Wpis z mikrobloga

Krótka piłka, zamawiasz coś z allegro, płacisz i wybierasz odbiór w Żabce. Sprzedawca robi Cie w #!$%@? i nadaje paczkę przez Pocztę Polską. Nienawidzisz Poczty Polskiej odkąd możesz odebrać paczki w Żabce/Paczkomacie bez #!$%@? kolejek za starymi babami. Co robisz? Najlepsza propozycja zostanie zrealizowana w praktyce a Ty będziesz mial satysfakcje ze podsunales genialny pomysl. Zapraszam do podsuwania pomyslow jak ukarac Janusza Biznesu.

#kiciochpyta #allegro #pytanie #pocztapolska #zabka #konkurs #rozkmina #paczkomaty #inpost #szukampomyslu
  • 12
mam do odebrania na poczcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Stingeree: może być że żabka odmówiła przyjęcia albo ją w międzyczasie zlikwidowali albo sam błędnie wybrałeś punkt odbioru albo przesyłka jest za duża na żabkę
tagujesz allegro więc zakładam że to przesyłka z allegro - tam etykiety na przesyłki do punktów pocztowych (Allegro Punkty Poczta, Żabka) generują się prawie automatycznie więc na etykiecie jest dokładnie to co wybrałeś
@Dibhala: Palujesz to sie Ty do mojego zdjecia, drobne przesylki wygodniej mi odebrac obok biura w Zabce przy okazji codziennych zakupow. Nie musze wtedy smigac go paczkomatow. Ze Smartem za wysylke nie placisz wiec o co Ci chodzi? Cos masz jeszcze madrego do napisania agencie?
@Stingeree:
Do Żabek doręcza tylko Poczta Polska i DHL Parcel. Przesyłki obu firm obsługuje PointPack
Napisz na bok@pointpack.pl i dw kontakt@poczta-polska.pl to może dowiesz się, dlaczego przesyłka nie została doręczona do Żabki.
Inpost wypowiedział Żabce umowę.
@pcela: Prosze Pana, prosze czytac ze zrozumieniem. Owszem Poczta Polska tj Pocztex Kurier wysyla paczki do odbioru w Zabkach ale wysylajacy nie wyslal tak jak to bylo okreslone w zamowieniu. Wyslal bezposrednio poczta na moj adres z odbiorem na Poczcie. Rozumiesz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stingeree:
Akurat z twojego postu nie wynikało, że nadawca wysłał paczkę pod adres a nie do punktu. W takim przypadku mogłeś nie odbierać, to przesyłka wróciłaby do nadawcy, a za zwrot niestety by go obciążyli.