#tmobile #pytanie #telefony Działa wam płatność w aplikacji mój T-mobile?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
InfernQ
- 0
Kupiłem używanego Samsunga Galaxy A12. Właściciel mówił, że kiedyś telefon nie chciał się ładować, ale był naprawiony w serwisie i od tamtej pory żadnych problemow, był w ciągłym użyciu. Gdy w domu chciałem go podładować okazało się, że ładuje się koszmarnie wolno (prąd ładowania waha się i wynosi średnio zaledwie jakieś 200-250 mA), w 4 godziny naładował się o 20%. Próbowałem coś grzebać w systemie, kombinować z szybkim ładowaniem, podłączyć go do
Kupiłem s23 i szukam etui, dawno zadnego nie kupowalem bo przy poprzednim telefonie ekran pekl juz po pol roku i zasuwalem 4 lata bez etui bo juz nie bylo potrzebne xD Polecicie jakies nie za milion monet i w miarę dobre? Nie musi być konkretny model a starczy sama seria albo i nawet firma.
#s23 #samsung #telefony #etui
#s23 #samsung #telefony #etui
@lasaghneboi od siebie polecam jakikolwiek z firmy spigen
@lasaghneboi spigen
@buddookan dużo ludzi sobie nie zdaje z tego sprawy, wydaje im się że telefon to gratis.
A później jak szukasz jakiegoś używanego telefonu to masa sprzętu z lombardu która zablokowana przez operatora xD
A później jak szukasz jakiegoś używanego telefonu to masa sprzętu z lombardu która zablokowana przez operatora xD
@buddookan: tobie to się wydaje bezsensowne, bo widzisz przyszłość (że będzie trzeba spłacać raty). Patrzenie w przyszłość i podejmowanie na podstawie tego decyzji wymaga jednak odpowiedniego IQ. Większość ludzi tego nie potrafi. Ich horyzont planowania to może miesiąc do przodu. Czasem nawet mniej (dlatego są ludzie co im nie starcza do pierwszego).
- 0
- 0
Treść została ukryta...
źródło: chinskacebula
Pobierz- 0
- 0
Link i kupon na moim Telegramie, stronie FB, grupie FB (więcej informacji na moim profilu) lub w prywatnej wiadomości
mirasy, wprowadziłem się do nowego miejsca i światlowód juz w drodze ale przyjdzie mi poczekać 1-2 miesiace, da się kupić jakąś kartę sim z internetem np. 500gb czy coś takiego żeby do tego czasu przeczekać?
#internet #telefony #komputery #pytanie #informatyka
#internet #telefony #komputery #pytanie #informatyka
@cleveland: Kiedyś chyba Play dawał 200 giga na nową Kartę SIM za 5 zł jak się zarejestrowało numer
@cleveland Masz 400 GB na 30 dni za wyrażenie zgód marketingowych w Plus i Plush. Bez doładowania jednak ważność konta to 14 dni od daty aktywacji nowej karty SIM. Ale i tak 5zł/14 dni to niewielki koszt.
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, jaki #starter dostępny w #zabka będzie aktualnie najlepszy? Kupiłem najprostszy telefon typu dumb phone do awaryjnych połączeń/SMS, poszukuję nowego numeru, dobrego zasięgu i czegoś, co przy 10-20 zł na koncie będzie mieć jak najdłuższą ważność (oferta na kartę bez zobowiązań). Inne telefony bliskich mam w #play.
#pytanie #tmobile #orange #mobilevikings #heyah
Mirki, jaki #starter dostępny w #zabka będzie aktualnie najlepszy? Kupiłem najprostszy telefon typu dumb phone do awaryjnych połączeń/SMS, poszukuję nowego numeru, dobrego zasięgu i czegoś, co przy 10-20 zł na koncie będzie mieć jak najdłuższą ważność (oferta na kartę bez zobowiązań). Inne telefony bliskich mam w #play.
#pytanie #tmobile #orange #mobilevikings #heyah
źródło: first-cell-phone
Pobierz@mirko_anonim: imho fakt mobile, po zasileniu za 5zł masz rok ważności konta, 15gr/minutę, pakiety np 50min/3zł/1miesiąc, wbijając co tydzień kod dostajesz 10minut ważne tydzień, zasięg Play i Orange.
https://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=76&t=82383&sid=8caae85b8f34f22d0fd67cd8dcfa1ca1&start=1335
Albo a2mobile, rozmowy 10gr/minutę, zasięg Plusa, rok ważności konta
https://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?f=76&t=82383&sid=8caae85b8f34f22d0fd67cd8dcfa1ca1&start=1335
Albo a2mobile, rozmowy 10gr/minutę, zasięg Plusa, rok ważności konta
@mirko_anonim: Plus, Plush, Orange i taryf Play odNOWA raczej odpadają ze względu na "opłatę za nieaktywność", która po paru miesiącach (to 3-5zł miesięcznie naliczane jeśli przez 30 dni nie wykonasz żadnej płatnej aktywności, czyli nie zadzwonisz nigdzie, nie wyślesz SMS, nie aktywujesz pakietu, itp.) wyzeruje Ci saldo zł.
Na szczęście jest na rynku jeszcze sporo ofert z rokiem ważności konta, np. wspomniane Fakt Mobile (sam korzystam i polecam), Virgin Mobile,
Na szczęście jest na rynku jeszcze sporo ofert z rokiem ważności konta, np. wspomniane Fakt Mobile (sam korzystam i polecam), Virgin Mobile,
- 0
czy naprawdę da sie usunąć zamazanie tym markerem i odczytać zamazany tekst tak łatwo? jedna osoba tak zrobiła i odczytała moje dane z obrazka przesłanego przez komunikator internetowy, mimo ze tekst byt zamazany kilkoma warstwami, tak że nie było zupełnie nic widać, do tego po zamazaniu zrobiłam screena tego obrazka, żeby w razie czego nie zapisała się historia edycji i dopiero wysłałam
jakoś mi sie w to nie chce wierzyć, ta osoba
jakoś mi sie w to nie chce wierzyć, ta osoba
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 0
@Prism2772 próbowałam i nie działa, więc tym bardziej podejrzane
@Zoyav: Już bardziej prawdopodobne, że ty nie potrafisz tego zrobić, niż to, że ktoś cię stalkuje. Bez tego pliku trudno coś powiedzieć, zazwyczaj wystarczy trochę zabawy z jasnością i kontrastem i patrzenie pod dobrym kątem.
Myślę nad kupnem jakiego dużego pakietu internetu na telefon, zrezygnowaniem ze stałego łącza i udostępnianiem z telefonu na laptopa. Zastanawiam się tylko nad jednym. Teraz mam tel w Plusie i w czasie rozmowy telefonicznej internet przełącza się z 5G na 3G. Orange ma wkrótce wylaczyc 3G więc wówczas w czasie rozmowy nie będzie juz możliwości korzystania z internetu?
#komputery #siecikomorkowe #gsm #internet #it
#komputery #siecikomorkowe #gsm #internet #it
@cotozazycie: włącz VoLTE to nie będzie ci zrzucało do 3G, a jak 3G nie będzie to zrzuci ci do 2G, co jest prawie równoważne z brakiem internetu xD
- 0
@mp107:
Wstępnie testowałem. Nie jest tak strasznie. Z laptopa korzystam ok 2 - 3h dziennie. Bateria rozładowuje się wyraźnie szybciej jedynie w czasie ciągłego pobierania(np plik kilkanaście GB) a takich sytuacji mam niewiele. Router w telefonie automatycznie wyłącza się kilkanaście minut po rozłączeniu wifi z laptopem. Tu gdzie jestem mam zwykle ponad 100Mbitps w 5G wewnątrz mieszkania.
Wstępnie testowałem. Nie jest tak strasznie. Z laptopa korzystam ok 2 - 3h dziennie. Bateria rozładowuje się wyraźnie szybciej jedynie w czasie ciągłego pobierania(np plik kilkanaście GB) a takich sytuacji mam niewiele. Router w telefonie automatycznie wyłącza się kilkanaście minut po rozłączeniu wifi z laptopem. Tu gdzie jestem mam zwykle ponad 100Mbitps w 5G wewnątrz mieszkania.
Mirki, mam Samsunga S22. Chciałbym nagrywać moje rozmowy telefoniczne. Jak to zrobić?
Z pozycji telefonu nie ma takiej możliwości. Aplikacje w sklepie play także nie działają.
To jest jakiś spisek korporacji żeby szaraki nie mogły nagrywać rozmów XD Pomocy!!!
#it #android #kiciochpyta #telefony
Z pozycji telefonu nie ma takiej możliwości. Aplikacje w sklepie play także nie działają.
To jest jakiś spisek korporacji żeby szaraki nie mogły nagrywać rozmów XD Pomocy!!!
#it #android #kiciochpyta #telefony
@JicchakPerec: Żadna z Google Play nie zadziała, bo Google zmieniło politykę dotyczącą aplikacji do nagrywania rozmów.
Aplikacje pobrane spoza Google Play (np. https://acr.app/# albo https://callrecorder.skvalex.com/get lub https://f-droid.org/en/packages/com.github.axet.callrecorder/ ) mają szansę zadziałać, ale to loteria.
Dla zrootowanych telefonów już kilku Mireczkom polecałem to rozwiązanie.
Na
Aplikacje pobrane spoza Google Play (np. https://acr.app/# albo https://callrecorder.skvalex.com/get lub https://f-droid.org/en/packages/com.github.axet.callrecorder/ ) mają szansę zadziałać, ale to loteria.
Dla zrootowanych telefonów już kilku Mireczkom polecałem to rozwiązanie.
Na
konto usunięte via Wykop
- 0
@milfhunter69: google to zablokowało, są jakieś haki
- 0
Hej Mikrokoksy, polecice jakiś tani statyw do telefonu? Chcę się nagrywać na treningach w ramach doskonalenia techniki.
#mikrokoksy #mirkokoksy #iphone #telefony
#mikrokoksy #mirkokoksy #iphone #telefony
@Loginconajmniej4znaki: prychłem:D
13
Natychmiast aktualizuj urządzenia od Apple! Pegasus może nas szpiegować itweek.

W czwartek, firma Apple wprowadziła nagłe aktualizacje zabezpieczeń dla swoich systemów operacyjnych, takich jak iOS, iPadOS, macOS i watchOS. Celem tych aktualizacji było usunięcie dwóch krytycznych luk, które stanowiły zagrożenie ze strony narzędzia szpiegowskiego Pegasus.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
- 0
@PurpleHaze: wpisujac po ang wychodzą tylko wpisy o wpływie wifi na zakłocanie gsm :/ planuje reset, tylko czym zrobic backup calego telefonu?
@juzf Zanim zrobisz reset możesz jeszcze spróbować zresetować ustawienia sieci: Ustawienia -> System -> Opcje resetowania -> Resetuj Wi-Fi, transmisję i Bluetootha. To wykasuje Ci wszystkie zapisane sieci Wi-Fi, urządzenia Bluetooth, ale przy odrobinie szczęścia może rozwiązać Twój problem. Jeśli jednak to nie zadziała to pozostają już chyba tylko ustawienia fabryczne, a dalej - ponowne wgranie oprogramowania.
Jakie przewody USB C z PD są warte polecenia? Cena bez znaczenia. Bo mam już dość tego shitu od Ugreen i Baseusa
#komputery #telefony #technologia
#komputery #telefony #technologia
- 0
konto usunięte via Wykop
- 0
@kanban: play działał bez zarzutu
- 0
@depralin: jeszcze zaświadczenie o niekaralności i lekarza medycyny pracy
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Cześć.
Mam telefon w Orange Flex i korzystam z WiFi calling, gdyż na mojej polskiej wsi praktycznie nie mam zasięgu w domu.
Jednak gdy podłączę się na WiFi do jednego z dwóch TP-Link to nie mogę wysłać sms. Gdy jestem podłączony do FunBox czy Asusa to wszystko się wysyła.
Co może być tego powodem? Co przestawić w tych TP-Link?
#komputery #telefony #siecikomputerowe
Mam telefon w Orange Flex i korzystam z WiFi calling, gdyż na mojej polskiej wsi praktycznie nie mam zasięgu w domu.
Jednak gdy podłączę się na WiFi do jednego z dwóch TP-Link to nie mogę wysłać sms. Gdy jestem podłączony do FunBox czy Asusa to wszystko się wysyła.
Co może być tego powodem? Co przestawić w tych TP-Link?
#komputery #telefony #siecikomputerowe
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@szukam_cebul: bo to jest wifi-calling, a nie wifi-esemesing
@WrocilemAleZInnymLoginem: w orange jak najbardziej można wysyłać smsy przez wifi calling, przy włączonym trybie samolotowym
- 1























Może być też tak, że problemem jest fizyczne uszkodzenie portu ładowania. Czasami porty te ulegają zużyciu (wycierają sie styki, albo osłabieniu ulega połączenie portu z płytą główną). Nie zapomnij poszukać śladów korozji.
To ostanie przydarzyło mi się w przypadku S10, kiedy po niespełna
z dwa razy mi upadł, ale zalanie itp to nie. generalnie to w pewnym momencie gniazdo do ładowania się s---------o i to było X czasu po tych upadkach