• 0
#prezent #swieta #samochody
Jakiej firmy kosmetyki do samochodu możecie polecić? Co jest warte uwagi, a które to chłam?
Szukam jakiegoś zestawu kosmetyków do samochodu za jakieś 150zl. Możecie coś polecić?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, mamy w rodzinie zwyczaj dawania czegoś własnoręcznie zrobionego przy okazji gwiazdki.
Szukam jakiejś inspiracji na ten rok. W poprzednich latach robiłem takie rzeczy jak mydło, świeczki, czy cytrynówkę.
Macie jakieś pomysły co mogę zrobić w tym roku?

#swieta #prezent #bozenarodzenie #handmade
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@janomarjano: fajny zwyczaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzisiaj pojawiło się na mirko rozdajo z własnoręcznie zdobionymi piernikami, może coś takiego. Zerknij sobie na insta tej osoby. Ze swojego doświadczenia wiem, że można w markecie kupić gotowy lukier, różne cukrowe ozdoby, pakujesz w folię z kokardką i gotowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Chociaż ostatnio straszna p---a jest u mnie w życiu to o dziwo w tym roku bardziej czuje, że nadchodzą święta xD A nie jak przez ostatnie kilka lat, że nawet nie czuję się, że nadchodzą tylko nagle budzisz się przy stole wigilijnym wpierdzielając karpa xD

#pixelart #swieta #chwalesie #tworczoscwlasna
Chlebek_Pyszny - Chociaż ostatnio straszna p---a jest u mnie w życiu to o dziwo w tym...

źródło: comment_167036178533JZeNVxcEqqbU6Z3Sf7HS.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wspinaczka #trekking #hiking #swieta
za co lubicie wspinaczki, zdobywanie szczytów? jakaś wolność, widoki? myślę że zapach też musi być super, drzewka i te sprawy. Robię prezent dla takiego jednego którego to kręci i myślałam co do tego kupić. Teraz wszyscy już chyba mają butelki termiczne, więc chyba dam sobie spokój, plecak to w sumie nawet nie wiem jaki sobie kupić, a co dopiero innymi
voliereen - #wspinaczka #trekking #hiking #swieta 
za co lubicie wspinaczki, zdobywa...

źródło: comment_1670360697qsAvhIGxBbSgsQxVgPbWGJ.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@voliereen: > za co lubicie wspinaczki, zdobywanie szczytów?

To jest w ogóle dobre pytanie, bo ja mam tak że jak jestem w domu to chce mi się w góry, a jak jestem w górach (szczególnie zimą) to k----e na siebie, na góry i w ogóle na to że tam jestem. P------e jakieś.

Ale możesz kupić Buffa (chustę taką) i na niej coś wyhaftować. Buff zawsze spoko i zawsze się przyda,
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@L3gion to najgorsze . Dlatego odeszliśmy od kupowania sobie nawzajem prezentów. W ten dzień po wigilii winko, rozmowy . A nie tam Sztuczne uszczęśliwianie kogoś na siłę
  • Odpowiedz
@L3gion: Właśnie ja w tym roku proponowałem, żeby nie robić prezentów, bo o ile ja i brat mamy zainteresowania i bez problemu potrafiłbym wskazać kilka rzeczy, które chciałbym dostać, to moi rodzice mają dosłownie wszystko. Jak się ich pytam co chcą to mówią sami wprost, że wszystko mają i w sumie sami nie wiedzą, co chcieliby dostać. Więc ojciec dostanie nową myszkę, a mama jakieś kosmetyki. I tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@dwa__fartuchy: byłem w tym tygodniu castorama I leroy. Jak chcesz naprawdę wytrzymałą to weź z Casto, bo tam mają hodowane w doniczkach, czyli z porządnymi korzeniami. W leroy dużo tańsze, ale te są wykopane "z pola" i wsadzone do donicy, więc korzenie mocno uszkodzone
  • Odpowiedz