Jestem człowiekiem który pod presją tłumu ma pracować na społeczeństwo, facetem który urodził się tylko i wyłącznie po to by umrzeć eksploatując swoje zdrowie i życie do końca. Nigdy nikogo nie obchodziłem, nigdy dla nikogo nie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Jestem człowiekiem który pod presją tłumu ma pracować na społeczeństwo, facetem który urodził się tylko i wyłącznie po to by umrzeć eksploatując swoje zdrowie i życie do końca. Nigdy nikogo nie obchodziłem, nigdy dla nikogo nie
4942
12-latka już nie prosi o pomoc. Odebrała sobie życie.

W ostatnich dniach starego roku 12-letnia Kinga spod Dąbrowy Tarnowskiej odebrała sobie życie. Wcześniej opowiadała o molestowaniu przez znajomego rodziców. O sprawie wiedziały prokuratura, sąd, szkoła i urzędnicy, ruszyły nawet śledztwa i procesy. Tyle że o Kingę nie zadbano, jak należało
z- 365
- #
- #
- #
- #
- #
- #
a teraz to tylko człowiekowi żyć się nie chce
#przegryw #depresja #samobojstwo
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2
Wiadomo od zawsze, pieniądz daje władze, władza daje pieniądz. Taki jest świat ¯\(ツ)/¯
@SaintWykopek: miłość daje szczęście i jest ważniejsza. Mam porównanie.
- 61
tldr
W tym poście opiszę kilka wspomnień, które do mnie wróciły przy okazji poprzedniego wpisu. Wydaje mi się że nocna to bardziej wyrozumiałe i odpowiednie miejsce dla tego wpisu.
źródło: comment_1641330353kkGM7fDDqcxia7SDwU1vIn.jpg
Pobierz- 3
Wczoraj otarłem się o próbę samobójczą. Nie zdążyłem nic zrobić bo znaleźli mnie ludzie których uważałem że mają mnie w dupie. Dziś byłem u psycholog która po usłyszeniu całej historii chciała dzwonić po pogotowie ale okazało się że szpital jest zamknięty do przyszłego tygodnia bo korona. I teraz moje pytanie czy pobyt na oddziale pomógłby mi cokolwiek. A jeśli pomoże to co z moimi papierami i pracą? Czy pobyt
- 22
412
Mężczyzna popełnił s---------o gilotyną, którą samodzielnie skonstruował w domu.
Konsktrukcja trwała kilkanaście tygodni, rodzina niczego nie zauważyła.
z- 123
- #
- #
- #
- #
- #
- 68
#przegryw #depresja #samotnosc #samobojstwo
- 458
tldr
Na przestrzeni ostatnich miesiecy uświadomiłem sobie jak wiele moich zachowań i myśli pojawiło się już będąc dzieckiem. Pochodzę z obrzeży średniego miasta, tereny wiejskie, lasy, brak kominuiacji miejskiej w rejonie ok
źródło: comment_1641091708jN6zTjYz6pUoARsakuD5mt.jpg
Pobierz- 190
Niestety dość szybko zaczęły się sprzeczki, za dużo jestem w pracy, nie mogę poświęcać się moim zainteresowaniom, dlaczego odwiedzam siostrę/rodziców/psa. Dziewczyna, która nie robiła NIC w mieszkaniu, gotowanie, pranie, sprzątanie na mojej głowie, nie pracowała, więc szybko wspólne rachunki stały się moim problemem
@Lubder:
źródło: comment_1641096910x7m3qktC0IIfoBLuMSrUNy.jpg
Pobierz#samobojstwo
Ostatni mój wpis bardzo miłe Mireczki i Mirabelki poleciły mi usunąć, żeby smutni panowie mnie nie zabrali niestety nawet oni mnie nie chcą. Co więcej okazuje się że w tym kraju z dykty nie ma nawet telefonu zaufania dla osób chcących skończyć żywot na tym łez padole. (╯°□°)╯︵ ┻━┻ czy to rozsądne zwlasza że liczba tego typu
- 4
- 3
z tych: poznawczy, behawioralny, interpersonalny)?
- 6
W ciagu życia poza najbliższą rodziną i lubą, kazdy tak naprawdę ma cię w dupie,
Błędne założenie wg mnie. Jeszcze nigdy się nie spotkałem z tym, żeby znajomi, współpracownicy czy inni pobratymcy mieli kogoś w dupie. Fakt, że zdarzają się osoby, które mogą cię mieć w dupie, ale co do zasady jeśli zawołasz o pomoc to ją otrzymasz. A jeśli nie wierzysz to to sprawdź.
. Typo zaczyna tworzyć samobójcze wpisy
- 1
- 10
- 110
#suicidefuel
Kiedy ty codziennie wegetując umierałeś po kawałku w środku inni ludzie się bawili, poznawali innych, uczyli się relacji międzyludzkich i czuli wiele różnych emocji. Ty z kolei myślałeś, że masz jeszcze czas, że musisz jeszcze nad sobą popracować i w końcu też będziesz mógł żyć tak jak oni.
Czas
źródło: comment_16409021424szdn1gmKRGdEN9rqYufKS.jpg
Pobierz- 35
#nowyrokstaryja
#anonimowemirkowyznania #samobojstwo
#postanowienianoworoczne #przegryw
- 2
- 15
https://www.wykop.pl/wpis/62705101/chlop-drugi-raz-bez-powodu-mdleje-tym-razem-w-miej/
Poszedłem wczoraj do kardiologa. Dzisiaj echo serca. Wyszło że przerost mięśnia znacznie się powiększył przez rok. Generalnie niewiele da się z tym zrobić. Mogę zemdleć za którymś razem i się nie obudzić.
Nie rusza mnie to mocno. Planowałem i tak odejść wcześniej. Najwyraźniej organizm sam mnie może w tym wyręczyć.
464
Lubelskie. Rośnie liczba prób samobójczych wśród dzieci i młodzieży...

Aż 711 prób samobójczych wśród dzieci i młodzieży odnotowała policja w województwie lubelskim. To 85 więcej niż w ubiegłym roku. – Dzieci sięgają po leki, ale nie brakuje też prób uduszenia się. Pomysłowość i internet nie znają tu granic – mówi kierowniczka I Kliniki Psychiatrii, Psychoterapii...
z- 147
- #
- #
- #
- #
- #
- #





















Od zawsze mizoginia lvl hard... A czemu? Juz tlumacze Mam 4 rodzenstwa... trzech starszych braci pozniej jestem ja i najmlodsza jest siotra i zawsze bylo tak , ze jak rodzice mieli jakis bilet do kina czy tam voucher na ciuchy albo ktos z rodziny dawal cos slodkiego to zawsze przypisano naszej ksieznice xD no bo k---a jest