Jest już ze mną źle. Święta, próbuję siedzieć w gronie rodzinnym. Telewizor gra a tam oczywiście reklama telewizyjna Notino informująca o WYJĄTKOWEJ 15% zniżce na produkty. Co oni, mnie kuszą cholera jasna? Nie dam się, mam silną wolę. Nic nie kupię - nieeee ma takiej opcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy #wielkanoc #swieta #notino
#perfumy #wielkanoc #swieta #notino
- konto usunięte
- badtorro
- pierug92
- underrated
- vateras131
- +4 innych



























#glodnyjakwilk #jedzenie #swieta