Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0

- 41
@GoplanaLodz znowu xD
źródło: comment_1670407526TU5uHVNg94aY4sj0BNQQLV.jpg
Pobierz- 403
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Yolanty możesz pójść w skarpety premium. Za 20zika można kupić zajebiste skiety z wełny. Nie dość, że nogą się nie poci to jeszcze grzeją. Polecam
Mirki, chce kupić ojcu pod choinkę alkomat. Z racji ze jest zawodowym kierowca mysle ze może mu się przydać taki gadżet :) są jakieś alkomaty do 250zl dobrej jakości? #alkomat #prezent #swieta #merrychristmas
@bartekpolska: coś z sensorem elektorchemicznym i ujdzie
- 1
@Limitless98_: origami
@Limitless98_ ja daje świeczki sojowe DIY i likier piernikowy własnoręcznie robiony
Siema, mamy w rodzinie zwyczaj dawania czegoś własnoręcznie zrobionego przy okazji gwiazdki.
Szukam jakiejś inspiracji na ten rok. W poprzednich latach robiłem takie rzeczy jak mydło, świeczki, czy cytrynówkę.
Macie jakieś pomysły co mogę zrobić w tym roku?
#swieta #prezent #bozenarodzenie #handmade
Szukam jakiejś inspiracji na ten rok. W poprzednich latach robiłem takie rzeczy jak mydło, świeczki, czy cytrynówkę.
Macie jakieś pomysły co mogę zrobić w tym roku?
#swieta #prezent #bozenarodzenie #handmade
- 2
@janomarjano: fajny zwyczaj ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzisiaj pojawiło się na mirko rozdajo z własnoręcznie zdobionymi piernikami, może coś takiego. Zerknij sobie na insta tej osoby. Ze swojego doświadczenia wiem, że można w markecie kupić gotowy lukier, różne cukrowe ozdoby, pakujesz w folię z kokardką i gotowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Android
- 1
@ktomizajalnazwy a to szczerze mówiąc od tej strony się nigdy nie interesowałam.
Zawsze można też wypróbować metody nazistowskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zawsze można też wypróbować metody nazistowskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chociaż ostatnio straszna p---a jest u mnie w życiu to o dziwo w tym roku bardziej czuje, że nadchodzą święta xD A nie jak przez ostatnie kilka lat, że nawet nie czuję się, że nadchodzą tylko nagle budzisz się przy stole wigilijnym wpierdzielając karpa xD
#pixelart #swieta #chwalesie #tworczoscwlasna
#pixelart #swieta #chwalesie #tworczoscwlasna
źródło: comment_167036178533JZeNVxcEqqbU6Z3Sf7HS.jpg
Pobierz- 1
Chociaż ostatnio straszna p---a jest u mnie w życiu to o dziwo w tym roku bardziej, że nadchodzą święta xD
@Chlebek_Pyszny: Vibe
@Klim4s: żwirek kręci z muchomorkiem!
- 1
@mecenassrenas hmm... żwirek kręci z muchomorkiem
#wspinaczka #trekking #hiking #swieta
za co lubicie wspinaczki, zdobywanie szczytów? jakaś wolność, widoki? myślę że zapach też musi być super, drzewka i te sprawy. Robię prezent dla takiego jednego którego to kręci i myślałam co do tego kupić. Teraz wszyscy już chyba mają butelki termiczne, więc chyba dam sobie spokój, plecak to w sumie nawet nie wiem jaki sobie kupić, a co dopiero innymi
za co lubicie wspinaczki, zdobywanie szczytów? jakaś wolność, widoki? myślę że zapach też musi być super, drzewka i te sprawy. Robię prezent dla takiego jednego którego to kręci i myślałam co do tego kupić. Teraz wszyscy już chyba mają butelki termiczne, więc chyba dam sobie spokój, plecak to w sumie nawet nie wiem jaki sobie kupić, a co dopiero innymi
źródło: comment_1670360697qsAvhIGxBbSgsQxVgPbWGJ.jpg
Pobierz- 1
@mt1t29r2: jakbym wiedziała, że jest aż takim śmieszkiem to może bym zrobiła, chociaż dla beki
@voliereen: > za co lubicie wspinaczki, zdobywanie szczytów?
To jest w ogóle dobre pytanie, bo ja mam tak że jak jestem w domu to chce mi się w góry, a jak jestem w górach (szczególnie zimą) to k----e na siebie, na góry i w ogóle na to że tam jestem. P------e jakieś.
Ale możesz kupić Buffa (chustę taką) i na niej coś wyhaftować. Buff zawsze spoko i zawsze się przyda,
To jest w ogóle dobre pytanie, bo ja mam tak że jak jestem w domu to chce mi się w góry, a jak jestem w górach (szczególnie zimą) to k----e na siebie, na góry i w ogóle na to że tam jestem. P------e jakieś.
Ale możesz kupić Buffa (chustę taką) i na niej coś wyhaftować. Buff zawsze spoko i zawsze się przyda,
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@L3gion to najgorsze . Dlatego odeszliśmy od kupowania sobie nawzajem prezentów. W ten dzień po wigilii winko, rozmowy . A nie tam Sztuczne uszczęśliwianie kogoś na siłę
@L3gion: Właśnie ja w tym roku proponowałem, żeby nie robić prezentów, bo o ile ja i brat mamy zainteresowania i bez problemu potrafiłbym wskazać kilka rzeczy, które chciałbym dostać, to moi rodzice mają dosłownie wszystko. Jak się ich pytam co chcą to mówią sami wprost, że wszystko mają i w sumie sami nie wiedzą, co chcieliby dostać. Więc ojciec dostanie nową myszkę, a mama jakieś kosmetyki. I tyle.
@dwa__fartuchy: Castorama, leroy - kuszą ludzi przyjściem do ich sklepu dobra cena choinki. A chłopaki na ryneczku musza zarobić. Sad but true.
@dwa__fartuchy: byłem w tym tygodniu castorama I leroy. Jak chcesz naprawdę wytrzymałą to weź z Casto, bo tam mają hodowane w doniczkach, czyli z porządnymi korzeniami. W leroy dużo tańsze, ale te są wykopane "z pola" i wsadzone do donicy, więc korzenie mocno uszkodzone
Już za 19 dni mamy Boże Narodzenie
#swieta #muzyka #oswiadczenie #nostalgia #bojowkadrivinghomeforchristmas
#swieta #muzyka #oswiadczenie #nostalgia #bojowkadrivinghomeforchristmas

konto usunięte via iOS
- 2
@MiejscaWeWroclawiu: Rozumiem że wszyscy pracowali za darmo, sprzęt i materiały też ( ͡° ͜ʖ ͡°) prąd nie kosztuje i utylizacja też
Miasto r-------e ale kotek i choinka xD
Miasto r-------e ale kotek i choinka xD
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





























#swieta #piosenki #youtube