@Instynkt kilka faktów:
1. Nie łączcie proszę inflacji z obrazkami tłumów przed świętami. Ludzie p-------a w grudniu zawsze dostawali.
2. Ciuchy, buty, elektronika - tu poziom cen nie szybuje jak ceny za masło, czy chleb.
3. Wg GUS narazie są pierwsze sygnały o spowolnieniu konsumpcji. Poczekajmy jeszcze z rok.
4 . To że ludzie chodzą po sklepach nie oznacza, że kupują.
  • Odpowiedz
Gdyby ktoś miał ochotę podzielić się piernikami i ciepłym słowem z seniorem z Domu Pomocy Społecznej, to jest okazja. Niedawno ruszyła kolejna edycja Misji Piernik.

Wybierasz seniora, któremu wysyłasz pierniczki i kartkę z ciepłymi słowami. Więcej na stronie akcji https://misjapiernik.pl/

#pieczzwykopem, ale jeśli nie umiesz piec - możesz wysłać kupionego. ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
#swieta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzubiDubiDu: poleasingowe chyba można cały czas, czasem na allegro jest opis że faktura-marża czyli jak nie chcesz faktury to nie ma VAT doliczonego do ceny sprzedaży.

Takie jak na obrazkach to czasem w szmateksach się trafiają.
  • Odpowiedz
I zaczeło się 6 grudnia mikołaj a już niedługo wigillia dla mnie najbardziej porąbane święta niby w dupie to mam ale gdzieś człowiek by chciał poczuć taka atmosfere świąt. Zbyt dużo z mojej rodziny zmarło, żeby cieszysc sie tym świętem, tym bardziej że w tym roku drugi rodzic mi zmarł z ktorym spędzałem te wigillie. W tym roku w okrojonym składzie ja i moj brat zrobimy sobie skromna kolacje a zaraz po
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#codziennypierniczek
Dzisiejsze pierniczki są podobne do innych, które już tu pokazałam, ale w innym odcieniu (chłodniejszym, miętowym), w innym kształcie i z innym obrzeżem, tym razem perłowobiałym szlaczkiem. Pewnie zrobię jeszcze więcej takich z przyklejanymi kwiatkami z innymi kolorami tła, skoro je zrobiłam to trzeba wykorzystać :) a może nawet zrobię ich więcej. Jak ktoś lubi zbliżenia to w komentarzu załączam takowe.

#chwalesie #swieta #gotujzwykopem
AnaliaOdtylia - #codziennypierniczek
Dzisiejsze pierniczki są podobne do innych, któ...

źródło: comment_1670326729oNSqbU5Bjj4bjxpnTQYs23.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MallaCzarna: piłem czystą, może dorzuciłem troszkę lodu. W przerwach stosuję wodę gazowaną z cytryną do nawodnienia, więc jak nowo narodzony.
Jak ją spróbuję bebłać z colą, to zdradź go z sąsiadem ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz