kto też przepada za świętami? to nie tak, że nienawidzę świąt, tylko po prostu mnie to nie ekscytuje, a nawet mnie ten wszechobecny bożonarodzeniowy przesyt męczy - gdzie nie spojrzysz tam pełno świątecznych ozdób, migających lampek, w sklepach świąteczne piosenki. nie mam nic przeciwko temu, że inni się bawią, każdy lubi co innego. ale po prostu mnie to jakoś męczy i zawsze 27 grudnia czuję ulgę, że to już it's over

#
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zbiórka karmy, środków czystości, smaczków, smyczy, obroży, kocy, kołder itp.
Gdyby ktoś chciał zrobić dobry uczynek można pomóc pieskom, kotkom i innym zwierzątkom <3
Żeby nie było, że tylko zachęcam, a sama nic nie daje to ode mnie pieski dostały 5 kg karmy, 2x koc. Dla pracowników schroniska worki na śmieci, chusteczki higieniczne oraz nawilżane, rękawiczki, ręczniki papierowe.

Laser Delux, ul. Piotrkowska 226.

#lodz #schronisko #pomoc
onanieon1988 - Zbiórka karmy, środków czystości, smaczków, smyczy, obroży, kocy, kołd...

źródło: comment_16706854984E7QRzIeDc1u7JD5j0Fs0W.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kg Karpia 70zl czy ich po*ebalo do reszty xD płacić 7 dych za kg ryby co smakuje mułem bo święta, ludzie na dajcie się w uja zrobić bo zawyżają specjalnie ceny jak przed black friday

#polska #swieta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach