polska #zarabianie #pieniadze #telefony #wirus
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam Xiaomi MI 11T lite. Mam problem z wifi, gdy już się połączę działa normalnie ale jak tracę zasięg i go zyskuje ponownie to telefon łączy się i potem jest status "zapisano" ale telefon nie łączy się z siecią. Jest jakiś prostszy sposób żeby sobie z tym poradzić oprócz resetowania telefonu? #telefony #xiaomi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zebacz: jedyny sposób to zmienić telefon na inną markę. xiaomi ma zawsze problemy z softem i co z tego że są fajne hardwerowo czy robią dobre foty jak zawsze coś nie działa jak powinno, a jak masz większego pecha to telefon stanie się cegłą bez powodu gdzie nawet serwis rozłoży ręce.. ja się wyleczyłem z tej marki po wielu ich produktach nie tylko telefonach.
  • Odpowiedz
Mirki i mirabelki, ktoś poleci jakiś #smartfon za ok. 4000? Może być nieco więcej, jeśli jest tego warty, ale niekoniecznie flagowiec z samej góry.

Zależy mi na dobrym aparacie i procku, który nie będzie się zawieszał.

Czy może lepiej kupić sobie taniego średniaka za połowę tej kwoty i dokupić bezlusterkowca? Zdjęcia lepsze, ale z drugiej strony telefon jest zawsze w kieszeni, a nie jestem zawodowym fotografem XD

#fotografia
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cóż, widzę, że rabini nie są zgodni xD


@Ekspert_od_niczego: od ponad 15 lat ta durna wojenka się toczy i końca nie widać. Jak nigdy nie używałeś iPhone, to... może cię dużo rzeczy w nim wkurzać. Ale może też ci się spodobać. To zależy jak używasz telefonu i jak odporny jesteś na niektóre idiotyzmy/ograniczenia. Z jednej strony masz gwarancję wsparcia przez lata i lepiej wyglądające/zintegrowane aplikacje firm trzecich , z drugiej
  • Odpowiedz
Mirki, telefon Samsung Galaxy a52s android 13 czy da się coś zrobić aby obracało mi ekran w pionie? tzn jak ładuje go to wolałbym trzymać telefon odwrotnie dużo lepiej wtedy się go używa ale wszystko mam do góry nogami, autoobracanie włączone, jak obrócę tel w poziomie to obraca ok ale jak w pionie dam na odwrót tel tzn tam gdzie port USBc do góry to nie obraca poprawnie widzę wszystko do góry
JasiekSmietana - Mirki, telefon Samsung Galaxy a52s android 13 czy da się coś zrobić ...

źródło: Screenshot_20230909_185440_Settings

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JasiekSmietana: @PurpleHaze: Zasugeruję jeszcze zakup Taskera: https://play.google.com/store/apps/details?id=net.dinglisch.android.taskerm

I tak, sugeruję zakup bo naprawdę warto, ta aplikacja to Androidowy must-have. możesz zrobić nawet kafelek na pulpicie do przełączania blokady orientacji o 180 stopni, albo zrobić tak aby załączała się automatycznie podczas ładowania smartfona, a to tylko wierzchołek możliwości tej apki. Ja np. skleciłem system automatycznego łączenia się z domową siecią VPN opuszczając dom z kafelkiem szybkich ustawień do przełączania
  • Odpowiedz
Mirki, kończy mi się mój ulubiony pakiet w oranżu za 360zł. Ale po dwóch latach wznawiania go zauważyłem, że korzystając na siłę z danych (zamiast wifi) po roku zużywam maksymalnie 900-1000GB. Jaki aktualnie pakiecik jest warty zainteresowania? Troszkę skromniejszy budżet, bo maksymalnie do 20-25zł , wszystkie sieci na nadajnikach playa odpadają. No i wiadomo im taniej tym lepiej
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lycamobile ponoć ma dość fajną
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrPawlo112: no ale teraz już z tego nie można skorzystać. Obecnie można mieć maksymalnie kupując pakiet bez limitu za 35zł/mc i doładowując w trybie 7x 5zł /mc:

- 25GB/mc z NoLimitu
- 200GB/mc z 2400GB
- 25GB/mc z promocji 300GB(ale to chyba było do końca sierpnia)
- 87,5GB/mc z bonusu
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki. Zmieniam telefon. Mój aktualny, który posiadam od 5 lat to SAMSUNG GALAXY J4+. Nie mam dużych wymagań. Nie siedzę godzinami w telefonie. Chciałabym tylko, żeby miał dobry aparat, bo w tym obszarze mój obecny telefon mocno kuleje. Budżet to trochę ponad 1000 zł, max. 1500 zł. Macie jakieś propozycje na jakie telefony zwrócić uwagę? #pytanie #telefony
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@bgsCh3gJQD: dziękuję! ()


@Rad-X jak już mówiłem, rozwiązanie z myszką odpada. jestem w trakcie podróży i nie widzi mi się, by specjalnie do tego kupować myszkę..
  • Odpowiedz
  • 1
@hakunnin Bez ironii, naprawdę ma innej możliwości "wywróżenia" tego, jaki operator sieci komórkowej działa u Ciebie najlepiej bez przeprowadzenia samodzielnie pomiarów i testów.
  • Odpowiedz