#rozkmina #zwirki #wigury #wigura #katarzynafigura #rozkminki #kminek #kminrzymski Co czwarta osoba na świecie jest jedną drugą z co drugich osób na świecie.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 0
#pro8l3m na #eurowizja #rozkmina #eurowizja2024
Pomijam preselekcje, bo głosowanie widzów by dało szansę na #eurovision
Czy #pro8l3m na Eurowizji by:
- Wyszedł z półfinałów, na ocenie Jury + głosowanie widzów
- Na finałach byśmy mieli kilka 12, 5 oraz mocne głosowanie widzów, że by była pierwsza dziesiątka lub izi 4-5 miejsce
- Co by #tvp zrobiło na nakładkach,
Pomijam preselekcje, bo głosowanie widzów by dało szansę na #eurovision
Czy #pro8l3m na Eurowizji by:
- Wyszedł z półfinałów, na ocenie Jury + głosowanie widzów
- Na finałach byśmy mieli kilka 12, 5 oraz mocne głosowanie widzów, że by była pierwsza dziesiątka lub izi 4-5 miejsce
- Co by #tvp zrobiło na nakładkach,
@bialyodkurzacz: Pro8l3m to by co najwyżej położył lachę na ten festiwal s----------a /zamykam
@bialyodkurzacz: nie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@januszkasprzykowski: Demencja starcza proszę pana.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim: ta różnica, że Jackson coś tworzył i był powszechnie znany, a tu porównujesz go z jakimś youtuberem, o którym, gdyby nie afera, to większość ludzi by nigdy nie słyszała
@mirko_anonim: ty porównujesz gwiazdę popu z jakimś tak naprawdę ledwo co znanym youtuberem? nie myśl tyle nie jest tego wart.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim: nic takiego się nie stanie, może i przyjdą pieniądze, ale zostanie zwichrowana psychika. Teraz będziesz po prostu bogatym przegrywem po 30.
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Taka rozkmina na wieczór: jakie rzeczy byście zrobili/kupili gdybyście zaczęli zarabiać prawdziwe pieniądze? Załóżmy, że chodzi o kwoty powyżej 30k/mies.
#rozkmina #bogactwo #pieniadze #pytaniedoeksperta
#rozkmina #bogactwo #pieniadze #pytaniedoeksperta
konto usunięte via Wykop
- 3
@leoncjoboczek: audi a7 żeby somsiadom pryszcze na dupie pękali z zazdrości
- 1
@wojtek-m: Jak już masz A7 to nie trzeba inwestować, małolaty same się napatoczą
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wygolony_libek-97: Na czym to podobieństwo do hebrajskiego niby polega? Że niektóre kreski są cieńsze a inne grubsze?
btw, jest błąd w tym alfabecie, ta litera to J a nie N:
btw, jest błąd w tym alfabecie, ta litera to J a nie N:
źródło: JJ
Pobierz@wygolony_libek-97: ŻY...mianie...;-) ¯\(ツ)/¯
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@K-S-: pozerem bo crack się jara w stanach a typ dosłownie tłumaczy czarne realia na polskie bo ani jednych ani drugich nie zna. Tak, nawet tego nie włączyłem.
Zawsze jak słucham motywu końcowego #psychopass "Z marzeń upleciona baśń..." od NK to tak jakoś wracam do pewnej pobocznej postaci, egzekutorki, której punktacja spadła pod próg po pewnym antysystemowym koncercie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
i wtedy myślę, że to jej poświęcony był ten utwór
#animedyskusja #rozkmina
i wtedy myślę, że to jej poświęcony był ten utwór
#animedyskusja #rozkmina
źródło: 250
Pobierz@Pandzia_art jesli dorzucisz goliznę to mozesz robic cokolwiek
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Dzisiaj miałem okazję obejrzeć kilka zdjęć VW Chico (pomysł na samochód hybrydowy sprzed 30 lat). Czy może mi ktoś logicznie wyjaśnić, dlaczego Niemcy w prototypach używają inwencji twórczej na poziomie Włochów i Francuzów- samochód jest naprawdę ładny a w modelach do produkcji używają w designie siekiery, młotka i brak jakiegokolwiek polotu?
#motoryzacja #volkswagen #rozkmina
#motoryzacja #volkswagen #rozkmina
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
mam rozterke nad hmm sposobem bycia, ubierania sie?
zarabiam miesięcznie ponad 13k na czysto, mam telefon xiaomi redmi note chyba 7, kupuję t shirty na wyprzedazy w h&m, reszte garderoby tez zreszta - po prostu nie widze potrzeby wydawania pieniedzy na zbedne pierdoły, wiec kupuje nowe ubrania jak obecne juz wygladaja na "stare", ale wydaje na to tak malo, jak tylko sie da. mieszkam w sporym miescie, i jakos
mam rozterke nad hmm sposobem bycia, ubierania sie?
zarabiam miesięcznie ponad 13k na czysto, mam telefon xiaomi redmi note chyba 7, kupuję t shirty na wyprzedazy w h&m, reszte garderoby tez zreszta - po prostu nie widze potrzeby wydawania pieniedzy na zbedne pierdoły, wiec kupuje nowe ubrania jak obecne juz wygladaja na "stare", ale wydaje na to tak malo, jak tylko sie da. mieszkam w sporym miescie, i jakos
@mirko_anonim: czemu się tym przejmujesz a nie śmieszy cię to?
@mirko_anonim: idz do psychologa a nie na zakupy jeżeli masz takie jazdy w głowie
- 1
źródło: Swiatek_RG19_%281%29_%2848199020336%29_%28cropped%29
PobierzIga to szara myszka?
- tak 54.4% (68)
- nie 45.6% (57)
@sperm: z wyglądu może, z usposobienia ciężko powiedzieć
konto usunięte via Wykop
- 2
@sperm: @77023 Oficjalnie tak. Nieoficjalnie Iga to surowo wychowana szczwana bestia, chodząca asertywność i dyplomacja. Powie żeby ktoś s--------ł w taki sposób, że ten ktoś się jeszcze z tego ucieszy. Jest wybitnie hermetyczna. Wiktorowski przeważnie nie mówi jej jak ma grać, odzywa się dopiero wtedy by ją uspokoić, bo potrafi kląć na cały stadion. Faceta też nie ma i nie szuka, po meczach przytula swoją kotkę. Gra i robi
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Świat gothic jest spoko jak jesteś bysiorem albo wybrańcem Innosa. Inaczej jesteś iebany w dupe przez obóz, do którego dołączysz i gościnnie przez pozostałe, do których nie dołączysz. Jako zwykły rolnik czy myśliwy, prędzej czy później zabiją Cię bandyci, cieniostwór, poszukiwacz, ork czy zębacz. Smutne :(
@mirko_anonim przecież nie musisz pracować w korpo i mieszkać w mieście. Nie tylko ty tak czujesz, bo miasto, to nie jest nasze naturalne środowisko, to normalne.
- 0
Z kim faceci jeżdżą na wakacje, jeśli są singlami? Zauważyłem, że kobietom to przychodzi z łatwością - umawiają się i kilka koleżanek jedzie na wakacje, podczas kiedy męskich grupek jest bardzo mało, a faceta na wakacjach zazwyczaj się zobaczy z dziewczyną, albo wcale. Z czego to wynika? Faceci nie jeżdżą z kolegami bo się wstydzą, że inni wezmą ich za parę, a w przypadku kobiet takie wyjazdy są bardziej społecznie akceptowalne czy
konto usunięte via Wykop
- 2
@eb8a: faceci nie jezdza razem bo jak reszta ma partnerki to ich nie puszczą na męski wyjazd.
Osobiście jeżdżę sam i polecam, bo nie musisz z nikim konsultować planów i robisz co chcesz.
Osobiście jeżdżę sam i polecam, bo nie musisz z nikim konsultować planów i robisz co chcesz.
konto usunięte via Wykop
- 0
z iloma takimi nieznajomymi kolegami ostatnio pojechałeś na wakacje
@interpenetrate: a dlaczego miałbym jeździć z nieznajomymi kolegami? Jeżdżę ze znajomymi kolegami i z przyjaciółmi albo sam
#rozkmina
Jak wygląda kwestia numerów telefonów w Indii i Chinach?
Każde z tych państw ma ponad miliard obywateli (Indie - 1,389,637,446, Chiny - 1,411,778,724), a jeśli numer telefonu jest 9 cyfrowy, no to możliwości będzie 900 milionów.
W Polsce numery zaczynają się bodajże od 500-... do 899-..., nie przypominam sobie numeru 900-...
więc w Polsce liczba możliwych numerów wynosi 400 000 000.
Wracając, zarówno w Chinach i Indiach za pewne znajdą się
Jak wygląda kwestia numerów telefonów w Indii i Chinach?
Każde z tych państw ma ponad miliard obywateli (Indie - 1,389,637,446, Chiny - 1,411,778,724), a jeśli numer telefonu jest 9 cyfrowy, no to możliwości będzie 900 milionów.
W Polsce numery zaczynają się bodajże od 500-... do 899-..., nie przypominam sobie numeru 900-...
więc w Polsce liczba możliwych numerów wynosi 400 000 000.
Wracając, zarówno w Chinach i Indiach za pewne znajdą się
@BadSebastian: Indie i Chiny mają kolejno 10- i 11-cyfrowe numery telefonu.
@BadSebastian
Błędnie zakładasz, że mają numery 9 cyfrowe.
Nie wiem jak w Chinach ale w Japonii w 2019 zaczynało brakować numerów 11 cyfrowych.
https://www.money.pl/gospodarka/w-japonii-zaczyna-brakowac-numerow-telefonow-6382263808796289a.html
Błędnie zakładasz, że mają numery 9 cyfrowe.
Nie wiem jak w Chinach ale w Japonii w 2019 zaczynało brakować numerów 11 cyfrowych.
https://www.money.pl/gospodarka/w-japonii-zaczyna-brakowac-numerow-telefonow-6382263808796289a.html
- 2
#kiciochpyta #rozkmina
Dlaczego internauci czują poczucie wyższości że nie oglądają TV, skoro internet jest tym samym pudełkiem, gdzie różne grupy wpływów robią Ci wodę z mózgu - po prostu jest ich więcej niż w tv i są mniej kontrolowalne (bo w TV jednak jest KRRiT, która by zdjeła np. treści pro ISIS, a w internecie takiego organu nie ma)
I nie mówcie, że wyższy poziom, jakby serio przygody
Dlaczego internauci czują poczucie wyższości że nie oglądają TV, skoro internet jest tym samym pudełkiem, gdzie różne grupy wpływów robią Ci wodę z mózgu - po prostu jest ich więcej niż w tv i są mniej kontrolowalne (bo w TV jednak jest KRRiT, która by zdjeła np. treści pro ISIS, a w internecie takiego organu nie ma)
I nie mówcie, że wyższy poziom, jakby serio przygody

































#rozkmina #muzyka #behemoth #dimmuborgir #metal #blackmetal