przegrywy myślicie że warto się szczepić? Jak się nie zaszczepicie, to z jednej strony macie szanse na zgon, z drugiej na życie z połową płuc, brakiem smaku, węchu i bóg wie co jeszcze.

#przegryw #samobojstwo #depresja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś zapisany filmik z samobójstwa tej alternatywki z Rosji? Laska jarała szluga i leciała muzyka w tle. Siedziała na skraju i przewróciła się w tył niby nurkując.
#samobojstwo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
Czasami sobie przypominam dlaczego nie chcę długo żyć i tak w sumie to w ogóle xD
Całe moje życie będzie podporządkowane pracy. Już teraz i wcześniej tak było. Muszę iść spać o określonej porze, znaleźć czas by odpocząć psychicznie, bo siedzenie 8 godzin to dla mnie udręka każdego dnia.
Coś więcej z życia? Pójdę spać później, albo będę robił jakiejkolwiek inne obowiązki i zaraz jestem wykończony i potrafię cały tydzień nie funkcjonować, bo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Garztam: no nie p-----l, że nie chce ci się żyć zarabiając pewnie kilka tysiecy miesięcznie, w kraju, w którym przez pół roku jest szaro i brudno, gdzie zarobione pieniądze są g---o warte, oddając dziennie 8h życia prezesowi, który ma jacht w Chorwacji i nowego merca w garażu? Gdzie sie podziała twoja motywacja, kto ci K---A ukradl marzenia??? (°°
  • Odpowiedz
  • 3
@Garztam zmień pracę albo branżę na zdalną. Będziesz miał ekstra 40h w miesiącu i więcej energii w tygodniu i w weekendy. Do tego przydalaby sie praca ktorą można łatwo zmienic na innego pracodawce co pozwoli ci robic sobie co jakis czas przerwy od prackowania. Rozwiązanie na już to chodz regularnie 1-3 razy w roku na tygosniowe L4. Takie bonusy z UoP.
  • Odpowiedz
@CosyGrave: Czlowiek mlody i glupi, to mial jeszcze niedostrojone postrzeganie swiata. Mimo ze obiektywnie nie bylo lepiej, to mielismy wrazenie ze bylo co najwyzej mniej c-----o.
Wolalbym juz chyba wrocic do zludzen.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach