Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Niedawno rozpocząłem sezon motocyklowy, stąd chcę się dowiedzieć przydanych informacji. Załóżmy z dużym prawdopodobieństwem, że mam wpadek i paraliżuje mnie od szyi w dół, jak sensownie w takim stanie można popełnić samobójstwo?
Wiadomo, że wizja bezproblemowej eutanazji za mojego i pewnie przyszłego pokolenia jest zerowa. Nie ma dla mnie nic gorszego niż świadomość wieloletniej wegetacji i bycia uciążliwą dynią pokazową.
#eutanazja #samobojstwo #paraliz #wypadek
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
jak tak myslisz sprzedaj moto bo jestes debilem #!$%@? 5x za szybko


jasne bo pan rozważny ma god mode i każda sytuacja na drodze zależy w 100% od jego decyzji.

Chce ci przypomnieć, że w polsce mamy w tym momencie kilka milionów ludzi, którzy zdawali prawo jazdy drogą łapówek oraz nie stronią od alkoholu.
a pielęgniarka na NFZ? Jak jesteś warzywem bez pieniędzy i rodziny to było by super jakbyś został sam sobie pozostawiony na śmierć. Niestety będą cię trzymać przy życiu aż cie bozia do siebie wezwie.


@WaleWiadro_z_Freudem: No nie wiem... Opieka całodobowa kosztuje, a pielęgniarek nie ma. W sumie ciekawa sprawa, co zrobić z taką osobą jak nie ma rodziny lub rodzina wyparła się takiej osoby.