Wpis z mikrobloga

To z okazji jutrzejszego sylwestra wstawiam

#suicidefuel

Kiedy ty codziennie wegetując umierałeś po kawałku w środku inni ludzie się bawili, poznawali innych, uczyli się relacji międzyludzkich i czuli wiele różnych emocji. Ty z kolei myślałeś, że masz jeszcze czas, że musisz jeszcze nad sobą popracować i w końcu też będziesz mógł żyć tak jak oni.

Czas miną, twoja młodość się skończyła, a ty już tego nie nadrobisz Anonie. Nie masz nic, ani wspomnień, ani przyszłości, ani nawet tożsamości.

#depresja #samobojstwo #feels #przegryw #dziecinstwo #szkola ##!$%@? #samotnosc
J.....a - To z okazji jutrzejszego sylwestra wstawiam 

#suicidefuel

Kiedy ty co...

źródło: comment_16409021424szdn1gmKRGdEN9rqYufKS.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@JajaPustynnegoKorwina:

"a Anon siedzi, stęka i smarka... nie wie, że czeka na niego śmieciarka. I co tak siedzisz Anonie spasły? Gwiazdy twojej nadziei już zgasły. A na kamieniu poety wołanie - tu leży Anon mój przyjacielu - który przegrał życie w fotelu."
  • Odpowiedz
@NzeroZeroB: Zwykle rozmowy, relacje czy nawet wyjście na wieś żeby wypić puszkę coli wieczorem lub pojeździć rowerem to fajne rzeczy. #!$%@? nikt nie jest samotną wyspą.

A takie zdjęcie wstawiłem, bo od pewnego momentu patrzenie na zdjęcia innych osób po prostu boli.
  • Odpowiedz
Heja.
Koko dżambo i do przodu, mistrzu.
Kiedyś wszyscy zdamy sobie sprawę, że tak naprawdę nikt inny nie jest nam potrzebny do szczęścia bardziej niż my sami. Może i kiedyś oboje strzelimy magika, może tylko ja albo tylko ty, i może tsk być, że ta realizacja nastąpi na chwilę przed końcem, ale póki jeszcze żyjemy na tym padole łez, póty walczymy dla siebie samych o lepsze jutro. Nie szukając sobie potwierdzenia swojej
  • Odpowiedz