Wpis z mikrobloga

Ktoś musi być odpadem genetycznym by kogoś mogli nazwać chadem i ten chad rypał najlepsze sztuki no i ogólnie wszystko, a ja? mimo bycia brzydalem mam to w #!$%@? XD po co traktować życie mega poważnie jak i tak skończę 3 metry pod ziemią i jestem tylko kropelką w oceanie. Mam w #!$%@? co o mnie sądzą inni i żyję swoim życiem, ten kto się ode mnie odsunął niech #!$%@?. Życie mam jedno i wiecie co? może jestem przegrywem, ale dobrze mi z tym. Wolę fastfoody, gaming (bo kupiłem niedawno potworka do gier), anime, camgirl itd. Niż robienie to co normictwo dzisiejsze w moim wieku czyli po 20-stce tj. Ćpanie, alko, imprezki, odwalanie i chodzenie późną porą jako degenerat po mieście. Nie wszyscy tacy są ofc. Ale chcielibyście tak żyć? ja nie, wolę kasę, spokój, dobry delikatny seks, fajne gierki, ciekawe anime, smaczne jedzonko, intensywny trening, spacer, zwiedzanie świata i można wymieniać... To jak wam wylosowało nie jest zależne od was jak się urodziliście to ruszyła maszyna, którą nie można zatrzymać zwana życiem nie zmienicie cech niezależnych od was i na które nie macie wpływu. Żyjcie na luzie, rozwijajcie się bez tryhardowania w tym w czym się widzicie i w czym widzicie, że jesteście dobrzy. Zadbajcie o siebie, chciejcie dla samych siebie jak najlepiej i może szczęście was spotka... Kto wie?
#przegryw #przemyslenia #przemysleniazdupy #normictwo #bekaznormictwa #motywacja #rozkmina #pokazmorde #asperger #depresja #niepelnosprawnosc #ocd #dyspraksja #autyzm #asd #wpismotywacyjny
S.....r - Ktoś musi być odpadem genetycznym by kogoś mogli nazwać chadem i ten chad r...

źródło: comment_1665158658VObg209p6uvquKIe44limF.jpg

Pobierz
  • 15