Wpis z mikrobloga

Smutne jest to, że chorując na depresję, lub poprostu stwierdziłeś, że nie podoba ci się życie, wszyscy na siłę próbują cię przy nim utrzymać. W ciagu życia poza najbliższą rodziną i lubą, kazdy tak naprawdę ma cię w dupie, ale spróbuj tylko targnąć się na siebie, to olaboga zycie jest piękne. Ja rozumiem, że państwo nigdy nie dopuścić eutanazji na życzenie tylko i wyłącznie z powodu tego, że w ciebie zainwestowało i teraz masz #!$%@?ć, bez względu na to czy jest ci dobrze czy nie. Ale jest to według mnie czyste #!$%@?#$&#@$&@, podleczyć tylko delikwenta, naćpać psychotropami żeby bez zgody panstwa niczego sobie nie zrobił. Tutaj na wykopie również dużo takich przypadków, normalnie to hehe przegrywie weź się za siebie, co ty sobą reprezentujesz. Typo zaczyna tworzyć samobójcze wpisy i jakoś wszystkim #!$%@?, zaczyna się dzwoniene na policję, dopiero wtedy otaczacie go jakąkolwiek opieką. Nikogo nie powinno obchodzić to, kiedy ktoś chce zakończyć swoję życie. Oczywiście w cywilizowany sposób, po jakimś tam leczeniu i terapi, a w przypadku gdy wszelkie środki które mają cię od tego odwieść zawiodą, dostajesz zastrzyk usypiający i amen. Ale nie, nie w tym świecie, w ostateczności założą ci kaftan i zgnijesz w celi wyłożonej poduszkami, takie to milosierdzie i troska. I później mamy ludzkie tragedię, bo ktoś stracił czucie w nogach po skoku, ktoś po spotkaniu z pociągiem został kadłubkiem, kolejny jest warzywem, jeszcze inny pociągnął za sobą kogoś kto chciał żyć, bo postanowił zjechać na przeciwny pas na ekspresówce. I po tym wszystkim ktoś musi posprzątać, rodzina swoję przecierpieć. Liczę na to że dożyje dnia gdy eutanazja na zyczenie dla każdego zostanie wprowadzona. #przegryw #jakzyc #zalesie #gehenna #gownowpis #samobojstwo #przemyslenia
  • 8
  • Odpowiedz
Każdy facet poniżej 175 cm z mordą poniżej 5/10 i ignorowany z tego powodu przez kobiety powinien mieć prawo do refundowanej przez państwo eutanazji.
  • Odpowiedz
W ciagu życia poza najbliższą rodziną i lubą, kazdy tak naprawdę ma cię w dupie,


Błędne założenie wg mnie. Jeszcze nigdy się nie spotkałem z tym, żeby znajomi, współpracownicy czy inni pobratymcy mieli kogoś w dupie. Fakt, że zdarzają się osoby, które mogą cię mieć w dupie, ale co do zasady jeśli zawołasz o pomoc to ją otrzymasz. A jeśli nie wierzysz to to sprawdź.

. Typo zaczyna tworzyć samobójcze wpisy i
  • Odpowiedz
@Emnesti: leki nie są po to, żeby Cię naćpać, tylko żeby wyrównać poziom hormonów i neuroprzekaźników w mózgu. Zdrowy organizm nie dąży do samounicestwienia, chęć przetrwania to jest po prostu biologia, w genach mamy zaprogramowany instynkt samozachowawczy. Depresja to nie użalanie się, że jest się brzydkim czy niskim, tylko brak chemicznej równowagi w mózgu. Tak zaburzony umysł skupia się na negatywnych aspektach, a umysł zdrowy przystosowuje się do tego, co ma
  • Odpowiedz
@caramilla: Weź się nie produkuj niepotrzebnie. To o czym piszesz to sytuacja, w której masz np. przeciętną kobietę albo faceta 7/10, którzy mają depresje, mimo że ich życie wygląda normalnie albo nawet dobrze. Wówczas jest to problem stricte chemiczny, o którym napisałaś.

Sam na szczęście nie jestem w aż ta tragicznej sytuacji. Z ryja się sobie nawet podobam (pod warunkiem, że mi się włosy dobrze ułożą na zakolach), chociaż niekoniecznie dziewczynom.
  • Odpowiedz