• 0
Czołem mireczki,
szukam #prezent dla znajomego - lubi układać #lego, ale nie posiada jakoś specjalnie dużo zestawów. Stąd też chciałbym mu na święta sprawić jeden z takich zestawów. Macie coś godnego polecenia? Budżet tak do 400 zl. Patrzę po internecie i póki co mam na oku poniższe:
(*) LEGO Technic Dom's Dodge Charger
(*) LEGO Technic McLaren Senna
(*) LEGO Technic Batman Batmobile
(*) LEGO Technic Ford Mustang
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Musze sobie wymyślić jakiś prezent na święta do 200 PLN, totalnie nie mam na nic pomysłu. Wszystko co jest mi potrzebne mam (pełno perfum, ubrań, elektroniki). Macie jakiś pomysł co mogłoby być fajną rzeczą dla faceta w przedziale 25-30 lat?
#prezent #pytanie #swieta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robię coś w stylu lampionu z albondu. Ale nie ważne jaki to materiał. Ma to być sześcian z wyciętymi po bokach konturami, np. choinki, dzwoneczków itp. Do środka chcę dać lampeczki LED. Jednak chciałbym czymś od środka zakryć do wycięte kontury, tak by światło było równomiernie rozproszone, żeby nie było widać wnętrza i pojedynczych LED-ów.
Wydaje mi się, że jest jakaś folia, albo szkło, które by się do tego sprawdziło. Zna ktoś
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w sumie to leci 4 rok jak nie bede ubieral choinki. chyba co roku te swieta wygasaja coraz bardziej.

#swieta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@palomin_o: fajna ale tak pomyśleć córka ma 3 zestawy z Duplo więc no może pójdę w tym kierunku i będzie można zrobić miasto z torami itd ale dzięki zastanowię się jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ubrałam mieszkanie w święta. Zaraz biorę się za kulanie klusek śląskich. Dobrego wieczoru, Kochani ! ♡♡

Zrobiłam sobie prezent i pierwszy raz w życiu odżałowałam te 18 złotych i kupiłam sobie tego potwora bandziora maxi. Jest super! ()

#kinderniespodzianka #swieta #szczescie
MojaPieknaRoslineczko - Ubrałam mieszkanie w święta. Zaraz biorę się za kulanie kluse...

źródło: comment_1670438062k5tAduQcLA013VzqK2SsGz.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach