Wpis z mikrobloga

Miesiąc temu dostałem mandat od straży miejskiej za złe parkowanie. Mandat dostarczony listem na adres zamieszkania, w kopercie było oświadczenie które trzeba wypełnić żeby przyznać się do winy wraz z instrukcjami jak to oświadczenie dostarczyć. Po wyslaniu oswiqdczenia straz miejska ma wyslac nr konta na ktore trzeba oplacic mandat. Jako, że można bylo wysłać zeskanowane oświadczenie emailem to wybrałem te drogę. I #!$%@? od prawie miesiąca cisza, zero informacji z ich strony. Ktoś miał podobnie? Jutro będę dzwonić tam, ale #!$%@?ą mnie to bo jaka mam pewność że zaraz jakas windykacja się nie #!$%@? i wsadza mnie do jakiegoś KRD czy innego #!$%@? mimo, że wysłałem te oświadczenie zgodnie z instrukcjami. Dobrze ze mi się w ogóle to przypomniało.
#wroclaw #strazmiejska #mandat
  • 4
  • Odpowiedz
@Stachu_a_kto_przy_telefonie: Nie dostaniesz póki co żadnej windykacji, bo nie dostałeś żadnego mandatu, a jedynie wezwanie do wskazania sprawcy. Mandat dostaniesz wtedy gdy przyjdzie Ci taki druk jak w załączniku. Zadzwoń, spytaj, ale pewnie się okaże że ktoś prowadzący sprawę jest na jakimś urlopie, czy zwolnieniu lekarskim albo po prostu poczta działa tak jak zawsze. Na zakończenie takiej sprawy mają okrągły rok od daty wykroczenia więc jeszcze pewnie zdążą ( ͡
x.....x - @Stachuaktoprzytelefonie: Nie dostaniesz póki co żadnej windykacji, bo nie ...

źródło: comment_16674957416mF8LixqXlMLSeDbLieRNG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz