Słucham sobie wywiadu z Nihilem z Furii i tak mnie naszło... czy black metal to ciągle muzyka podziemna, czy jednak mainstream? Ja uważam, że mimo "sukcesów" paru kapel (Dimmu Borgir, Behemoth, Satyricon) jednak black metal nie jest muzyką mainstreamową. Nie widzę np. Nergala w reklame MediaExpert, czy Mc Donalds. Change my mind... Or not ;-)

#rozkmina #muzyka #behemoth #dimmuborgir #metal #blackmetal
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pro8l3m na #eurowizja #rozkmina #eurowizja2024
Pomijam preselekcje, bo głosowanie widzów by dało szansę na #eurovision
Czy #pro8l3m na Eurowizji by:
- Wyszedł z półfinałów, na ocenie Jury + głosowanie widzów
- Na finałach byśmy mieli kilka 12, 5 oraz mocne głosowanie widzów, że by była pierwsza dziesiątka lub izi 4-5 miejsce
- Co by #tvp zrobiło na nakładkach,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: ta różnica, że Jackson coś tworzył i był powszechnie znany, a tu porównujesz go z jakimś youtuberem, o którym, gdyby nie afera, to większość ludzi by nigdy nie słyszała
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od jakiegoś czasu nachodzi mnie rozkmina apropo nagrywania na #twitch.
Content bardziej rękodzielniczy, jak robię jakieś pudełko czy coś w tym kierunku.
Jak sądzicie? Ma to jakiś sens czy lepiej się nie wychylać?
#pytanie #rozkmina #live
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj miałem okazję obejrzeć kilka zdjęć VW Chico (pomysł na samochód hybrydowy sprzed 30 lat). Czy może mi ktoś logicznie wyjaśnić, dlaczego Niemcy w prototypach używają inwencji twórczej na poziomie Włochów i Francuzów- samochód jest naprawdę ładny a w modelach do produkcji używają w designie siekiery, młotka i brak jakiegokolwiek polotu?
#motoryzacja #volkswagen #rozkmina
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
mam rozterke nad hmm sposobem bycia, ubierania sie?
zarabiam miesięcznie ponad 13k na czysto, mam telefon xiaomi redmi note chyba 7, kupuję t shirty na wyprzedazy w h&m, reszte garderoby tez zreszta - po prostu nie widze potrzeby wydawania pieniedzy na zbedne pierdoły, wiec kupuje nowe ubrania jak obecne juz wygladaja na "stare", ale wydaje na to tak malo, jak tylko sie da. mieszkam w sporym miescie, i jakos
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sperm: @77023 Oficjalnie tak. Nieoficjalnie Iga to surowo wychowana szczwana bestia, chodząca asertywność i dyplomacja. Powie żeby ktoś s--------ł w taki sposób, że ten ktoś się jeszcze z tego ucieszy. Jest wybitnie hermetyczna. Wiktorowski przeważnie nie mówi jej jak ma grać, odzywa się dopiero wtedy by ją uspokoić, bo potrafi kląć na cały stadion. Faceta też nie ma i nie szuka, po meczach przytula swoją kotkę. Gra i robi
  • Odpowiedz
Świat gothic jest spoko jak jesteś bysiorem albo wybrańcem Innosa. Inaczej jesteś iebany w dupe przez obóz, do którego dołączysz i gościnnie przez pozostałe, do których nie dołączysz. Jako zwykły rolnik czy myśliwy, prędzej czy później zabiją Cię bandyci, cieniostwór, poszukiwacz, ork czy zębacz. Smutne :(
  • Odpowiedz
Z kim faceci jeżdżą na wakacje, jeśli są singlami? Zauważyłem, że kobietom to przychodzi z łatwością - umawiają się i kilka koleżanek jedzie na wakacje, podczas kiedy męskich grupek jest bardzo mało, a faceta na wakacjach zazwyczaj się zobaczy z dziewczyną, albo wcale. Z czego to wynika? Faceci nie jeżdżą z kolegami bo się wstydzą, że inni wezmą ich za parę, a w przypadku kobiet takie wyjazdy są bardziej społecznie akceptowalne czy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eb8a: faceci nie jezdza razem bo jak reszta ma partnerki to ich nie puszczą na męski wyjazd.
Osobiście jeżdżę sam i polecam, bo nie musisz z nikim konsultować planów i robisz co chcesz.
  • Odpowiedz
#rozkmina
Jak wygląda kwestia numerów telefonów w Indii i Chinach?
Każde z tych państw ma ponad miliard obywateli (Indie - 1,389,637,446, Chiny - 1,411,778,724), a jeśli numer telefonu jest 9 cyfrowy, no to możliwości będzie 900 milionów.
W Polsce numery zaczynają się bodajże od 500-... do 899-..., nie przypominam sobie numeru 900-...
więc w Polsce liczba możliwych numerów wynosi 400 000 000.
Wracając, zarówno w Chinach i Indiach za pewne znajdą się
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiciochpyta #rozkmina

Dlaczego internauci czują poczucie wyższości że nie oglądają TV, skoro internet jest tym samym pudełkiem, gdzie różne grupy wpływów robią Ci wodę z mózgu - po prostu jest ich więcej niż w tv i są mniej kontrolowalne (bo w TV jednak jest KRRiT, która by zdjeła np. treści pro ISIS, a w internecie takiego organu nie ma)

I nie mówcie, że wyższy poziom, jakby serio przygody
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ziom166: Takie komentarze piszą jacyś zakompleksieni c*peusze. Ogarnięci ludzie nie piszą głupich komentarzy w internecie tylko chodzą do biblioteki ( )
  • Odpowiedz