Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Może jestem jakiś nienormalny ale jak ja się ciesze, że w obecnych czasach drożyzny i wysokiej inflacji nie mam zobowiązań finansowych,dzieci, żony itd.
Praca w Januszexie za 4200 netto i wszystko co zarobie mam dla siebie, czasem w weekendy jakaś dodatkowa pracka wleci to pare stówek jest. Mieszkanie z rodzicami dokładam się co miesiąc 300 zł i reszta co zarobię mam dla siebie. Rozumiecie, żadnych dzieci, kredytów, niespodziewanych wydatków na wyjazd bombelka na zieloną szkołę, albo wycieczke, zonie nie trzeba kupować prezentów, spłacać kredytu mieszkaniowego. Mogę sobie pozwolić co miesiąc na kupowanie nowych ciuchów, często też podróżuje, bo średnio 3 razy w roku mam wakacje za granicą. I jeszcze mogę odłożyć fajną sumkę na konto. Zero zmartwień. Jak widze moich dobrych kumpli zmeczonych życiem wożących dzieci do przedszkola na kredycie z ratą 3000 zł za mieszkanie to mi ich szkoda.Kocham swoje zycie.
#rozkmina ♯logika #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639c5b858161f849f03792c5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 24
@AnonimoweMirkoWyznania: Może jestem jakaś nienormalna ale jak ja się ciesze, że w obecnych czasach drożyzny i wysokiej inflacji mam męża i dzieci.
Praca w korpo za 7000 netto i wszystko co zarobimy mamy dla siebie, dorabiać nie trzeba. Mieszkanie z rodziną we własnym mieszkaniu. Rozumiecie, dzieci, kredyt spłacony a my możemy sobie pozwolić na cieszenie się sobą jak wyjscie do zoo czy wyjazd na weekend. Mogę sobie pozwolić co miesiąc na
WalecznyGórnik: Mam podobnie tylko wynajmuje mieszkanie z mężem i jestem kobietą. Dzieci nie chcę, bo nawet mieszkania nie mam :D Niestety rodziców mam toksycznych więc mieszkanie z nimi to był koszmar. Dzieci niech robią bogacze, którym rodzice pomogli na start. Mi nie pomogli więc nie robię dzieci i mam luzik.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
@AnonimoweMirkoWyznania jak robilem w januszexach to często słyszałem żale, ze do roboty przychodzi odpocząć od rodzinki, a ja zonk bo taki zapieprz, inni cala kase z zagranicy przesylali dla siebie nic niemieli, i gadali ze po latach zaluja że się w to wpakowali, innego typa ganila przy wszystkich w robocie żeby się oswiadczal to ten ze nie chce pakowac sie w kłopoty, mozna tak wymieniać i wymieniać. Mozna w to się bawic
Pomysl ile moglabys miec pieniedzy gdyby nie dzieci. Ile zobaczyc, co moglabys sobie kupic.


@AnonimoweMirkoWyznania: ale mi niczego nie brakuje. Nie mam potrzeby by kupować co miesiąc nowe ciuchy, by co roku zmueniać telefon a na wakacje i weekend jeździmy i tak (czy to sami czy z nimi). Powiedzmy, ze wyszalałam się za młodu a teraz dobrze mi w domu i piątkowy wieczór wole sobie spędzić z książką niż latając ze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ja mam podobnie, ale zarabiam prawie 12k na rękę a z premia i 14k co kwartał potrafi wyjść. 1500zl za mieszkanie z rachunkami, drugi 1000 różowa dokłada, dzieci brak, mam 2 koty, robimy co chcemy, zero zobowiązań, Fajnie jest i też całkiem fajnie można odłożyć :)