Wpis z mikrobloga

Jak to jest, ze kiedyś telefony miały po 1Gb ramu i śmigały bez problemu.
A teraz kupujesz telefon za 5 stow z 2gb ramu żeby leżał w restauracji i służył tylko i wyłącznie do dzwonienia, żadnych aplikacji zainstalowanych ani nic. I się tnie tak ze nie da się kompletnie używać.
Drugi taki sam służy do muzyki, ma tylko Spotify zainstalowany i nawet podczas grania przycina muzykę.
Babcia tez ma jakiś telefon z 2gb ramu i używa tylko do messengera i dzwonienia i oczywiście jak mi daje żeby ogarnąć to nie da się używać tak się tnie
#telefony #smartfon
  • 16
@beer_man @Vaerlin jak wyżej, Chrome nigdy nawet nie włączony xD
Telefony maja rok, wszystkie tak działają, nieważne czy Motorola, huawei czy samsung. Bo mamy ich z 5 sztuk, każdy jest „pusty” tylko do odbierania połączeń.
Obecnie jak przychodzi połączenie to dzwonek dzwoni, ale zanim ekran się wybudzi żeby był przycisk odebrania to mija około 10 sekund
@klokupk: słabo mi się to klei że roczne telefony tak działają ale ok, przywróć telefony do fabrycznych ustawień wyłącz aktualizacje i niech działają na najstarszym systemie jakim się da jak to tylko do dzwonienia
@Kroledyp No właśnie tak jest zrobione, pisząc tego posta robiłem factory reset, nawet na Google nie logowałem i wszystkie powiadomienia wyłączyłem itd na co dzień bym z tym telefonem nie wytrzymał godziny