Wpis z mikrobloga

Piąty dzień w psychiatryku dobiega końca. Czuję się dobrze. Chciałbym już wyjść, nudy jak #!$%@?. Czytam od nowa Wiedźmina (ostatnio czytałem jak miałem 15 lat, czyli prawie 7 lat temu) - Ostatnie Życzenie. Nadrabiam filmy z kanału Kosmiczne Opowieści @Gorti Gościu, z którym siedziałem wyszedł dzisiaj na własne życzenie, czekał tydzień na kwarantannie, dzisiaj miały być wymazy - nie było, a jego i tak wypuścili XD Mocno poddenerwowany był dziś, chyba już mu się chciało pić. "Ja już alkoholu nie tykam, trzymaj się młody!" XD No i zostałem sam. Ale jutro już na bank mają mnie przenieść. Boję się tylko tego, że będę przebywał na sali z jakimiś #!$%@?. Co innego chory na depresję, afektywke itp., a jakiś debil, który kwiczy, drze ryja itp. Wtedy to chyba by mi myśli samobójcze wróciły XD No zobaczymy. Z pozytywnych rzeczy, to dostałem dzisiaj plan żywieniowy od dietetyczki na cały tydzień. Wygląda zajebiście. Chyba będę musiał nauczyć się trochę gotować ale to fajnie. Na koniec #heheszki. Okazało się, że w szpitalu nie mają psychologa, bo się zwolnił i szukają nowego XDD To ciekawe z kim ja będę rozmawiał. A i jeszcze kazali se kupić swój papier toaletowy, bo im się skończył XDD

#depresja #psychiatria #psychologia #samobojstwo #psychiatryk
#przegryw #samotnosc
MatthewV3 - Piąty dzień w psychiatryku dobiega końca. Czuję się dobrze. Chciałbym już...

źródło: comment_1624903654i5SQSEs5DoyIUTkiXZYJZx.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MatthewV3: to nic że nie ma psychologa bo i tak jakby był to byś miał rozmowę raz na 2 tygodnie. Kurdee, wiedźmin. Ja jak byłem na oddziale to były tam książki pamiętające czasy komuny xD a tak poza tym to życzę ci zdrówka i trzymaj się tam ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Wykponik2137: Mnie wzięli po próbie samobójczej. Jak czujesz, że potrzebujesz pomocy to sam zadzwoń albo idź się zgłoś. Ewentualnie napisz na mirko, że chcesz się zabić, tak jak ja zrobiłem, ktoś podkabluje na pały i przyjadą po Ciebie.
@ohwell Jest palarnia - krzesło i wiadro z wodą na pety XD
  • Odpowiedz
@przegryw_wykopu: Na śniadanie i kolacja po dwie kromki chleba i malutka kosteczka masła, do tego serek biały, czasem jajecznica z 2 jaj.Obiad - jakieś zupy jarzynowe, ziemniaczana - małe porcje. Na drugie jakieś kawałki mięsa - tyle co kot napłakał i trochę ziemniaków, łazanki z grzybami, kotlet rybny.
  • Odpowiedz
@MatthewV3: trzymaj się tam młody!
sam byłem kilkanaście razy w Świeciu z różnych powodów. akurat miałem super opiekę i żarełko było bardzo smaczne, jak z dobrego baru mlecznego:) personel przyjazny, bardzo ludzki. psycholog-stażysta nie dał rady współpracować z taką grupą ludzi i większości same kucaki na syropie.
leczenie ogólnie #!$%@? mi dało, no może większą świadomość moich chorób. ale czy to dobrze?
  • Odpowiedz