#anonimowemirkowyznania
Może jestem jakiś nienormalny ale jak ja się ciesze, że w obecnych czasach drożyzny i wysokiej inflacji nie mam zobowiązań finansowych,dzieci, żony itd.
Praca w Januszexie za 4200 netto i wszystko co zarobie mam dla siebie, czasem w weekendy jakaś dodatkowa pracka wleci to pare stówek jest. Mieszkanie z rodzicami dokładam się co miesiąc 300 zł i reszta co zarobię mam dla siebie. Rozumiecie, żadnych dzieci, kredytów, niespodziewanych wydatków na
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Może jestem jakaś nienormalna ale jak ja się ciesze, że w obecnych czasach drożyzny i wysokiej inflacji mam męża i dzieci.
Praca w korpo za 7000 netto i wszystko co zarobimy mamy dla siebie, dorabiać nie trzeba. Mieszkanie z rodziną we własnym mieszkaniu. Rozumiecie, dzieci, kredyt spłacony a my możemy sobie pozwolić na cieszenie się sobą jak wyjscie do zoo czy wyjazd na weekend. Mogę sobie pozwolić co miesiąc
  • Odpowiedz
Co bardziej wydaje się przerażające? Wieczne nieistnienie czy ciągłe narodziny na nowo? Luźne pytanie. Dla mnie jedno i drugie z naciskiem na to drugie jako o wiele gorsze. A co jeśli ego jest złudzeniem?

#rozkmina
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Smokk: najbardziej przerażająca dla mnie jest wizja jak z filmu Hellraiser V Inferno [Wrota piekieł]. Nie spoiluję celowo, jak ktoś nie widział, polecam. Narodziny na nowo pozwalają przeżyć część życia jako młoda, w pełni sił osoba. Gorzej byłoby żyć wiecznie wśród ludzi, którzy żyliby zgodnie z naturą. Przeżyłbyś wszystkie miłości i przyjaciół, jakich byś w życiu spotkał. Patrzyłbyś na narodziny i śmierć swoich dzieci, wnuków, prawnuków itd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stingeree:
Akurat z twojego postu nie wynikało, że nadawca wysłał paczkę pod adres a nie do punktu. W takim przypadku mogłeś nie odbierać, to przesyłka wróciłaby do nadawcy, a za zwrot niestety by go obciążyli.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Co myślicie o kobietach, które nie są typowo babskie w życiu (?? nie wiem jak to opisać). Np na spotkaniu rodzinnym lub imprezie nie odnajdują się w kobiecej rozmowie przy winku w kuchni o garnkach i dzieciach, bliżej im do dyskusji o polityce lub na jakiś "męski" temat, albo są gdzieś pomiędzy. Myślę o kobiecie zadbanej i też ciepłej, pod tym względem jak każda inna. Ale dla ktorej np
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PonuraKapucynka: Mam zle wspomnienia z takimi kobietami bo wiekszosc z nich to tzw pick me girl- jestem taka inna niż inne, przyjazni sie tylko z mężczyznami bo ma toksyczne podejście do każdej koleżanki i nie może znieść sukcesów innych kobiet. Ale skoro tak ja opisujesz dokkadnie to pewnie ty jesteś taka pick me girl.
---

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz
@Frygus96:
Decyzja o zamknięciu przestrzeni powietrznej leży co do zasady w gestii władz danego państwa.
NATO, aby to zrobić, musiałby mieć zgodę Rady Bezpieczeństwa, a tam ruskie mają prawo weta.
  • Odpowiedz
Kiedyś na głównej wykopu były przeróżne fajne wykopaliska, jak coś stworzyć, jak poprawić, coś ciekawego ze świata, coś wesołego, dziś 90% to wojna, polityka i różnego kalibru mniejszości szukające swoich praw i tanie skandale jak na pudelku...

#rozkmina #kiedytobylo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fff112: Nigdy nie zablokowałem żadnego taga, ale ta wiedza pozwoli mi trochę odsiać temat :P Jest tego już naprawdę za dużo moim zdaniem, ukrócę to tagami dzięki
  • Odpowiedz
Kurde ale mialem sen. Gdyby nie bylo "powrotu do przyszlosci" i "stranger things" to bym juz pisal scenariusz i szykowal sie na miliony dolarow a swoj mozg umiescił z kryształowej gablocie. Ogolnie rozne rzeczy sie tam dzialy ale motyw glowny byl taki ze zamowilem gdzies ubera i przyjechalo dwoch takich wariatów pozytywnych, złotym polonezem. Puszczali muze z lat 80tych i jak jechalismy to uderzyl w nas piorun i na chwile zobaczylem, ze
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

więc skoro tak to wygląda na wykopie to znaczy, że chyba w mainstreamie musi być jeszcze gorzej?


@Bananek2: W mainsteamie dziewczyny mogą zdadzać swoich chłopaków a wszyscy będą udawać, że to w porządku bo po prostu "to nie był ten jedyny", więc zdadziła z innym myśląc, że to będzie ten ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bananek2: ciekaw jestem czy w tych lewackopoglądowych krajach typu Szwecja funkcjonuje w ogóle takie określenie jak u nas "damski bokser". Skoro jest równość płci to napieprzanie swojej baby powinno być traktowani na równi jakby kobieta biła faceta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Inna sprawa, że napieprzający babę facet mógłby powiedzieć, że identyfikuje się jako kobieta i już znosi z siebie piętno "damskiego boksera" xD

Lewactwo chyba zjada
  • Odpowiedz
@Gamtaro2: Zmiany społeczne jakie zaszły na początku XXI wieku jakie uprzywilejowały kobiety. Co lewica robi aby zapobiec tej nierówności społecznej? Co lewica robi aby wspomóc ludzi wykluczonych przez opresyjny system niepozwalający im zaspokajać swoich potrzeb?

Rolą lewicy jest wspierać słabych i wykluczonych a tego z dziwnych powodów nie robi. Czemu?
  • Odpowiedz
@Bananek2: Jak miałem 7 lat i poszliśmy na grób dziadka, nagle przeszło przez mój umysł gówniaka taka myśl, że on w sumie już nie istnieje i nagle wyobraziłem sobie taką pustkę patrząc się na grób w wyobraźni dzieciaka, w sensie nie istnienie w wersji inflantylnej. Tak mnie to przeraziło, że spać nie mogłem. Z biegiem czasu ta perspetywa staje się mniej przerażające, ale to życie.
  • Odpowiedz
Pamiętam jak powtarzałem rodzicom, że nie chcę nigdy umierać, a oni pocieszali mnie, że mając kilka lat nie mam co teraz o tym myśleć, bo mam jeszcze całe życie przed sobą xD


@Bananek2: Jako dzieciak miałem manię dbania o rzeczy, gdyż wszystko w moim rozumieniu było "unikalne" i zniszczenie lub uszkodzenie tego było stratą dla świata.

Potem mi przeszło.
  • Odpowiedz