Idę spać. Jestem parodią człowieka. Żałosną jego imitacją. Nie pasuje tu i to wiem. Nie bawi mnie to co innych. Udawanie śmiechu stało się odruchem. Nie pamiętam kiedy serio mnie coś bawiło. Prędzej czy później upadne i jeśli tak to na samo dno. Dobranoc. Jak dostane 5 plusów to jutro ogarne pokój jak 10 to oprócz tego zrobie 16 testów na prawko jak 15 to oprócz tego uporządkuje materiały do nauki do
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przeglądając ostatnio Sanctioned Suicide i czytając dyskusję na temat życia po śmierci, utkwił mi w głowie post jednego użytkownika, dotyczący nicości i strachu przed nią.

None of us were alive in 1492 when Columbus reached America. Did we suffer anything for not being alive at that time? No. That's how nothingness feels.

#przegryw #samotnosc #samobojstwo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

cope dla bezbożnych grzeszników


@NaczelnyMizoginRP: przecież większego cope'u niż religia nie ma. Wierzysz że za cierpienia na ziemii spotka cie nagroda (niebo) i że hedonistyczne normictwo trafi do piekła XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

toż to cope ultimate. A prawda jest taka że zdechniesz nie zaznając przyjemności w życiu i po śmierci nie czeka cie nic. Ale masz za słabą psyche żeby to pojąć.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Fajnie jakby się tak n-----ć i zasnąć na mrozie i nigdy się nie obudzić. Nie lubię alkoholu, ale dzisiaj wyjątkowo sie n-------m i czuję się wyśmienicie
#przegryw
#samobojstwo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wypok312: Czekaj, czekaj, piszesz byśmy przestali odbierać sobie życie i zaczęli zachowywać się jak mężczyźni, a do tego wstawiasz norweska wersję maszu SS - SS Marschiert in Feindesland, a zatem pieśń szurniętych pangermanistów, których przywódca nie miał odwagi, by zostać prawomocnie straconym za zbrodnie jakich się dopuszczał w trakcie II wojny światowej i popełnił s---------o?
CulturalEnrichmentIsNotNice - @wypok312: Czekaj, czekaj, piszesz byśmy przestali odbi...

źródło: comment_1640532929iPqaTkzMdgV0uSgi4LJxal.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
no dobra, rozumiem ten #blackpill i w ogóle mądrości weteranów #przegryw, że brak hajsu czy wzrostu sprawia że jest się niewidocznym dla kobiet, to dlaczego ja mając 1,88m a także oszczędzając co miesiąc ok 14k nie mam nawet par na #tinder? Pytam bo mirki na lekkości mają min. dwie pary na godzinę (ledwo wiążąc koniec z końcem), i nawet jak im nie wychodzi dalej
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smutny_login: Jeżeli odkładasz 14k to musisz to pokazać. Zdjęcie w dobrej furze, zdjęcie w drogiej restauracji, zdjęcie z kortu tenisowego. W taki sposób budujesz w różowych na wstępie poczucie "ten gość ma kasę", i trafią się takie, którym będzie na tym zależeć, aby być z kimś ułożonym, kto da im poczucie lepszego życia. Nie przejmuj się nawet jak wylądujesz w strefie betabankomata, wszak będziesz r----ć, po to są pieniądze.

Miłość
  • Odpowiedz
Nie dość że mam stres bo teraz ide na wigilię do ojca(potem do mamy) z którym mam bardzo zły kontakt, to jeszcze ziomek przez zerwanie z dziewczyną ciągłe pisze coś o skoczeniu pod pociąg (°°
#samobojstwo #zalesie #swieta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@SaintWykopek: okej, to zmienia postać rzeczy. Zrób to dla babci, a ojca staraj się mieć w dupie. Za jakiś czas odetniesz się od niego calkowicie i życie stanie się lepsze. Swojego ojca widziałem przez ostatnie 10 lat dwa razy - raz wpadł do dziadków jak akurat byłem, drugi raz na pogrzebie babci. Wiem co pisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@psycha: Jego matka Zofia Beksińska zmarła w 1998 roku z powodu tętniaka aorty, a jego ojciec został brutalnie zamordowany w swoim mieszkaniu w 2005 roku. 2 listopada 1988 przeżył katastrofę lotniczą w Białobrzegach pod Rzeszowem.A on popełnił samobója,k---a jak pech,to pech.
  • Odpowiedz
Trochę o mnie:
- 22 lv,
- po skończeniu technikum w 2019, 2 lata #neet,
- od października studia zaoczne, opłacane przez rodziców ale i tak jestem na to za słaby psychicznie i mam już w------e,
- wieś,
- bez studiów w okolicznych miasteczkach tylko kołchoz, magazyn albo
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakiś czas temu był na mikro filmik z chłopem co gdzieś w Łodzi czy okolicach popełnił s---------o na torach i wszystko nagrywał. Ma ktoś linka do tego? #samobojstwo #pytanie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@destruction: @Iwan94: Jeżeli film jest usunięty z yt to raczej przepadło. Zapewne chodziło Ci o młodego chłopaka, który najpierw poszedł do biedronki kupić monstera, a później na przejazd kolejowy na którym wszedł pod nadjeżdżający pociąg.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 372
@smacznyy: a potem się dziwicie że faceci popełniają samobójstwa 8 razy częściej niż kobiety. No ale to wina wszystkich wokół tylko nie toksycznej samczej kultury XD
  • Odpowiedz
Jedna dziewczyna codziennie mi narzekała jak ma ciężko w życiu to jak jej powiedziałem, żeby się zabiła skoro ma tak ciężko. To potem wszystkim znajomym opowiadała, że jestem chujem bo mówiłem, żeby się zabiła


@przegro_pisarz: bo jesteś
  • Odpowiedz