cześć. jest ktoś z was teraz w #szwecja? potrzebuję pomocy. mianowicie, czy chodzi wam strona footybite.com? nie wiem czy zmienili adres/ serwer się wysypał, czy jest blokowana domyślnie przez mojego isp
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
mam pytanko co do #szwecja sa tu jakieś sieci co mają spore pakiety internetowe i rozsądnych pieniądzach?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Łączne straty ludnościowe w Wielkopolsce i na Mazowszu można szacować na milion osób. Lepiej pod tym względem było w Małopolsce, gdzie straty mogły wynieść 700 tys. osób. Biorąc pod uwagę, że zachodnia część Korony liczyła przed potopem ok. 3,8 mln osób, straty demograficzne wyniosły 44%.


@Czajna_Seczen: Mam pytanie - skad sie wziely te liczby? Tj. ktore konkretnie zrodlo o tym mowi?
  • Odpowiedz