@robertK: Dokładnie to samo pomyślałem ! Bo myśle że ta przewaga generalnie wynika że w byłym ZSRR chłopaki poprostu młodo umierają ..... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Baron_Al_von_PuciPusia: Spoko ale zdjęcie nieadekwatne, nagłówki też na wyrost - te bazy są używane od długich lat z tymi najnowszymi superszybkimi korwetami HMS Visby. Dwie takie można zobaczyć samemu w Stockholmie bo bronią go cały czas. A są jeszcze 3 egzemplarze tego modelu, masa innych podbnych. I to właśnie w takich skalnych bazach, to wszystko to zdjęcia stare w kuj - także z tym właśnie futurystycznie wyglądającym HSM Visby. Norwegowie
Saeglopur - @BaronAlvon_PuciPusia: Spoko ale zdjęcie nieadekwatne, nagłówki też na wy...

źródło: comment_AK2oHiKN17hvKP7QAifBrgsWn3zc1Woo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Saeglopur: To pokazuje, że Szwedzi są znacznie lepiej zorganizowanym państwem i nawet mimo ograniczenia wydatków na zbrojenia czy też wyprzedaży części przemysłu, potrafią w krótkim czasie przywrócić działanie strategicznych instalacji, a także przywrócić własność nad wyprzedaną wcześniej częścią przemysłu - sprawa z ThyssenKrupp.

Coś co w Polsce nie działa.
  • Odpowiedz
Opeth - In Cauda Venenum (2019)

Ale to jest dobre. Nie pamiętam kiedy ostatnio aż tak jarałem się nowym Opethem. Chyba w 2008 r., gdy wydawali Watershed. Szczególnie polecam album w wersji ze szwedzkimi tekstami – miła odmiana dla wszędobylskiej angielszczyzny.

#muzyka #rock #rockprogresywny #metal #opeth #szwecja
peterpan - Opeth - In Cauda Venenum (2019)

Ale to jest dobre. Nie pamiętam kiedy o...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ile mozna wziac do szwecji wodki i papierosow?
Rozne wersje sa w internecie, gdzieniegdzie jest napisane ze 800szt papierosow a gdzieniegdzie 200
#emigracja #szwecja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach