A tak zupełnie serio to planuję emigrację tylko nie wiem gdzie. Chciałbym zamieszkać w kraju gdzie żyło by mi się dobrze, dość dostatnio, kokosów nie oczekuję ale jakby dało się odłożyć byłoby super.Marzy mi się skandynawia ale jak patrzyłem na poszukiwane zawody to mi ręce opadają, albo spawacz alu z ogromnym doświadczeniem albo inny cieśla xD
Jestem młody i







![Pościg za skradzionym BUSem w Stockholmie [Wideo]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_NRvaKzBmpGS99EUcMKgn9wTTie2t8p5C,w220h142.jpg)






![Jaka będzie przyszłość polskich promów na Bałtyku? [ANALIZA]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_qkAQyLRG149zKRL9HcI7x5ELL8KQOd0l,w220h142.jpg)











źródło: comment_bM0lBgXpRKviAmvxEVnhnJy5phzX2LIx.jpg
Pobierz