Mirki, na jaki krajowy numer telefonu można zadzwonić i słuchać jakiś bzdur/muzyki przez 20-30 minut?

Potrzebuję "nabić" minuty w moim telefonie, czyli zadzwonić i odłożyć telefon na 30 min.

Wiem że jakieś tam infolinie NFZ itp, ale pytam na serio. A może znacie infolinię co ją wyłączają na noc, ale wciąż jest oczekiwanie na konsultanta aż do rana

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki może ktoś z was będzie wiedział.
Telefon Samsung Galaxy note 10 lite
Na what's app podczas rozmowy wideo widzę siebie i osobę do której dzwonię, ale osoba z którą rozmawiam widzi tylko zielony ekran?
Telefon został zresetowany do ustawień fabrycznych, wszystkie wymagane uprawnienia aplikacji zaznaczone. Co to może być jak to naprawić? #telefony
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Koledzy mam taki problem
Mam telefon bezprzewodowy gigaset a 220 i jeśli z niego odbiorę połączenie to zostaje ono po sekundzie albo dwóch przerywane (Komunikat: połączenie przerwane). Czy ktoś może wie czy problem leży w słuchawce, w bazie czy gdzieś indziej? Dodam że tak się dzieje z nieważne jakiego telefonu dzwoni się na tego gigaseta
#telefony #telefony #android #elektronika
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niedogonisz myślę że ta najtańsza. Jeżeli oczywiście będziesz korzystał z internetu w miastach. W przypadku korzystania z internetu w podróży to już tutaj niestety nie mozna polegać najtańszym rozwiązaniu, bo często w wioskach czy po drodze do innego miasta będziesz miał miał lagowanie i braki sygnału.
  • Odpowiedz
@Niedogonisz: Zadna nie bedzie najlepsza, kup sobie startery i doladuj za kilka zlotych, potestuj zwlaszcza w godzinach w ktorych bedziesz korzystal czy gdy ludzie wracaja do domow lub pracuja, zalezy czy mieszkasz blizej biur czy mieszkan.
Nikt ci nie powie jak to wyglada, kupisz pakiet tanszy o 5 zlotych a okaze sie, ze masz zapchane nadajniki.
  • Odpowiedz
#iphone #apple #telefony Jak wam trzymają baterie w 14 pro i 14 pro max? Jestem na kupnie i czytam rozbieżne opinie. Jednym trzymają dobrze nawet po roku a innym bateria się bardzo zdegradowała. Ponoć te problem nie występuje w starszych modelach (np 13 pro)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pushek0kruszek: 13 pro max trzymał wyśmienicie, 14 pro max trochę gorzej ale nadal czołówka na rynku, jeżeli chodzi o degradacje to wydaje się, że te baterie są wrażliwsze na moc ładowania, ja jak mam w dupie kiedy się naładuje używam kostki z 6s na usb A i po pol roku mam 100% kondycji i trzyma jak nowy
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 2
@BetonowePlacki: to też pamiętam. Potem ulepszyli aluminium w 6S i problem zniknął XD Dlatego wolę spokojnie poczekać na recenzje i samemu telefon pomacać przed zakupem zamiast zostać beta-testerem wydając ponad 7k xD
  • Odpowiedz
Czy da sie zrobic w iOS 16 ze podwojne klikniecie w tyl telefonu naciska w wybrany przezemnie punkt na ekranie? jezeli tak to w jakk sposob? #apple #ios #iphone #telefony
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zenek-stefan1: Od 15 lat niema już złącz anten zewnętrznych. Jak się idzie do lasu to właśnie po brak zasięgu a nie ciągłe gapienie się w te gówniane małe pionowe ekrany.
  • Odpowiedz
@ciasteczkowy_otwur: Dostępność roku ważności konta to nie kwestia sieci, a taryfy (niektóre taryfy mają rok ważności konta po każdym doładowaniu, inne po aktywacji pakietu roku ważności konta, płatnego lub nie, a jeszcze inne w ogóle tego nie oferują). A te "zjadanie zł" to opłata za nieaktywność (niezbyt przyjemna, ale cóż poradzić poza wyrażaniem niezadowolenia).


@mp107:

A ile tej aktywności musze mieć zeby nie pobierało opłaty? wystarczy zadzwonić raz
  • Odpowiedz
A ile tej aktywności musze mieć zeby nie pobierało opłaty? wystarczy zadzwonić raz w miesiącu gdzieś? w przypadku plusa.


@ciasteczkowy_otwur Zwykle wystarczy wydać choćby grosz na cokolwiek, by uniknąć tej opłaty. Ale w przypadku Plusa według regulaminu musi to być niestety coś warte 5zł - inaczej różnicę (5zł minus wydane zł) Plus "zje", by sobie "wyrównać" do 5 zł. Nie mam niestety wiedzy, czy tak się dzieje w rzeczywistości (może tak
  • Odpowiedz