Jarmark świąteczny na katowickim rynku jak zwykle na bogato. Nawet w dobie kryzysu energetycznego, gdy ceny energii biją rekordy. Miasta szukają oszczędności. W samych Katowicach wyłączono oświetlenie niektórych głównych arterii wylotowych z miasta. Tymczasem Jarmark Bożonarodzeniowy świeci milionami świateł. Jest ogromny, oświetlony oczywiście, diabelski młyn. Anturaż jak transfer w inną rzeczywistość - bez wojny w Ukrainie, inflacji (choć tę widać w cenach), horrendalnych rachunków za prąd i gaz. Ciekawostka: Jarmark będzie rekordowo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Pytanie: kto jest pobany? albo bardziej pobany? Zapraszam do dyskusji. #rodzina #pytanie #swieta

Z rodziną widzimy się raz w roku, bo żyjemy na innych kontynentach, ale mamy prawie codzienny kontakt.
Zwykle to ja do nich latam, ale tym razem miało być inaczej bo nie chciałam brać wolnego po świętach, zresztą każdy kto musi zawijać dupę w kilkunasto godzinną podróż na kilka dni świąt
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykopki kupował ktoś z Was w ostatnich latach jakąś ładną sztuczną choinkę? Szukam takiej 160-180, zależy mi na w miarę naturalnym wyglądzie, zielona bez żadnego śniegu. Najlepiej do 1000zł, chyba że macie coś wybitnego. Już mnie łeb boli od przeglądania internetu i tego jak zdjęcia odbiegają od finalnego produktu.

#choinka #choinkaboners #swieta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@localoca: a no niestety tak to wyglada. Dlatego zawsze nienawidziłem świąt, bo tylko kłótnie, stary spal nachlany, bo nie mogl wytrzymac do kolacji. Chociaz i tak chyba lepsze bylo jak zasnął niz sie awanturowal. Pozniej w szkole kazdy sie chwalił, ze dostal np telefon, aparat, jakas super zabawe, a ja? Ja skarpetki xD. Na szczęście każdy moze jakos wpłynąć na swoje zycie i teraz nie moge doczekac sie świat. Tego
  • Odpowiedz
Ciekawa opcja imo. Z tego co widzę cenowo nawet spoko to wychodzi, w porównaniu do mojej lokalnej pierogarni. Jeśli smak będzie trzymał poziom pozostałych potraw, to może się skusze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz