#swieta
Mazowieckie here
Czy u was też jakiś zabobon o odwiedzinach chłopa? XD chodzi o to że w wigilię dom musi odwiedzić chłop i musi być pierwszym gościem tego dnia. Matka mi suszyła od rana z żebym poszedł do wujka bo on u nas był a jego nie będzie miał kto odwiedzić xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BarkaMleczna: życzenia to jeszcze pół biedy, chociaż nie wiem co ludzie w tym widzą. Co niby innego niż "zdrowia j szczęścia" niby miałbym życzyć mojej rodzinie? Przecież nie powiem im żeby się #!$%@?.
Mnie najbardziej #!$%@? cała ta atmosfera dzwonków, prezentów, kolęd, spędzania w kuchni trzech dni tylko po to żeby i tak 2/3 zostało na później. A jak gdzieś w pobliżu są jakieś dzieci to już w ogóle #!$%@?, bo
#swieta #przegryw #zalesie
meh #!$%@? co rok to samo. Cała #!$%@? rodzina skłócona ze sobą, ten nie lubi tamtego, ten nie bo nie chce się łamać opłatkiem, ja #!$%@? bo ateista. Ostatnia wigilia na której byłem to miała chyba miejsce w 2013 jak się nie mylę, przez resztę świąt od tamtego czasu to spędzałem z kumplami na ts3 lub discordzie, ale nawet już ich nie mam. Bo ten u dziewczyny siedzi, ten
@IcyHot: No nie wiem jest jakaś tradycja niektórzy nawet córki nazywają Tradycja.
@typeczek: Zmieliłem karpia z ościami w shakerze ręcznym. Tym sposobem nie zaksztusze się ościom oraz nie będę musiał grzebać łapami we talerzu. ʕʔ