#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #trening #sila #wyglad

Elo MirkoŚwiry. Mam do was pytanie o poradę. Wiadomo, nowy rok, nowy ja i inne takie tam. Sprawa wygląda tak:
Kiedyś już chodziłem na siłkę i coś tam mniej więcej kumam jak ćwiczyć itp. itd. Aktualnie chodzi mi o trening uzupełniający, takie coś lekkiego do godziny około 2x w tyg.
Czy polecacie jakieś książki, blogi, rozpiski,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mestero:
1. Nie da się miejscowo spalać tłuszczu
2. Zamiast cardio polecam interwały
3. Jak dopiero zaczynasz to nie ma sensu ładować się w suple, ile ważysz i jaki wzrost?
  • Odpowiedz
@Gruszka1992: wydarzylo sie wczesniej, teraz koniec z rozpamietywaniem, czas ruszyc dalej i dazyc do tego co zawsze bylo dla mnie wazne - pelnej niezaleznosci od nikogo
  • Odpowiedz