Chodzę tak po lesie i znalazłem idealne miejsce pod alt + f4 ehhh może w końcu na jesień ehh #przegryw #depresja #samotnosc #samobojstwo
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 89
@Fako: A terapie poprowadzi młoda zdrowa i płodna p0lko-julka, która zainkasuje 150zł za wizytę.
- 214
Komentarz usunięty przez moderatora
- 59
@ToTylkoJaKuba: No i dobrze, że zadzwoniłeś. Trzymaj się Miras
- 28
@stasiek_majko: jakie udawane jak przyjął potencjalnie śmiertelną dawkę? udawane to by było gdyby nic nie zrobił i twierdził, że zrobił.
Odbyłem z rana 2,5 godzinny spierdotrip na piechotę przez park, łąki i las. Potem pojechałem komunikacją miejską do centrum miasta, wykorzystując to że o tej porze jeszcze nie będzie tłumów i zjadłem picke. Nogi mi wchodzą do d--y po tej wycieczce ale czuje się zajebiście. Teraz w dobrym humorze mogę czekać na stany depresyjne i myśli samobójcze, które najpewniej pojawią się wieczorem.
#depresja #przegryw #samobojstwo
#depresja #przegryw #samobojstwo
Czekam na moment jak będę zdychał. Najlepiej w największych cierpieniach i na oczach rodziców i żeby widzieli że nic się nie da zrobić, albo wystarczy samobója zrobić tak żeby mnie w trumnie nie mogli pokazać. (To żart panie policjancie, proszę nie przyjeżdżać)
#przegryw #samobojstwo
#przegryw #samobojstwo
Ile znacie osób które popełniły samobójstwo
- 1 37.9% (91)
- 2 29.2% (70)
- 3 16.3% (39)
- 4 3.8% (9)
- 5 2.1% (5)
- 6 1.7% (4)
- 7 0.4% (1)
- 8 0% (0)
- 9 0% (0)
- 10 i powyżej 8.8% (21)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 44
@jabadabadupka: gdzie opcja zero?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 22
@jabadabadupka: dzięki
źródło: comment_1621372987ACTFCYBnoFZjT0aoevUe9E.jpg
Pobierz49
Niżsi mężczyźni częściej popełniają samobójstwa

oraz chorują na depresje.
z- 23
- #
- #
- #
- #
- 12
https://www.wykop.pl/wpis/57645097/pozdrowienia-z-szpitala-psychiatrycznego-wiedziale/
To jest niesamowite, gość prawie strzelił samobója i pisze o tym na mirko, mniejsza już po co. A wykopki? Zamiast napisać coś miłego, dodać otuchy albo wesprzeć dobrym słowem, to p------------ą się, że brzydkie szycie, że gość zrobił to żeby zwrócić na siebie uwagę i inne kocopoły. Potem wykopki płaczą, że mężczyzn zabija się 9 razy więcej, niż kobieta w tym kraju. To co tam prezentujecie to właśnie ta toksyczna męskość,
To jest niesamowite, gość prawie strzelił samobója i pisze o tym na mirko, mniejsza już po co. A wykopki? Zamiast napisać coś miłego, dodać otuchy albo wesprzeć dobrym słowem, to p------------ą się, że brzydkie szycie, że gość zrobił to żeby zwrócić na siebie uwagę i inne kocopoły. Potem wykopki płaczą, że mężczyzn zabija się 9 razy więcej, niż kobieta w tym kraju. To co tam prezentujecie to właśnie ta toksyczna męskość,
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@PaniFral: jest dosyć skuteczna, nie podcinał sobie żył tylko tętnice
konto usunięte via Android
- 3
Byla u was policja? #samobojstwo
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
27
Więcej prób samobójczych wśród dzieci. Alarmujące dane - Polsat News

Liczba zamachów na własne życie wśród nieletnich w I kw. 2021 r. w porównaniu z podobnym okresem ubiegłego roku wzrosła o niemal jedną czwartą. Tak wynika z danych policji - informuje we wtorek "Dziennik Gazeta Prawna".
z- Wykop Poleca
- Reklama
- 18
- #
- #
- #
- #
- 120
tak wygląda to u nas w Szwajcarii: zgłaszasz się do kliniki, gadasz z psychologiem (formalność), wpłacasz 12-15k frankow, zapraszasz rodzinę (lub nie), kładziesz się na lóżku, wypijasz gorzką miksturkę, zagryzasz pyszną szwajcarską czekoladką i słodko zasypiasz :) (akcja od 6min)
https://vimeo.com/45117068
#przegryw #depresja #samobojstwo @emerozu #bekazkatoli #szwajcaria
https://vimeo.com/45117068
#przegryw #depresja #samobojstwo @emerozu #bekazkatoli #szwajcaria
- 65
przeraża mnie to
@milkas98: ale co dokładnie cię przeraża? s---------o/eutanazja? łatwa dostępność? śmierć? a może cena? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 92
@Castries: wiem, jest trochę takich akcji ale prawnie lekarze są zwolnieni z odpowiedzialności, każdy zna cel przyjazdu, po co mają kogoś np. zeskrobywać z chodnika lub zbierać ochłapy mięcha z torów jeśli może zwyczajnie godnie zasnąć w łóżeczku (i nieźle za to zapłacić). sumienie lekarza to jego prywatna sprawa - podobnie jak w przypadku aborcji - jeden nigdy by nie wykonał, inny skrobie kilka razy dziennie
- 18
"S---------o jest tą rezerwą, tą ostatnią linią obronną, stanowiącą dla nas rękojmię, że poniżej pewnego punktu poniżenia, upokorzenia, rozbicia wewnętrznego itp. nikt i nic nas zepchnąć nie może. Świadomość, że zawsze można popełnić s---------o to nasze kryte tyły w walce życiowej. Zupełnie inaczej można się wtedy ustosunkować do każdej sprawy; życie nie tyle jest spokojniejsze, ale i o wiele piękniejsze."
1939
Henryk Elzenberg, Kłopot z istnieniem
Mój
1939
Henryk Elzenberg, Kłopot z istnieniem
Mój
Ja się ciągle zastanawiam czemu nikt nie wpadł, żeby #samobojstwo choć trochę skomercjalizować, np. Powstaje instytucja, która pomaga samobójcom, ale trzeba to inaczej ubrać w słowa, ponieważ s-------a będzie się wstydził przyjść. Może coś w stylu, nie radzisz sobie? Chodź pomożemy Ci, itp.
Wtedy krok drugi: na miejscu czeka przeszkolony psycholog, który na pierwszej wizycie za darmo wysłucha pacjenta i z nim porozmawia + da wizytówkę do innych psychologów +
Wtedy krok drugi: na miejscu czeka przeszkolony psycholog, który na pierwszej wizycie za darmo wysłucha pacjenta i z nim porozmawia + da wizytówkę do innych psychologów +
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@izkYT: Przemysl to prosze jeszcze raz. Ale gdyby namawial bo np. spadek to co wtedy? Namawiasz do legalnej rzeczy.
- 10
@JajaPustynnegoKorwina: Człowiek siedzi cały dzień w domu to źle, a jak wyjdzie na zewnątrz to też źle. I tak to się niestety żyje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 23
- 23
- 8
@zielonedrzewko: Ja podobnie. Boje się skoczyć z okna bo znając moje szczęście to źle wyląduje i zostanę kaleką
- 11
@spiegelglas: Rodzice nie żyją, rodzeństwa nie mam. Mam jednego znajomego który jest tak oderwany od rzeczywiści, że pewnie nie wie jak się nazywam. Nie mam żadnego celu w życiu. Z---------m na ochronie na stacji za najniższą krajową. Nie widzę żadnych pozytywów z życiu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mieszkaj na 12 piętrze
pal papieroska w oknie
obok otwierają się drzwi balkonowe
wychodzi starzec i rzuca się w przepaść
uderza w beton aż huk idzie po osiedlu
zjedź windą
pal papieroska w oknie
obok otwierają się drzwi balkonowe
wychodzi starzec i rzuca się w przepaść
uderza w beton aż huk idzie po osiedlu
zjedź windą
konto usunięte via Android
- 3
@juliusz-slowacki klasyk
@juliusz-slowacki: whujnieczaje
mirki co robic jak pociag jebnal typa na torach i stoimy za stacja, nikt nie chce drzwi otworzyc zebysmy wyszli, postoj ma trwac ponad 2h.
jestem po 16h w robocie i ostatnie na co mam ochote to siedzenie do 23 w pociagu.
#pociagi #kolej #samobojstwo
jestem po 16h w robocie i ostatnie na co mam ochote to siedzenie do 23 w pociagu.
#pociagi #kolej #samobojstwo
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 12
@jensenbatemannoah: nikt nie może Cię wypuścić z pociągu poza peronami żebyś nie był kolejnym takim typem.
- 0
@gumpa_bobi: droga obok toru do kladki a potem juz kazdy w swoja strone
- 1
Cześć, potrzebuję pomocy. Mam kolegę/przyjaciela co miewa stany depresyjne. Dzwoni do mnie czasem poużalać się że wszystko jest be, że pracuje na gospodarce po x godzin i już nie ma siły na wszystko. Kiedyś napisał mi że będzie się wieszał, pojechałem do niego 200 km żeby go powstrzymać. Udało się, poczekał na mnie, przegadaliśmy parę rzeczy. Od tego czasu parę razy dzwonił do mnie z płaczem i narzekaniem na świat itd. Jakoś
@pizzaman: Chłop pewnie tyra po kilkanaście godzin dziennie to nie ma się co dziwić że żyć mu się odechciało.
Mam kuzyna którego rodzice też mieli sporą gospodarkę. Chłopak nigdy nie miał na nic czasu od czasów gimnazjum z---------ł jak m----n, a jego ojciec twierdził, że musi zostać na gospodarce bo ktoś musi to przejąć, a on był jedynakiem.
Po liceum poszedł na studia zaoczne i dalej tam tyrał. Też często
Mam kuzyna którego rodzice też mieli sporą gospodarkę. Chłopak nigdy nie miał na nic czasu od czasów gimnazjum z---------ł jak m----n, a jego ojciec twierdził, że musi zostać na gospodarce bo ktoś musi to przejąć, a on był jedynakiem.
Po liceum poszedł na studia zaoczne i dalej tam tyrał. Też często
@pizzaman: Jeżeli problemem jest to, że musi harować jak wół to żadne terapie, ani leki nie pomogą na dłuższą metę. No bo jak przyjdzie okres roboty od świtu do zmierzchu to cudownie jego głowa to zaakceptuje? Kluczowa może też być relacja z ojcem i ogólnie to czy on w ogóle może tam coś sprzedać? Jeżeli jest wszystko na niego to na pewno może to sprzedać, ale być może wywołałoby to





















https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Prajopawesa
#ciekawostki #depresja #przegryw #samobojstwo
Komentarz usunięty przez autora