via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
1. Mieszkaj w #polska
2. Zapłać za całe miejsce parkingowe, dostań połowę
3. Dostań pocztą pismo, że źle zaparkowane w tamtym miesiącu i będzie 100 zł mandatu za parkowanie albo 100 zł za odmowę wskazania winnego
4. Wskaż siebie, żeby oszczędzić kłopotów współwłaścicielowi
5. Po dwóch tygodniach dostań kolejne pismo, w którym chcą żebyś się przyznał do winy (sic!), mimo że sam siebie wskazałeś jako winnego w poprzednim #strazmiejska
6. Po dwóch
MilionerPrzed30 - 1. Mieszkaj w #polska
2. Zapłać za całe miejsce parkingowe, dostań ...

źródło: comment_1660912160Se6vkColvoDufYI2GTghWH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co mogę zrobić z porzuconym na mojej posesji samochodem? Samochód nie jeździ (porzucili go Gruzini którzy budowali u nas przedszkole. Wyrzucili ich z budowy i niejezdzącego gruza zostawili. Widziałem jak próbowali go reanimować, stąd wiem ze nie jeździ). Samochód stoi już 4 miesiące. Da się go usunąć legalnie? Czy załadować w nocy na lawetke i zezłomować na zaprzyjaźnionym złomowisku?

#strazmiejska #policja #samochod #prawo #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy załadować w nocy na lawetke i zezłomować na zaprzyjaźnionym złomowisku?


@ejshuud: najlepszy sposób na najgłupsze zarzuty ;) skontaktuj się z dzielnicowym - niech coś podpowie i poradzi
  • Odpowiedz
#poznan #strazmiejska
Gdzie się zgłasza straży miejskiej niewłaściwe parkowanie? Pamietam, że była taka stronka, że się wrzucało foto z opisem i tego szukam.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szymon362: dopóki ktoś nie ingeruje w moje życie to niezbyt mnie to obchodzi, jak dla mnie to bezdomni się mogą nawet pozabijać dopóki mnie to nie dotyczy

u mnie w okolicy straż miejska potrafi kilka razy w tygodniu przyjechać w środku dnia do meneli na ławce którzy nikomu nie przeszkadzają ale jak dzwoniłem żeby przyjechali do bandy n--------h gimbusów drących morde w nocy na całe osiedle to nie miał kto
  • Odpowiedz
@Wynoszony: Anonimowo co najwyżej pogadają jak im ktoś otworzy drzwi. Żeby wszcząć jakiekolwiek czynności w takiej sprawie trzeba mieć zeznania osoby zgłaszającej gotowej do ewentualnego świadczenia w sądzie
  • Odpowiedz
@MarMac: Powołujesz się na przepis z kodeksu postępowania administracyjnego, przypasowując ją do sprawy, której prowadzenie W CAŁOŚCI reguluje kodeks postępowania w sprawach o wykroczenia... () Nie tędy droga. @WabiSabi: Powtórzę jeszcze raz, rozwijając temat, bo widzę że zapoznasz się tutaj z różnymi pierdołami ( ͡º ͜ʖ͡º) Póki nie odbierzesz pisma i nie będziesz skutecznie powiadomiony - mają związane ręce.
  • Odpowiedz
@Soczi: Tak - rozpoczynanie czynności wyjaśniających tylko na podstawie informacji przekazanych za pośrednictwem internetu, bez przesłuchania zawiadamiającego, to właściwie tylko i wyłącznie dobrowolny ukłon służb wobec zawiadamiających i liczenie na to, że właściciel pojazdu okaże się jednocześnie sprawcą pokornie przyjmującym karę. Jednakże jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości i tak trzeba wzywać zawiadamiającego. Tutaj widocznie nie ma woli współpracy i od razu idą zgodnie z przepisami, zapewne szanując swoją pracę.
  • Odpowiedz
Jeden niedorozwój w VW Transporterze zaparkował przy samym przejściu dla pieszych na wąskiej uliczce osiedlowej. Gdyby to jeszcze osobówka była to pal sześć, ale dostawczak skutecznie zasłania pieszych wchodzących na przejście.

A drugi niedorozwój ze Straży Miejskiej Miasta Krakowa założył na ten samochód blokadę. Nie wywiózł na lawecie, nie wystrzelił go w kosmos - założył blokadę. Samochód z blokadą stoi tak od wczoraj, ciekaw jestem jak długo postoi.

#samochody #
cochese - Jeden niedorozwój w VW Transporterze zaparkował przy samym przejściu dla pi...

źródło: comment_1657823233k0U8VzRfXtGx8kWZ7phElH.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach