Wpis z mikrobloga

Gdy chodziłem do szkoły był podział, że dziewczyny wchodzą do klasy pierwsze, a chłopcy stoją przed drzwiami i czekają aż dziewczyny zajmą miejsca i po dziewczynach dopiero można było wejść. W myśl zasady, że kobiety mają pierwszeństwo.
Czy obecnie w 2022 dalej tak to w polskich szkołach wyglada?
A jak z tym jest w innych krajach? Orientuje się ktoś, czy na Zachodzie/Skandynawii gdzie akcentuje się równość miedzy płciami też w szkołach stosuje się zasadę pierwszeństwa dziewczynek przed chłopcami?

#rozkmina #emigracja #przegryw #blackpill #szkola #wspomnienia #przemyslenia #pytanie #kiciochpyta
Bananek2 - Gdy chodziłem do szkoły był podział, że dziewczyny wchodzą do klasy pierws...

źródło: comment_1660120290J7Gcnh3cXpUQoNlFkE9ULj.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
@Bananek2: ciekaw jestem czy w tych lewackopoglądowych krajach typu Szwecja funkcjonuje w ogóle takie określenie jak u nas "damski bokser". Skoro jest równość płci to napieprzanie swojej baby powinno być traktowani na równi jakby kobieta biła faceta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Inna sprawa, że napieprzający babę facet mógłby powiedzieć, że identyfikuje się jako kobieta i już znosi z siebie piętno "damskiego boksera" xD

Lewactwo chyba zjada swój
  • Odpowiedz
Skoro jest równość płci to napieprzanie swojej baby powinno być traktowani na równi jakby kobieta biła faceta


@sikalafou: może zacznijmy od tego, że w ogóle nie toleruje się przemocy niezależnie od płci?
  • Odpowiedz
Gdy chodziłem do szkoły był podział, że dziewczyny wchodzą do klasy pierwsze, a chłopcy stoją przed drzwiami i czekają aż dziewczyny zajmą miejsca i po dziewczynach dopiero można było wejść. W myśl zasady, że kobiety mają pierwszeństwo.


@Bananek2: u mnie była taka sama zasada
  • Odpowiedz
@sikalafou w ten sposób oczywiście nie będziemy dyskutować, więc zgłosiłem post. Niemniej odpowiadając: Pytałeś o "konstrukt językowy" (wiem że chciałeś wypaść mądrze, Damski bokser to po prostu związek frazeologiczny ¯_(ツ)_/¯). No skoro baba lałaby chłop to pewnie byłaby męskim bokserem, tylko jaki sens ma takie pytanie skoro przemoc w ogóle nie jest akceptowana? Stąd moja odpowiedź. Nie czujesz, że to co piszesz jest po prostu głupie?+do tego jeszcze jakieś farmazony z transgendersmi.
  • Odpowiedz
Damski bokser to po prostu związek frazeologiczny ¯\(ツ)/¯). No skoro baba lałaby chłop to pewnie byłaby męskim bokserem


@grisha12: to ile razy spotkałeś się ze ZWIĄZKIEM FRAZEOLOGICZNYM "męski bokser" w kontekście kobiety bijącej faceta? Bo ja nigdy, a wiesz dlaczego? Bo taki związek frazeologiczny nie istnieje w polskim języku (w angielskim też nie). Nie próbuj być na siłę głupio mądry bo ci to nie wychodzi głupcze. Jest to tak marginalne zjawisko
  • Odpowiedz