ZDRADZIŁEM WAS PRZYJACIELE Z #przegryw JUZ TLUMACZE I MAM NADZIEJE ZE DOSTANE ROZGRZESZENIE.

Od zawsze mizoginia lvl hard... A czemu? Juz tlumacze Mam 4 rodzenstwa... trzech starszych braci pozniej jestem ja i najmlodsza jest siotra i zawsze bylo tak , ze jak rodzice mieli jakis bilet do kina czy tam voucher na ciuchy albo ktos z rodziny dawal cos slodkiego to zawsze przypisano naszej ksieznice xD no bo k---a jest
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykop mnie całe życie okłamywał i oszukiwał NIGDY NIE BYŁEM PRZEGRYWEM jesteś kimś znacznie niżej. Jestem niżej niż zwierzę, niżej niż niewolnik. Zwierzę zanim zabijesz to dbasz o nie by mięso było jak najlepsze a ja....?

Jestem człowiekiem który pod presją tłumu ma pracować na społeczeństwo, facetem który urodził się tylko i wyłącznie po to by umrzeć eksploatując swoje zdrowie i życie do końca. Nigdy nikogo nie obchodziłem, nigdy dla nikogo nie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@comamtuwpisac: każdy kto wyrwie swój mindset z systemu, który opiera się na z-----------u i seksie, bo na tym głównie opiera się życie ówczesnego Kowalskiego, ma takie przemyślenia. Z jednej strony jest to spoko, bo masz więcej czasu dla siebie i na własne sprawy oraz nikt inny oprócz ciebie samego cię nie obchodzi, z drugiej strony nic nie wniesiesz do świata, ani nic na nim nie zostawisz...
  • Odpowiedz
Niedługo mijają dwa lata od mojej próby samobójczej. Ta, wiem że już to czytałeś.

tldr


W tym poście opiszę kilka wspomnień, które do mnie wróciły przy okazji poprzedniego wpisu. Wydaje mi się że nocna to bardziej wyrozumiałe i odpowiednie miejsce dla tego wpisu.
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#depresja
Wczoraj otarłem się o próbę samobójczą. Nie zdążyłem nic zrobić bo znaleźli mnie ludzie których uważałem że mają mnie w dupie. Dziś byłem u psycholog która po usłyszeniu całej historii chciała dzwonić po pogotowie ale okazało się że szpital jest zamknięty do przyszłego tygodnia bo korona. I teraz moje pytanie czy pobyt na oddziale pomógłby mi cokolwiek. A jeśli pomoże to co z moimi papierami i pracą? Czy pobyt
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Olanyprzegryw: szpital psychiatryczny w Polsce... omijaj to jak możesz, mowie z doświadczenia niestety. Pogorszy ci tylko stan bo będziesz traktowany jak największe zbyteczne gowno i problem, nawet o tym nie mysl
  • Odpowiedz
Niedługo mijają dwa lata od mojej próby samobójczej. Powoli zaczynam się z tym oswajać, więc postanowiłem wyjść z tym do ludzi. W mocnym skrócie. Ciężko mi powiedzieć w jakim celu, chyba chęć wyrzucenia tego z siebie, bez presji od strony słuchacza.

tldr


Na przestrzeni ostatnich miesiecy uświadomiłem sobie jak wiele moich zachowań i myśli pojawiło się już będąc dzieckiem. Pochodzę z obrzeży średniego miasta, tereny wiejskie, lasy, brak kominuiacji miejskiej w rejonie ok
Lubder - Niedługo mijają dwa lata od mojej próby samobójczej. Powoli zaczynam się z t...

źródło: comment_1641091708jN6zTjYz6pUoARsakuD5mt.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niestety dość szybko zaczęły się sprzeczki, za dużo jestem w pracy, nie mogę poświęcać się moim zainteresowaniom, dlaczego odwiedzam siostrę/rodziców/psa. Dziewczyna, która nie robiła NIC w mieszkaniu, gotowanie, pranie, sprzątanie na mojej głowie, nie pracowała, więc szybko wspólne rachunki stały się moim problemem


@Lubder:
Atreyu - > Niestety dość szybko zaczęły się sprzeczki, za dużo jestem w pracy, nie mo...

źródło: comment_1641096910x7m3qktC0IIfoBLuMSrUNy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
#depresja
#samobojstwo
Ostatni mój wpis bardzo miłe Mireczki i Mirabelki poleciły mi usunąć, żeby smutni panowie mnie nie zabrali niestety nawet oni mnie nie chcą. Co więcej okazuje się że w tym kraju z dykty nie ma nawet telefonu zaufania dla osób chcących skończyć żywot na tym łez padole. (°° czy to rozsądne zwlasza że liczba tego typu
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@r4do5: ja mam tyle doświadczeń w bliskim otoczeniu że dnia by mi brakło na opisanie wszystkiego. Oczywiście zgadzam się ze to nie jest sensowna decyzja ale życie w ciągłym ledwo zaleczalnym bólem też do końca nie jest git
  • Odpowiedz
@Olanyprzegryw może jakas konsultacja z innym psychiatrą żeby mieć dodatkową opinię? Albo inny nurt psychologii (ktoryś
z tych: poznawczy, behawioralny, interpersonalny)?
  • Odpowiedz
Smutne jest to, że chorując na depresję, lub poprostu stwierdziłeś, że nie podoba ci się życie, wszyscy na siłę próbują cię przy nim utrzymać. W ciagu życia poza najbliższą rodziną i lubą, kazdy tak naprawdę ma cię w dupie, ale spróbuj tylko targnąć się na siebie, to olaboga zycie jest piękne. Ja rozumiem, że państwo nigdy nie dopuścić eutanazji na życzenie tylko i wyłącznie z powodu tego, że w ciebie zainwestowało i
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Każdy facet poniżej 175 cm z mordą poniżej 5/10 i ignorowany z tego powodu przez kobiety powinien mieć prawo do refundowanej przez państwo eutanazji.
  • Odpowiedz
W ciagu życia poza najbliższą rodziną i lubą, kazdy tak naprawdę ma cię w dupie,


Błędne założenie wg mnie. Jeszcze nigdy się nie spotkałem z tym, żeby znajomi, współpracownicy czy inni pobratymcy mieli kogoś w dupie. Fakt, że zdarzają się osoby, które mogą cię mieć w dupie, ale co do zasady jeśli zawołasz o pomoc to ją otrzymasz. A jeśli nie wierzysz to to sprawdź.

. Typo zaczyna tworzyć samobójcze wpisy
  • Odpowiedz
To z okazji jutrzejszego sylwestra wstawiam

#suicidefuel

Kiedy ty codziennie wegetując umierałeś po kawałku w środku inni ludzie się bawili, poznawali innych, uczyli się relacji międzyludzkich i czuli wiele różnych emocji. Ty z kolei myślałeś, że masz jeszcze czas, że musisz jeszcze nad sobą popracować i w końcu też będziesz mógł żyć tak jak oni.

Czas
J.....a - To z okazji jutrzejszego sylwestra wstawiam 

#suicidefuel

Kiedy ty co...

źródło: comment_16409021424szdn1gmKRGdEN9rqYufKS.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No to Mirki, nawiązując do wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/62705101/chlop-drugi-raz-bez-powodu-mdleje-tym-razem-w-miej/

Poszedłem wczoraj do kardiologa. Dzisiaj echo serca. Wyszło że przerost mięśnia znacznie się powiększył przez rok. Generalnie niewiele da się z tym zrobić. Mogę zemdleć za którymś razem i się nie obudzić.

Nie rusza mnie to mocno. Planowałem i tak odejść wcześniej. Najwyraźniej organizm sam mnie może w tym wyręczyć.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach