Wszystko
Wszystkie
Archiwum
#swieta
Mazowieckie here
Czy u was też jakiś zabobon o odwiedzinach chłopa? XD chodzi o to że w wigilię dom musi odwiedzić chłop i musi być pierwszym gościem tego dnia. Matka mi suszyła od rana z żebym poszedł do wujka bo on u nas był a jego nie będzie miał kto odwiedzić xD
Mazowieckie here
Czy u was też jakiś zabobon o odwiedzinach chłopa? XD chodzi o to że w wigilię dom musi odwiedzić chłop i musi być pierwszym gościem tego dnia. Matka mi suszyła od rana z żebym poszedł do wujka bo on u nas był a jego nie będzie miał kto odwiedzić xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Jak na nienawidzę świąt...
Bardziej sztuczne to są chyba tylko siostry godlewskie.
#swieta #oswiadczenie
Bardziej sztuczne to są chyba tylko siostry godlewskie.
#swieta #oswiadczenie
@MojWlasciciel: święta spoko, gdyby nie opłatek i życzenia, to mnie napawa jednocześnie strachem i żenaduwą
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@BarkaMleczna: życzenia to jeszcze pół biedy, chociaż nie wiem co ludzie w tym widzą. Co niby innego niż "zdrowia j szczęścia" niby miałbym życzyć mojej rodzinie? Przecież nie powiem im żeby się #!$%@?.
Mnie najbardziej #!$%@? cała ta atmosfera dzwonków, prezentów, kolęd, spędzania w kuchni trzech dni tylko po to żeby i tak 2/3 zostało na później. A jak gdzieś w pobliżu są jakieś dzieci to już w ogóle #!$%@?, bo
Mnie najbardziej #!$%@? cała ta atmosfera dzwonków, prezentów, kolęd, spędzania w kuchni trzech dni tylko po to żeby i tak 2/3 zostało na później. A jak gdzieś w pobliżu są jakieś dzieci to już w ogóle #!$%@?, bo
- 46
źródło: comment_1640351680IkEiHXFJzPTeIr07IRLd0I.jpg
Pobierz- Defined
- Meyer2Przegryw
- assur
- slawek666
- jerry_owies
- +41 innych
- 1
#swieta #przegryw #zalesie
meh #!$%@? co rok to samo. Cała #!$%@? rodzina skłócona ze sobą, ten nie lubi tamtego, ten nie bo nie chce się łamać opłatkiem, ja #!$%@? bo ateista. Ostatnia wigilia na której byłem to miała chyba miejsce w 2013 jak się nie mylę, przez resztę świąt od tamtego czasu to spędzałem z kumplami na ts3 lub discordzie, ale nawet już ich nie mam. Bo ten u dziewczyny siedzi, ten
meh #!$%@? co rok to samo. Cała #!$%@? rodzina skłócona ze sobą, ten nie lubi tamtego, ten nie bo nie chce się łamać opłatkiem, ja #!$%@? bo ateista. Ostatnia wigilia na której byłem to miała chyba miejsce w 2013 jak się nie mylę, przez resztę świąt od tamtego czasu to spędzałem z kumplami na ts3 lub discordzie, ale nawet już ich nie mam. Bo ten u dziewczyny siedzi, ten
konto usunięte via Android
- 20
Chłop 34 lata NERF guna dostał xD
BEST DAY EVER. XDDDD
Wesołych świąt mircy i mirabelcy, żebyście się cieszyli z małych rzeczy
#zonabijealewolnobiega #swieta
BEST DAY EVER. XDDDD
Wesołych świąt mircy i mirabelcy, żebyście się cieszyli z małych rzeczy
#zonabijealewolnobiega #swieta
źródło: comment_1640351565y87TkJ8jrn7UU3x5IANff9.jpg
Pobierz- nie_mowie_po_kociemu
- seniorwykopek
- tomek_27
- Piotr--K
- Kotouak
- +15 innych
- 8
@MagicznyKarolek: A że się tak spytam, co to za gostek? xD
- 15
@supra107: Komentator CS-GO, trochę streamer też na twitchu.
- supra107
- konto usunięte
- lenovo99
- konto usunięte
- Ostatni_Sarmata
- +10 innych
- 14
Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt (。◕‿‿◕。)
#bozenarodzenie #wigilia #swieta #rozowepaski #niebieskiepaski
#bozenarodzenie #wigilia #swieta #rozowepaski #niebieskiepaski
Stary chłop a se na święta gierkę kupił (。◕‿‿◕。) ale będę w to grał znów. Może wreszcie przejdę ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt dla Was i dla mnie!
#nintendoswitch #chwalesie #swieta #prezent
Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt dla Was i dla mnie!
#nintendoswitch #chwalesie #swieta #prezent
źródło: comment_1640351338OR1cl86QgcgDrl0paA5ZvT.jpg
Pobierz- svobod
- ulytdojatyzc
- Deodatus
- PrzegrywNaTajwanie
- m_silvus
- +15 innych
- 1
@Zielonykubek: Myślę, że osoby które miłościwie nas panujących łączą już ze świętami, powinny się leczyć.
(mimo że sama jestem pięć gwiazdek przerwa trzy gwiazdki i konfederacje)
(mimo że sama jestem pięć gwiazdek przerwa trzy gwiazdki i konfederacje)
źródło: comment_1640351211xmaOXWPkCeL7ZxWhuUppdM.jpg
Pobierz- grajkoo
- illa_a
- michal2608
- Kruk_zmieniaczek
- sulima-
- +46 innych
@slepauliczka: wali troche mulem
- Arutim1805
- genocidegeneral
- SzwagierPrezydenta
- piteross
- dudi-dudi
- +119 innych
- 102
@slepauliczka: zróbmy miejsce dla niespodziewanego gościa
#oswiadczenie #swieta #milosc #bozenarodzenie #wigilia
Życzę wam dużo radości, miłości, szczęścia i cukierków i żebyście w przyszłym roku nie byli już takimi smutasami, bo strasznie Was kocham wy moje piękne słodziaki, elo!
☆:・゚ʕ•ᴥ•ʔ ♥ (。◕‿‿◕。) ♥ ʕ•ᴥ•ʔ☆:・゚
Życzę wam dużo radości, miłości, szczęścia i cukierków i żebyście w przyszłym roku nie byli już takimi smutasami, bo strasznie Was kocham wy moje piękne słodziaki, elo!
☆:・゚ʕ•ᴥ•ʔ ♥ (。◕‿‿◕。) ♥ ʕ•ᴥ•ʔ☆:・゚
źródło: comment_1640351170sAxXiWHV7YT0KpX3RjbyYD.jpg
Pobierz@Dzieci_z_Choroszczy: pięknie dziękuję za życzenia, niech Ci się darzy!
konto usunięte via Android
- 3
- 4
Zdrowych spokojnych świąt i wysokich stóp procentowych życzę wszystkim w nowym roku.
#nieruchomosci #zyczenia #swieta
#nieruchomosci #zyczenia #swieta
- justguylol
- regularne_ekspresje
- Dantte
- Vvam
- ossprime
- +11 innych

























#wigilia #testoviron #koleda #swieta