i znowu święta więc i zjazd rodzinny, starzy będą gadać co sie w okolicy dzieje kto z kim ślub wziął a młodzi opętani konsumpcjonizmem pogadają kto co obejrzał na netflixie jaki serial jaki film, tylko ja rodzynek będę siedział i nie gadał ani z tymi ani z tymi, nie wiem kiedyś to jeszcze potrafiliśmy wyjść na dwór pobawić sie albo w karty pograć a tera oni tylko piedolą o tych serialach kto
Pobierz m.....e - i znowu święta więc i zjazd rodzinny, starzy będą gadać co sie w okolicy dz...
źródło: comment_1650101189tblyi6Fba3MVvqanP95z5H.jpg
@popik3: swoją drogą oglądałem kiedyś taki serial dokumentalny na netflixie Chef's Table. Była tam historia nazwy pewnego deseru. Kucharz zrobił tarte cytrynową i niestety ale się rozwaliła/kelner się przewrócił i rozwalił. Nie było czasu więc taką rozwaloną tartę podano klientowi. Zostało to uznane za coś ciekawe i później specjalnie rozwalano tartę i podawano w taki sposób. Nazwę deseru zmieniono na "ups i dropped a lemone tart" ( ͡° ͜ʖ
Wszystkiego dobrego Mirasy. Apokalipsy na rynku nieruchomości, ATH ofert sprzedaży, utraty płynności przez lokalnych deweloperów, ekip wykończeniowych wałęsających się po mieście w poszukiwaniu klienta, pośredników i doradców kredytowych dorabiających na Uberze, zakończenia wojny na Ukrainie i powrotu z dnia na dzień uchodźców, wysokich stópek i oprocentowania lokat.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #zyczenia #swieta
@Vateusz23: do rozwoju xD powiedz mi misiu co Państwo zyskuje na tym, że garska spekulantów sobie fajnie zarobi na nieruchomościach? To, że niebawem dzietność wyniesie 1.1? xD

Aktualnie spekulanci na rynku nieruchomości to rak, który trawi całe społeczeństwo. Kosztem całego społeczeństwa garska cwaniaków sobie fajnie zarobi. Fajnie, tylko, że to będzie miało katastrofalne skutki w przyszłości (chociażby tragiczna demografia, wyjazd Polaków z Polski itd).

Dodatkowo rozwalenie całego systemu finansowego - z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Na co dzień mam mało czasu na gotowanie, a lubię. Jakieś must have wielkanocnego stołu? Podzielcie się, to tam gotujecie na święta ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Moje plany na dziś:
- zrobić pisanki,
- upiec mazurka,
- ugotować żurek,
- przygotować sałatkę gyros,
- zrobić jajka faszerowane pieczarkami,
* umyć okna (dla siebie,
@maua_krewetka: Skoro tak bardzo Cię to interesuje :)
Nie miałem czasu w tym roku, więc raczej są moje sprawdzone pewniaki.

nie rozumiem idei jak by przez cały rok jedzenie trudno dostępne było. A przychodzą takie swieta i co? Narobić żarcia i siedzieć I #!$%@?ć i później połowę #!$%@?ć bo zepsute.. hehehe:)


@d601: Nigdy nie zrozumiem jak można narobić tyle żeby później wywalić połowę. To chyba trzeba mieć w rodzinie IQ
Pobierz Mirkosoft - @maua_krewetka: Skoro tak bardzo Cię to interesuje :)
Nie miałem czasu w...
źródło: comment_1650094539WKU9Aa7KZybKcbvdC0L2lP.jpg
Ale piwo było drogie, wiedziałem że trzeba kupić minimum tydzień wcześniej, teraz celowo podnieśli cenę, byle piwo kosztuje 2,7-3zł puszka podczas gdy tydzień temu można było kupić po 2zł nawet, to samo chipsy żałosne ceny zaczynające się od 4,8zł, tydzień temu nawet 2,4zł... #piwo #chipsy #swieta