aktualnie od 2 lat pracuję jako sysadmin, za 1,5 roku kończę studia inżynierskie, potem planuję wyjechać z polandii, myślałem o tych właśnie rejonach, bo bardzo mi się podobają (。◕‿‿◕。)
jak wygląda temat pracy w #it w skandynawskich państwach na emigracji?


























Szwedzi nawołują więc do bojkotu Polski.
#neuropa #ikea #szwecja
źródło: comment_f7vPDnVQtUW2VFhnY6TIDOCqMB2UZ5em.jpg
PobierzTrochę Szwedom trudno będzie zbojkotować coś polskiego, bo przecież polskie firmy o międzynarodowym zasięgu nie istnieją.
No chyba że deportują polskich imigrantów.
@xarcy: Oni pisza, ze Ikea powinna zbojkotowac Polske. O to nie trudno skoro polskie firmy sa jej najwiekszym dostawca i nawet klopsiki sa chyba z polski. W Szwecji za wiele z Polski nie ma - nawet jablka trafiaja sie rzadko.Tylko Polakow faktycznie duzo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)