@czeblin1 Jak na road trip to super dlatego mówię cisnijcie w dzień a nie ze trasę w nocy żeby dojechać do celu za wszelką cenę - to ta trasa będzie największą atrakcją :) Szwecja i Norwegia så przepiekne ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
Hej parówki, jest ktoś, kto wyemigrował do #norwegia #finlandia #szwecja albo #islandia ? Wiem, że spora rozbieżność xD Tak się zastanawiam nad wyjechaniem na parę lat, może na stałe. Jeśli tak to poproszę o komentarze. Ewentualnie proszę o privałke, bo mam jednak ich sporo :D
Chciałabym wiedzieć głównie, czy da się wyjechać nie mając fachu w rękach i zając jako tako angielski. Nie mam
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@konsumatumest: co to angielskiego islandczyków to jesteś w ogromnym błędzie. uczą się go od maleńkości, większość książek jest po angielsku. a na studiach to prawie wszystkie. spotkałem wiele starszych ludzi >60 którzy perfekcyjnie po angielsku nawijają. więc banialuki wyssane z palca.
  • Odpowiedz
Wiem ze wszyscy narzekacie na Polskie urzędy ale po tym co mnie dziś spotkało uważam ze w niektórych placówkach pracują naprawdę porządni ludzie. Z własnego doświadczenia, dwa razy sytuacja ze szwedzkiego konsulatu. Pierwszy. Około dwóch lat temu zona jechała do chorej matki nagle rak wziął górę i przeją kontrole szybkie pogorszenie stanu, nie wiadomo co dalej. W między czasie zamówienie nowego paszportu ze względu na zbliżający się czas jego końca. Pod wpływem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vesem: Kurde, ja ze szwedzkim konsulatem w Sztokholmie za to nie mam zbyt miłych wspomnień, ale to przez Panią siedząca tam w okienku która miała typowo polskie podejście do pracy w urzędzie, jakbym był jej wrogiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lajdak: @Saeglopur: @Zhukov: od pewnego czasu jeżdżę na oponach Schwalbe Marathon Plus Tour. Są bardzo ciężkie, ale to kwestia priorytetów. Po prostu chcę zmniejszyć częstość łapania gum. Rower to mocno przerobiony cross Unibike Viper. W każdym razie nie jest to typowy trekking (rama alu, amortyzator, hamulce hydrauliczne) jednak sprawdza się. Wrzucę zdjęcia, gdy już będę gotowy do wyjazdu. Muszę ogarnąć jeszcze masę rzeczy, cały ekwipunek leży
  • Odpowiedz
@CannibalCorpse: Ale ja nie mam zamiaru cię przekonywać bo wierzysz w filmiki na yt i czyta ndie.pl i łyka płyną kupę którą tam publikują. Może ktokolwiek inny kto to przeczyta ogarnie sie że filmiki na jutubie które publikują denialiści Holokaustu to nie jest najlepsze źródło informacji

Sprawdź sobie mądralo kim jest autor i gdzie film był wyświetlany i jacy eksperci się w nim wypowiadają.Po prostu obejrz ten fil a
  • Odpowiedz
Streetweek Sweden - niewyobrażalnie różne podejście do wyczynowych konfiguracji. Tradycyjnie jak w Skandynawii amerykańskie klasyki z napędem 4x4 i ponad 1000 końmi, czasem zachowany kokpit jak tutaj, czasem kompletny mod z chłodnicą pod fotelem i tabletem zamiast 'licznika'. Zerknijcie też ekipy z Norwegii czy Holandii. BMW Z4 z napędem 4x4? Klasyki z dwusprzęgłowymi skrzyniami? No problemo :D
KLIK: https://www.youtube.com/watch?v=KX2oVHtWt_8

#samochody | #motoryzacja | #tuning | #
Saeglopur - Streetweek Sweden - niewyobrażalnie różne podejście do wyczynowych konfig...

źródło: comment_9YdGXAlkEWYBzzi35tnUscQ7GFDkm935.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach