Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób o lewicowych poglądach i nie jest to prowokacja, ja pytam poważnie.

Słusznie twierdzicie że kościół katolicki nakazując księżom celibat działa wbrew naturze i że jest to powód różnych patologi pośród księży i ich odklejenia od rzeczywistości. Słusznie uważacie, że księża powinni mieć żony i że dzięki temu byli by normalniejsi i mniej odklejeni.

Słusznie twierdzicie, że tęczowe paski nie powinny być stygmatyzowane, wykluczane społecznie, bo to ma zły wpływ na osoby homoseksualne i jest nieludzkie. Słusznie uważacie że tęczowe paski powinny mieć umożliwione zawieranie związków bez społecznej stygmatyzacji bo to ich naturalna potrzeba.

Jednocześnie osoby lewicowe twierdzą, że Incele czyli hetereseksualni mężczyźni niemogący doświadczyć keksu i związku z powodu zmian społecznych na początku XXI wieku, jakich w społeczeństwach zachodnich jest już 30% w grupie wiekowej 18-29% mają zaakceptować celibat na całe życie i być normalnymi członkami społeczeństwa. Dlaczego nie zauważacie wykluczających i dyskryminujących dla mężczyzn zmian z początku wieku?

Wy naprawdę uważacie, że jakakolwiek terapia przekona dziesiątki milionów mężczyzn w samej Europie a setki milionów w skali świata, że mają zaakceptować celibat i brak związku i zachowywać się tak jak by nic się nie stało? Przecież do czegoś takiego będą zdolne tylko jednostki ponadprzeciętnie inteligentne umiejące znaleźć sens istnienia w jakiś abstrakcjach, masowo to nie zadziała. Ta sytuacja takiego masowego wykluczania mężczyzn z doświadczania keksu czy posiadania partnerki jakie są normalnymi i naturalnymi potrzebami człowieka musi doprowadzić do rewolucji, po prostu musi.

Jakim cudem wy tego nie widzicie? Ja po prostu nie mogę uwierzyć, że można być poważnym człowiekiem jaki płaci ubezpieczanie za samochód, wynajmuje mieszkanie, chodzi po zakupy, spotyka się ze znajomymi i uważać, że jeśli skażemy 1/4 populacji na brak posiadania partnera to wszystko będzie oki, nic się nie stanie, pośle się ich na terapie i będzie cacy. Nie, nie będzie. Rewolucja keksualna doprowadziła nie do dostępności keksu dla wszystkich ale do powstania haremów.

Terapia może zadziałać na jednostki, ale nie na tak masowe zjawisko społeczne.

Dlaczego Lewica nie rozwiązuje problemów Inceli jacy są najbardziej stygmatyzowaną, pogardzaną, odrzucaną i poniżaną grupą społeczną tylko nadal broni kobiet jakie są w dzisiejszym społeczeństwie nową szlachtą jaka jest uprzywilejowana i wspierana na każdym kroku? Ilość akcji promujących kobiety jaki tęczowe paski jest przygniatająca.

Gdzie są wasze Lewicowe ideały wspierania słabszych i odrzuconych w kontrze do silnych i uprzywilejowanych?

Ja pytam całkiem serio, to nie jest prowokacja, jak można być osobą o lewicowych poglądach i nie czuć sprzeczności?
Dlaczego cały czas udajecie że mamy XX wiek w jakim istnieje patriarchat? Tego już dawno nie ma, to są mity XX wieku są nowi ludzie jakim trzeba pomóc a wy udajecie że nic się nie zmieniło. Wspieranie kobiet nie jest żadną odwagą, to jest popierane przez korporacje, państwa, fundacje.

Kiedy lewica zacznie realizować lewicowe ideały równości i wspierania słabszych i zacznie wspierać Inceli przeciwko uprzywilejowanej większości ludzi mających nadmiar związków i keksu jakie są normalnymi potrzebami człowieka?

#lewica #neuropa #przegryw #incel #rozkmina #przemyslenia
N.....n - Mam pytanie do osób o lewicowych poglądach i nie jest to prowokacja, ja pyt...

źródło: comment_1659943536ap4OWUW3o3zy3pjAoPCjAQ.jpg

Pobierz
  • 85
@Nostrian: Mam jedno pytanie doprecyzowujące. W kościele celibat to problem systemowy i wystarcza zmiany prawne.

A jak jest z młodymi mężczyznami? Co jest źródłem tego problemu? Mam wrażenie, ze sprawa jest bardzo złożona i na to nie ma prostego rozwiązania. Mężczyźni cierpią przez zmiany społeczne, nowe technologie i nawarstwiające się nierówności. Jak tu pomoc i co postulować?
Dlaczego Lewica nie rozwiązuje problemów Inceli jacy są najbardziej stygmatyzowaną, pogardzaną, odrzucaną i poniżaną grupą społeczną


@Nostrian: Ja raczej nie mam lewicowych poglądów więc nie odpowiem na pytanie, ale za to mam inne: o ch.j chodzi z tymi incelami? Pytam serio, to nie jest prowokacja. Nie widzę takiej grupy społecznej - nie widzę problemu. Jesteś w stanie mi to wyjaśnić? Od zawsze byli ludzie którzy mieli problemy w nawiązywaniu kontaktów damsko-męskich,
@Nostrian: Co jest stary, co da Ci wspieranie inceli? Nabiorą przez to pewności siebie? Stworzysz nową grupę społeczną z wygórowanym ego, bo w końcu mogą być razem? Tak samo działają kobiety aktualnie i nic w tym dobrego nie widzę, każda ma się za gwiazdę, mimo tego że wygladaja jak #!$%@? paszczury bo nie potrafia o siebie zadbać, ale ego jest, #!$%@?ć skrajności. Jak ktoś nie potrafi zebrać dupy, normalnie sie #!$%@?
@Nostrian: Zmiany społeczne nie uprzywilejowały kobiet, tylko dały im większą możliwość wyboru własnej drogi życiowej, a w wielu kwestiach kobiety dalej nie osiągnęły równości z mężczyznami (płace na przykład). To nie jest tak że kobiety stoją teraz nad mężczyznami tylko po prostu mają więcej ścieżek do wyboru niż tylko małżeństwo.

Problem inceli częściowo prowokują inni mężczyźni, wyjątkowo nadaktywni seksualnie, którzy bombardują kobiety takimi propozycjami. Większość kobiet za to dalej szuka kogoś
To nie jest odpowiedz na pytanie jakie zadałem. Dlaczego lewica nie wspiera słabszych tylko stoi z silnymi jak nowa szlachta?


@Nostrian Bo nawet człowiek stał się usługą i lepiej finansować takich ludzi bo z nich jest później zysk.
Dziękuję...