Znalazłem auto (a nawet dwa) na sprzedaż, które stoi w Polsce a stoi jeszcze na szwedzkich blachach. W związku z czym - mam kilka pytań.
1. Czy potrzebne jest tłumaczenie dokumentów? Jeden gość twierdzi, że wystarczy podjechać do urzędu komunikacji i urzędnik spisuje informacje z tych samych pól (te same symbole), tłumaczenie nie jest potrzebne. Prawda czy p---------e?
2. Powrót na kołach - do jednego autka mam koło 100 kilometrów, do drugiego
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dawidfischer4: nie wiem jak to działa w Szwecji ale kiedyś pracowałem w firmie gdzie kierowca porzucił pracę z dnia na dzień i w sądzie pracy zasadzili mu zwrot różnicy kosztów pracodawcy między wynajęciem firmy transportowej a jego zarobkami za okres jaki powinien być na wypowiedzeniu
  • Odpowiedz
Obstawiał ktoś kiedyś jakieś zakładu #bukmacherka w #szwecja ? U mnie na stacji widziałem że są całe te terminale do zakładów tylko jak to działa () trzeba mieć wyrobione ich id ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach