Troche kiszka, ledwo co zaczalem a chyba zaraz trzeba bedzie sie zwijac. wlasnie doczytalem jaki mam podatek do zaplacenia majac rezydencje podatkowa w szwecji jesli chodzi o dochody z #mintos itp jest to 30% Ma ktos pomysl na optymalizacje podatku tego typu chociaz do takiego jak w pl? nie wiem jak to otagowac dobrze
#mintos #szwecja #podatki #pieniadze
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Halo mirki, rozglądam się za jakąś wakacyjna fuchą, pierwszy raz za granicą, najlepiej w Skandynawii, znam się trochę na komputerach i elektryce, ale fachowiec ze mnie (jeszcze) żaden, mówię i piszę płynnie po angielsku, mam uprawnienia na wózki widłowe, no i prawo jazdy b, nie boję się pracy na produkcji, mogę wykonywać proste prace budowlane. Ile mogę dostać na rękę jako student np w pobliżu Kopenhagi, albo Malmo? Można prosić o jakieś
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A to Szwecja jeszcze nie upadła? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Przecież polska husaria trąbi o tym, jak to ten zgniły zachód ze Szwecją i Francją na czele upadają...
  • Odpowiedz
@Piekarz123: przy czym jaki to ma związek z imigrantami albo islamem? chyba swego czasu u jednego typa jakoś powiązanego czy wręcz należącego do Sverige Demokraterna czyli prawaków znaleziono cały arsenał granatów tak więc wiesz( ͡ ͜ʖ ͡) warto byłoby sprawdzić kto tych granatów używa
  • Odpowiedz
@CoolCake: Policjantów jak na lekarstwo, tymczasem nie jest wielu mniej niż w Polsce ;)
Generalnie pomijając bzdurny wstęp, art właśnie o tym mówi. Tyle, że jest napisany w dziwny sposób - z jednym miejscu piszą, że osoby, które nie zdały TRZECH egzaminów muszą zrobić przerwę to następnie jest napisane, że osoby które oblały strzelanie mogą wyjątkowo przejść dalej. Nie do końca to łapię.
Natężona rekrutacja policji związana oczywiście jest w
Nieumreza_ciebie - @CoolCake: Policjantów jak na lekarstwo, tymczasem nie jest wielu ...

źródło: comment_aikVkFX6iByN5DivqkBbTd8b0UbY3qJD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@CoolCake: Växjö to nieduże miasto... 60k mieszkańców, więc ile osób mogło złożyć podanie na policję..
i ja rozumiem, że ktoś może oblać strzelanie na skupienie, czy punkty... ale dostać paniki, lub nie utrzymać pistoletu?

następnie jest napisane, że osoby które oblały strzelanie mogą wyjątkowo przejść dalej. Nie do końca to łapię.

@Nie_umre_za_ciebie: bo obniżyli wymagania, i jak na starych zasadach musieliby zrobić pół roku przerwy, to teraz zostali
Emill - @CoolCake: Växjö to nieduże miasto... 60k mieszkańców, więc ile osób mogło zł...
  • Odpowiedz
Pytanie do osób po iberystyce lub które mają znajomych/rodzinę po tym kierunku. Jakie są perspektywy pracy po ukończeniu, czy ciężko znaleźć pracę, jak wygląda to zarobkowo, wady zalety oraz jakieś porady. Bardzo proszę o informację kogoś w temacie bo zależy mi na studiach, lecz wacham się między Iberystyką a skandynawistyką norweska.
#hiszpania
#hiszpanski
#jezykiobce
#studbaza
#skandynawia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@jacob77 Wpisz sobie na pracuj.pl Spanish i swoje miasto, a zobaczysz. Pewnie znajdziesz junior AP/AR with Spanish, tax junior specialist with Spanish, obsługa klienta z j. hiszpanskim i angielskim. Taki kraj.
  • Odpowiedz
  • 0
@jacob77 wszystko zależy od miasta. Ja jestem po iberystyce i w Lublinie jedyne praktycznie oferty to nauczanie (szkoły językowe etc.)
Powysylalem CV do Warszawy i odzew chyba od każdej firmy. Stanowiska są różne, głównie obsługa klienta ale zdarzają się dużo bardziej specjalistyczne stanowiska.
Oczywiście dużo zależy od doświadczenia. Myślę, że np praktyki warto robić w dobrych firmach oraz generalnie coś działać poza uczelnią. Ja w cv wpisalem nawet udzielanie korepetycji i
  • Odpowiedz