Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mikoziq

Mikoziq

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 362
  • Znaleziska 81
  • Mikroblog 281
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 5
Mikoziq
Mikoziq przedwczoraj, 22:34:15
  • 35
#mecz W Norweskiej TV już wyliczają co będzie jak wyjdą pierwsi albo drudzy z grupy, choć pierwszy mecz dopiero przed nimi xD
Mikoziq - #mecz W Norweskiej TV już wyliczają co będzie jak wyjdą pierwsi albo drudzy...

źródło: IMG_8831

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikoziq
Mikoziq
Autor
przedwczoraj, 22:38:19 via Wykop
  • 3
@LamajHarma: Ty(u)skland ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mikoziq
Mikoziq
Autor
przedwczoraj, 22:41:30 via Wykop
  • 2
@L3stat: właśnie się zastanawiałem, skąd mam jakiś efekt deja vu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
saser91
saser91
przedwczoraj, 21:46:38
  • 2
#mecz jak japonczycy chcą wrzutki robić to mogą już zejsc
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikoziq
Mikoziq przedwczoraj, 21:48:14 via Wykop
  • 0
@saser91: to k---a zeszli xD
  • Odpowiedz
Mikoziq
Mikoziq 13.06.2026, 22:53:55
  • 7
#mecz pierwsza połowa w pigułce
Mikoziq - #mecz pierwsza połowa w pigułce

źródło: IMG_8825

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikoziq
Mikoziq 13.06.2026, 22:32:17
  • 9
#mecz nakładka 'Polskie UI' nie zawodzi #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mikoziq - #mecz nakładka 'Polskie UI' nie zawodzi #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 4CE90846-9D7C-4732-BE4F-5064CFC4F8E6

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikoziq
Mikoziq 13.06.2026, 22:08:52
  • 1
#mecz pierwsze 5 minut bardziej żwawe niż cały poprzedni paździerz 🤷🏼‍♂️
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

528

"Siedzą sobie pod palemką". Górale zaskoczeni brakiem gości z Warszawy

"Siedzą sobie pod palemką". Górale zaskoczeni brakiem gości z Warszawy

W Zakopanem i okolicach podczas ferii zimowych zajęte jest zaledwie 50 proc. miejsc noclegowych. Górale i właściciele pensjonatów są zaskoczeni brakiem tradycyjnego najazdu turystów z Warszawy i innych dużych miast. Z kolei turyści, którzy przyjechali pod Tatry, cieszą się spokojem i bra

Stopa_Szopa
z
rmf24.pl
dodany: 29.01.2026, 10:13:36
  • 265
  • #
    zakopane
  • #
    ferie
  • #
    turysci
  • #
    miejscanoclegowe
  • #
    wakaty
Mikoziq
Mikoziq 29.01.2026, 16:23:46 via Wykop
  • 2
W weekend wróciłem z 9 dniowego wypadu na narty, leciałem do Włoch z Oslo. Cała impreza: Lot + Samochód + Hotel 4* + 7 bitych dni na nartach w Dolomiti Superski (1200km tras, nie wyjeździsz nawet jakbyś tam siedział cały miesiąc) wyszła mi porównywalnie jakbym chciał spędzić 6 dni w Norweskim resorcie albo... 5 dni w Polskich górach 🤣 Go figure.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

439

Moja gra trafiła na steam [Walter Adventure]

Moja gra trafiła na steam [Walter Adventure]

Gra w swojej mechanice jest dość prosta, rodzimy się na kolejnych poziomach, gdzie naszym celem jest przejście na każdy kolejny, na każdym poziomie znajdują się wszelakiej maści pułapki, przeszkody i przeciwnicy, którzy mają za zadanie nam to utrudnić, tak abyśmy poziomu nie ukończyli.  Przeciw

MePix
z
wykop.pl
dodany: 28.04.2025, 18:03:51
  • 100
  • #
    walteradventure
  • #
    pcmasterrace
  • #
    gry
  • #
    steam
  • #
    tworczoscwlasna
  • #
    chwalesie
Mikoziq
Mikoziq 29.04.2025, 12:27:20 via Wykop
  • 1
Gratki za dociągnięcie do końca.

Widzę, że podłożyłeś szatę graficzną wykorzystując paczkę gotowych assetów: https://pixelfrog-assets.itch.io/pixel-adventure-1 oraz https://pixelfrog-assets.itch.io/pixel-adventure-2 chociażby.

Wiadomo, assety assetami ale w następnej produkcji spróbuj znaleźć swój styl, żeby się wyróżnić. Przez asset flipping łatwo można polecieć w tej branży, co szczególnie pokazało The Day Before :)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mikoziq
Mikoziq 29.04.2025, 20:29:04 via Wykop
  • 1
Nie mieszkam w Polsce więc nie znam rynku 🤪

Sam buduje sobie prototypy do mechanik itp wykorzystując gotowce a w pracy softwarowej nikt nie będzie pisał sortowania od podstaw, to jest jasne :) tak samo jak gotowe systemy zarządzania stanem itp itd.

Solo developerka jest jak rzeźbienie w gównie czasamo i rzadko jest się dobrym 'we wszystkim'. Dlatego nie punktuje Ci tego jako coś złego (czego pewnie i tak nie odebrałeś), po
Salido
Salido
27.06.2024, 10:15:12
  • 512
Minął 6. (z 73) dzień wakacji.

W ciągu ostatniej doby miało miejsce 10 wypadków śmiertelnych w których zginęło 10 osób.

31 wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym od początku wakacji.
32 ofiary śmiertelne w wypadkach drogowych od początku wakacji.
Salido - Minął 6. (z 73) dzień wakacji. 

W ciągu ostatniej doby miało miejsce 10 wyp...

źródło: 1-411243-17

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikoziq
Mikoziq 27.06.2024, 12:05:44 via Wykop
  • 0
Niecały tydzień, i już 'na plusie' (╯︵╰,)
  • Odpowiedz
justjoin_it
justjoin_it
22.11.2023, 12:59:03
  • 168
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 143
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikoziq
Mikoziq 22.11.2023, 20:02:40 via Wykop
  • 0
@justjoin_it
Mikoziq - @justjoin_it

źródło: Re-Volt

Pobierz
  • Odpowiedz
Mikoziq
Mikoziq 30.10.2023, 18:19:09
  • 1
Ładna ta jesień w #norwegia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mikoziq - Ładna ta jesień w #norwegia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_1084

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jmuhha
jmuhha
30.10.2023, 18:20:44 via Wykop
  • 1
@Mikoziq: zazdro tyle miału mieć na podwórzu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
DominiCanes
DominiCanes
31.10.2023, 01:54:46 via Wykop
  • 1
@Mikoziq: a to my mamy w ogole taka pore roku jak jesien w Norwegii? Nikt mnie nie uprzedzil ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Trzesidzida
Trzesidzida
24.11.2022, 11:07:47 via Android
  • 551
#mecz
Trzesidzida - #mecz

źródło: comment_1669288067OhrdTJo10xwuCgEfKtjGY9.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikoziq
Mikoziq 24.11.2022, 11:24:08
  • 257
@Trzesidzida: Deus Vult ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

781

"Nie jestem Twoim Polakiem". Książka o rasizmie w Norwegii wywołała wrzenie

"Nie jestem Twoim Polakiem". Książka o rasizmie w Norwegii wywołała wrzenie

Książka "Nie jestem Twoim Polakiem" dotyczy zarówno Polski, jak i Norwegii, praw pracowniczych, imigracji, nadziei i motywacji. Ale jest też o...

salon24_pl
z
salon24.pl
dodany: 06.11.2022, 12:55:52
  • 299
  • #
    polska
  • #
    norwegia
  • #
    rasizm
  • #
    skandynawia
  • #
    gospodarka
Mikoziq
Mikoziq 06.11.2022, 16:08:46
  • 40
@MatthewDuchovny: Developer here, wyjechałem do NO 6-7 lat temu. Obecnie u mnie w firmie pracuje 5 innych developerów z Polski oprócz mnie i pracodawca za żadne skarby nie chce nas oddać nikomu innemu, a nie zarabiamy mniej niż odpowiednicy Norwescy na rynku. Uważam, że na przełomie lat znacząco podniosła się również ocena Polaków w Norwegii, szczególnie z branży budowlanej, choć mogło to być spowodowane Covidem i brakiem rąk do pracy.
Mikoziq
Mikoziq 06.11.2022, 16:59:03
  • 14
@DryfWiatrowZachodnich: Na początku przyjechałem do NO, bo dostałem pierwszą pracę w IT z zarobkami dla Juniora, na które w Polsce czekałbym 3 lata. Potem się trochę wyrównało ale dalej mam więcej, niż większość firm może mi zaoferować w Polsce.

Oczywiście jak poprzednicy napisali, NO nie jest jakąś kolebką jeśli chodzi o zarobki w IT i nie jest do 'dorabiania' się. Jestem tutaj bo mam święty spokój oraz naturę. W Oslo
Mikoziq
Mikoziq 06.11.2022, 17:05:15
  • 6
@DryfWiatrowZachodnich: Wtedy przyjaciółka a obecnie dziewczyna zaprosiła mnie do Norwegii, żebym zobaczył jak wygląda życie itp. Spodobało mi się i zacząłem szukać pracy tutaj.

Mam paru znajomych Norwegów przez dziewczynę a pozostali moi znajomi to Norwedzy i Polacy z pracy jak i jeden Albańczyk i jeden Węgier. Taka śmieszna grupka ludzi.

I w sumie więcej nie potrzebuję. Co prawda zostawiłem wszystkie znajomości w Polsce na pastwę losu i wykruszyło się

591

Zakupy za 50 zł - edycja 2022 - Norwegia

Zakupy za 50 zł - edycja 2022 - Norwegia

Zakupy za 50 zł - edycja 2022 - NorwegiaNiemal 7 lat temu, na wykopie były popularne znaleziska, gdzie użytkownicy wrzucali zakupy za 50 zł z krajów, w których mieszkają.Od tego czasu na świecie mnóstwo się zmieniło, pomyślałem więc, że może warto odświeżyć serię.

henk
z
wykop.pl
dodany: 25.08.2022, 18:51:06
  • 241
  • #
    europa
  • #
    norwegia
  • #
    inflacja
  • #
    emigracja
  • #
    2022zakupyza50zl
  • #
    pieniadze
Mikoziq
Mikoziq 26.08.2022, 16:12:17
  • 2
@vinku: chyba pominales jedno zero przy 1500 nok dla tej kolacji firmowej albo daj mi namiary do takiej restauracji to powiem szefowi żeby nas zabrał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mikoziq
Mikoziq 25.03.2022, 11:49:42
  • 3
Nie chciałbym nic złego mówić o Hondzie, bo Honda-E jest super, ale te paseczki na grillu w nowym HR-V chyba nie będą się kojarzyć zbyt dobrze klientom w tych czasach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#honda #motoryzacja #samochody #heheszki
Mikoziq - Nie chciałbym nic złego mówić o Hondzie, bo Honda-E jest super, ale te pase...

źródło: comment_16482088452xULr2pzAYBi7tStHlXouu.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikoziq
Mikoziq
Autor
25.03.2022, 11:55:49
  • 0
@Aerwin: Zakładając, że skośnoocy, to im grill wyszedł w poprzek a chcieli M Power? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Mikoziq
Mikoziq
Autor
25.03.2022, 12:01:02
  • 2
@bidzej: Dobrze wiedzieć. Szkoda, że robią nawiązanie do tego w HR-V mild hybrid który ma 130 kucy xD. Coś jak Corrola GR Sport Edition ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

164

Specjaliści IT z wygórowanymi oczekiwaniami finansowymi. Wysokie zarobki w bran

Specjaliści IT z wygórowanymi oczekiwaniami finansowymi. Wysokie zarobki w bran

Niemal 1/4 rekruterów uważa, że oczekiwania płacowe pracowników IT są za wysokie. 82 proc. ekspertów z branży zarabia ponad 8 tys. zł netto - wynika z raportu No Fluff Jobs i Uniwersytetu SWPS.

SPOLKASOFIA
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 23.03.2022, 06:15:50
  • 273
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    ciekawostki
  • #
    ekonomia
  • #
    zarobki
  • #
    informatyka
Mikoziq
Mikoziq 24.03.2022, 01:00:23
  • 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1286

Siły Ukrainy: "Wrażliwe obszary wrogiej maszyny. Uderz okupanta! Razem wygramy!"

Pokaż treści 18+

Siły Ukrainy: "Wrażliwe obszary wrogiej maszyny. Uderz okupanta! Razem wygramy!"

Oficjalny profil Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Ukrainy upublicznił infografiki, gdzie celować Mołotowem w pojazdy wroga, aby poniósł jak największe straty.

missolza
z
facebook.com
dodany: 28.02.2022, 14:25:14
  • 40
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    rosja
  • #
    samochody
  • #
    militaria
  • #
    ciekawostki
Mikoziq
Mikoziq 28.02.2022, 15:05:20
  • 8
@KolorowyWielkiSwiatPolski:

- Zrób kanał na YT
- Powiedz, że wykonujesz szkolenia i ćwiczenia praktyczne na swoim Kamazie
- UE sponsoruje Ci ćwiczenia, dostajesz więcej Kamazów
- Profit? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

231

Kosmiczni goście. Komety pozasłoneczne już tu są

Kosmiczni goście. Komety pozasłoneczne już tu są

Szczątki odległej egzoplanety? Czy jest to rozwiązanie bardziej prawdopodobne w przypadku obiektu 1I/ʻOumuamua? Naukowcy są coraz bliżej odkrycia tajemnic kolejnych obiektów pozasłonecznych, które w ostatnich latach tak chętnie nawiedzają nasz układ planetarny.

Dravenpl
z
chip.pl
dodany: 20.06.2021, 09:54:31
  • 54
  • #
    nauka
  • #
    kosmos
  • #
    astronomia
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
  • #
    gruparatowaniapoziomu
Mikoziq
Mikoziq 20.06.2021, 22:28:01
  • 6
@mozis: operationCwal ? BlackSheepWall ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Unter
Unter
18.06.2021, 05:04:08 via iOS
  • 1595
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 212
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikoziq
Mikoziq 18.06.2021, 14:31:44
  • 0
@Unter: szacuneczek! Gonię Cie, Od zeszłego roku schodzę również. Obecnie 91.5 z 99. Cel 84 przy 180cm. ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ w obecnym tempie będzie do końca roku!
  • Odpowiedz
VargoVae
VargoVae
12.04.2021, 12:41:37
  • 2265
Siemka,
po wielu nieudanych próbach znalezienia pracy, mój #rozowypasek zaczął robić i sprzedawać maskotki z włóczki. Wkłada w to dużo pracy, a maskotki wykonywane są z najlepszych materiałów dostępnych na polskim rynku. Chciałbym ją wspomóc w jej małym biznesie bo widzę ile daje jej to szczęścia, dlatego organizuje #rozdajo pluszowego królika w dowolnym kolorze, którego sam opłace. Chciałbym, żeby dotarło to do jak największej ilości osób, dlatego warunkiem
VargoVae - Siemka,
po wielu nieudanych próbach znalezienia pracy, mój #rozowypasek z...

źródło: comment_1618231220llUnBlXibVeVdmJ5BtRsda.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikoziq
Mikoziq 12.04.2021, 20:20:34
  • 1
@VargoVae: panie, po ile ten wielorybek? A świeży? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

7522

Rozpromujmy niedoceniony kanał polskiego fizyka uczącego za darmo do matury

Rozpromujmy niedoceniony kanał polskiego fizyka uczącego za darmo do matury

Starszy Pan w przystępny sposób pomaga ogarnąć się z zadaniami. Może czas na Wykop Efekt?

To_Masz111
z
youtu.be
dodany: 28.03.2021, 12:04:47
  • 168
  • #
    matura
  • #
    fizyka
  • #
    licbaza
  • #
    liceum
Mikoziq
Mikoziq 28.03.2021, 16:25:36
  • 2
Ile bym dał, by mieć takiego nauczyciela fizyki u siebie w gimnazjum I liceum. Niestety tamtejsi strasznie mnie zniechęcili i dopiero po studiach zacząłem się uczyć znowu fizyki przy pisaniu gier.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Michał

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.04.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking