Święta i toksyczna atmosfera w domu to jest coś co powoduje, że nienawidzę tego okresu.

Moja matka totalna fanatyczka kościoła, która życzy mi źle i że kiedyś zobaczę bo miałem czelność wybrać sam to w co wierzę. Powiedziała mi że modli się żebym zerwał z moją dziewczyną i znalazł sobie taką co chodzi do kościoła (ofc powiedziane doniosłymi słowami)
Ma schize, że wszyscy w miejscowości o niej rozmawiają, że z takiej rodziny
i znowu święta więc i zjazd rodzinny, starzy będą gadać co sie w okolicy dzieje kto z kim ślub wziął a młodzi opętani konsumpcjonizmem pogadają kto co obejrzał na netflixie jaki serial jaki film, tylko ja rodzynek będę siedział i nie gadał ani z tymi ani z tymi, nie wiem kiedyś to jeszcze potrafiliśmy wyjść na dwór pobawić sie albo w karty pograć a tera oni tylko piedolą o tych serialach kto
Pobierz m.....e - i znowu święta więc i zjazd rodzinny, starzy będą gadać co sie w okolicy dz...
źródło: comment_1650101189tblyi6Fba3MVvqanP95z5H.jpg