konto usunięte via Android
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 1
Co roku się zastanawiam skąd ludzie te karpie biorą że im śmierdzą mułem xD
W sumie to u nas w rodzinie bierzemy karpie od zaprzyjaźnionego hodowcy, co ma tam jakieś stawy. Z tego co wiem to karp przed wyłowieniem musi przez jakiś czas się płukać w czystej wodzie i wtedy jest gites.
Dla mnie smażony karp to jest rarytas w #!$%@? xD szczerze to jem nie tylko w Wigilię.
#wigilia #swieta
W sumie to u nas w rodzinie bierzemy karpie od zaprzyjaźnionego hodowcy, co ma tam jakieś stawy. Z tego co wiem to karp przed wyłowieniem musi przez jakiś czas się płukać w czystej wodzie i wtedy jest gites.
Dla mnie smażony karp to jest rarytas w #!$%@? xD szczerze to jem nie tylko w Wigilię.
#wigilia #swieta
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@card_man: jak ludzie kupują w marketach za 2.99zl/kg to nic dziwnego że śmierdzi myłem (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Inna kwestia, że 90% nie potrafi go przygotować
Inna kwestia, że 90% nie potrafi go przygotować
@MrPickles: Ciekawe co jest bardziej prawdopodobne - 1) 90% osób nie umie przygotować tego paskudztwa 2) masz #!$%@? kubki smakowe
- 7
#rozkminy #feels #truestory #swieta
Pacholęciem będąc wychowywałem się w podlubelskiej wsi, mieszkając wszak w bloku pracowniczym (piszę o tym, żeby było wiadomo, że mieszkanie na wsi =/= rolnictwo), ponieważ mój tata pracował w pewnym przedsiębiorstwie mającym tam siedzibę. Rodzice sprowadzili się tam na początku lat 80 z Lublina.
Ja dojeżdżałem autobusem do szkoły w Lublinie (tutaj akapit na temat podróży do szkoły "za moich czasów" ( ͡° ͜ʖ ͡°
Pacholęciem będąc wychowywałem się w podlubelskiej wsi, mieszkając wszak w bloku pracowniczym (piszę o tym, żeby było wiadomo, że mieszkanie na wsi =/= rolnictwo), ponieważ mój tata pracował w pewnym przedsiębiorstwie mającym tam siedzibę. Rodzice sprowadzili się tam na początku lat 80 z Lublina.
Ja dojeżdżałem autobusem do szkoły w Lublinie (tutaj akapit na temat podróży do szkoły "za moich czasów" ( ͡° ͜ʖ ͡°
@dominowiak: fascynujaca historia
Wesołych Świąt :)
#swieta
#swieta

Dzisiaj kolejna przeprawa przez S8, odcinek Augustów - Białystok. Już mi się w brzuchu przewraca na samą myśl, dobrze że dzisiaj w środku autobusu. Moją wcześniejszą wyprawę opisałem tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/61378393
Plusujących zawołał jak dojadę żywy.
#drogi #swieta #augustow #bialystok
Plusujących zawołał jak dojadę żywy.
#drogi #swieta #augustow #bialystok
@chrabia_bober: to jeździj pociagiem, co za problem
- 1
@chrabia_bober: od kiedy odcinek dk8 Białystok-Augustów to droga ekspresowa?
Dzisiaj Bentleyem dzisiaj Bentleyem wesoła nowina,
że droga pusta że droga pusta, pełen bak paliwa
#spiewajzwykopem #muzyka #koledy #swieta
że droga pusta że droga pusta, pełen bak paliwa
#spiewajzwykopem #muzyka #koledy #swieta
Grinch did nothing wrong!
#swieta
#swieta
Może tego po mnie nie widać ale mam odłożone trochę grosza
- opmozewszokujest
- PawelW124
- sprawek
- konto usunięte
- mbasasello
- +4 innych

wolne miejsce dla niespodziewanego gościa, to jakiś absurd.
Wywalam część i tak już mocno zajętego stołu, tylko na talerz dla ozdoby.
To ma tyle sensu, jakbym sobie wyremontował, i zostawił nieużywany jeden pokój w 20 metrowej kawalerce, dla niespodziewanego gościa
#polskiedomy #swieta
Wywalam część i tak już mocno zajętego stołu, tylko na talerz dla ozdoby.
To ma tyle sensu, jakbym sobie wyremontował, i zostawił nieużywany jeden pokój w 20 metrowej kawalerce, dla niespodziewanego gościa
#polskiedomy #swieta
@RedveKoronny mój przyjaciel opowiadał że w dzieciństwie zawsze mieli gotowe miejsce dla niespodziewanego gościa, pewnej wigili kiedy już wszyscy siedzieli przy stole ktoś zadzwonił do drzwi, nastała cisza, nikt nie poszedł otworzyc, zignorawali to i jedli dalej, od tamtej wigilii nie robili już miejsca z pustym talerzem
- 0
@RedveKoronny: z tym niespodziewanym strudzonym gościem to mit, tak naprawdę chodzi o nieobecnych, jest to miejsce dla duchów.
- 18
Moja Bułeczka życzy Wszystkim Mireczkom oraz Mirabelkom wesołych oraz zdrowych świąt Bożego Narodzenia ♥ᶘᵒᴥᵒᶅ!
#smiesznypiesek #fotografia #swieta
#smiesznypiesek #fotografia #swieta
- Proobs
- zwiaz_mi_rece_nog_nie_trzeba
- Quinnosaurus
- fasttaker
- GG99
- +13 innych
@KubaShadow luz :-)
Zdrowych spokojnych. Dla Bułeczki również
Zdrowych spokojnych. Dla Bułeczki również
@KubaShadow: bestia...






















#przegryw #swieta