Wszystko
Najnowsze
Archiwum
13
Pomorska 500 - Piekło Północy - relacja z rowerowego ultra-maratonu

Surowa relacja z wyścigu Pomorska 500 - do przejechania 513 km w 48h - zgodnie z wyznaczonym celem. Specyficzne poczucie humoru jako dodatek :)
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
19
Rowerzysta trzymał się samochodu jadącego 100 km/h!

Po co pedałować w trasie, kiedy można odpocząć trzymając się jakiegoś pojazdu, bez wysiłku pokonując całkiem spory dystans.
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
@Wyrewolwerowanyrewolwer w adidasach jeżdżę póki co, nie chciałem na początek kupować spd. Znajomy ustawiał kierownicę, bo jak sam ustawiłem to powiedział, że źle jest
@itec: Najważniejsze żeby było Tobie wygodnie i nie cisnęło za bardzo na ręce, a to czy dobrze/źle/zgodnie ze sztuką to drugorzędna sprawa
- 0
konto usunięte via Android
- 3
Kupuje niedługo nowy rower i rozglądam się za osprzętem u majfrendów. Orientuje się ktoś tutaj na ile takie lampki są legalne w Polsce? Chodzi mi o te „laserowe” linie na ziemi.
https://a.aliexpress.com/_BPJ2zt
A drugie pytanie, czy ktoś używa może zrecenzować torby na rower firmy Rockbros? Wyglądają na przyzwoite jak na te ceny.
https://a.aliexpress.com/_B1iNsb
https://a.aliexpress.com/_BPJ2zt
A drugie pytanie, czy ktoś używa może zrecenzować torby na rower firmy Rockbros? Wyglądają na przyzwoite jak na te ceny.
https://a.aliexpress.com/_B1iNsb
źródło: comment_159551908047MJyuguoNpNLHPbdzIDTL.jpg
PobierzChodzi mi o te „laserowe” linie na ziemi.
@Mulek05: ale wiesz, że one będą kompletnie niewidoczne dla samochodów? i w ogóle nie wiem dla kogo mają być potrzebne skoro świecą 50cm od roweru
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@itec: tak, tzn można kupić jedno ramię korby
@itec: czyli typ w serwisie p------i głupoty
pierwszy wynik z google http://serwisbajka.pl/naprawa-gwintu-w-korbie/
w każdym rowerowym, który zajmuje się czymś więcej niż obsługą komunijnych rowerów powinni to znać
pierwszy wynik z google http://serwisbajka.pl/naprawa-gwintu-w-korbie/
w każdym rowerowym, który zajmuje się czymś więcej niż obsługą komunijnych rowerów powinni to znać
#rowery #czescirowerowe #bike #sport
Czołem mirki rowerowe. Nie jestem jakimś zapalonym rowerzystą ale jakiś czas temu stwierdziłęm, że kupię sobie pożądny rower trekkingowy, żeby zrobić jakąś dłuższą trasę od czasu do czasu. Zdecydowałem się na Kross Trans 9.0 2018, o taki:
https://trekking24.pl/pl/rowery-turystyczne-2018/2188-rower-kross-trans-90-2018-po-przegladzie-dostawa-gratis-autoryzowany-dealer-kross-5904993383636.html
No i całkiem spoko ale problemem jest siodełko - w skrócie gniecie w jajka oraz dupę. Postanowiłem, że trzeba je wymienić na coś wygodniejszego. Co
Czołem mirki rowerowe. Nie jestem jakimś zapalonym rowerzystą ale jakiś czas temu stwierdziłęm, że kupię sobie pożądny rower trekkingowy, żeby zrobić jakąś dłuższą trasę od czasu do czasu. Zdecydowałem się na Kross Trans 9.0 2018, o taki:
https://trekking24.pl/pl/rowery-turystyczne-2018/2188-rower-kross-trans-90-2018-po-przegladzie-dostawa-gratis-autoryzowany-dealer-kross-5904993383636.html
No i całkiem spoko ale problemem jest siodełko - w skrócie gniecie w jajka oraz dupę. Postanowiłem, że trzeba je wymienić na coś wygodniejszego. Co
źródło: comment_1595500080XbGjWcO14TqmHFwisDbmW7.jpg
Pobierz@trothopefr: bardzo dobre siodlo
- 0
#rower #rowery
Mirki, czy kupował ktoś rower z Mediaexpert? Mają jakieś własne marki. Nie znam się bardzo na rowerach, ale patrząc na ceny osprzętu jest podejrzanie tanio- a wiadomo jak coś jest zbyt piękne żeby było prawdziwe to takie jest. Co np. sądzicie o tych rowerach?
https://www.mediaexpert.pl/rowery/rowery-mtb/rower-indiana-storm-x6-m19#topVariants
https://www.mediaexpert.pl/rowery/rowery-mtb/rower-indiana-x-enduro-7-7-m19-szary-czarny-r19#topVariants
Na czym oszczędził tutaj producent? Tzw. markowe rowery z osprzętem z serii Deore powinny kosztować wg. mojej wiedzy od 3,5k
Mirki, czy kupował ktoś rower z Mediaexpert? Mają jakieś własne marki. Nie znam się bardzo na rowerach, ale patrząc na ceny osprzętu jest podejrzanie tanio- a wiadomo jak coś jest zbyt piękne żeby było prawdziwe to takie jest. Co np. sądzicie o tych rowerach?
https://www.mediaexpert.pl/rowery/rowery-mtb/rower-indiana-storm-x6-m19#topVariants
https://www.mediaexpert.pl/rowery/rowery-mtb/rower-indiana-x-enduro-7-7-m19-szary-czarny-r19#topVariants
Na czym oszczędził tutaj producent? Tzw. markowe rowery z osprzętem z serii Deore powinny kosztować wg. mojej wiedzy od 3,5k
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Woody_90: Marka Indiana jest produkowana we Włoszech. Kupiłem miesiąc temu X-Road 1.0. Rower raczej solidny. Na razie go docieram, zrobiłem jakieś 60 km, więc trudno o sensowną ocenę.
- 1
Wybieram się na krótki wyjazd wakacyjny na rower i chciałbym go najpierw wstawić do jakiegoś serwisu na podstawowy przegląd (rzeczy typu regulacja przerzutek, naciągnięcie linek hamulcowych itd.). Jesteście w stanie polecić jakieś dobre miejsce w #warszawa ?
#rowery #rower #kolarstwo #serwisrowerowy
#rowery #rower #kolarstwo #serwisrowerowy
- 0
@cezeterson: Ja bym poczekał i zaaplikował nowy olej na czysty łańcuch. Jeden dzień wytrzymasz. ;)
- 0
@cezeterson: jeden dzień bez smarowania ujdzie.
#anonimowemirkowyznania
#rower #rowery #krakow #sport
Chce kupić z dziewczyną rower używany na OLX do 500zł/szt, ale nie wiem na co patrzyć, jakie firmy. Nie znam się xD
Jak znaleźć dobry, używany rower w tej cenie, jest to możliwe?
#rower #rowery #krakow #sport
Chce kupić z dziewczyną rower używany na OLX do 500zł/szt, ale nie wiem na co patrzyć, jakie firmy. Nie znam się xD
Jak znaleźć dobry, używany rower w tej cenie, jest to możliwe?
@AnonimoweMirkoWyznania: to polecam celować w singlespeed, bezobsułgowy napęd, plus można sobie nieźle zrobić czworogłowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Halko mirki, kolarze na naszym #ruszmirko discordzie szukają kompanów do wspólnego pedałowania. Ktoś na Hel? A może daleki wschód?
Zgłosiło się już kilku mirków i mirabelek z #podlasie and #pomorze - jeśli chcecie razem pojeździć to zapraszamy na nasz serwer:
- > https://discord.gg/UgpnR4q <-
#rower #szosa #triban #rowery #podrozujzwykopem #rozowepaski #rowerowetrojmiasto
Zgłosiło się już kilku mirków i mirabelek z #podlasie and #pomorze - jeśli chcecie razem pojeździć to zapraszamy na nasz serwer:
- > https://discord.gg/UgpnR4q <-
#rower #szosa #triban #rowery #podrozujzwykopem #rozowepaski #rowerowetrojmiasto
źródło: comment_1595431786A61UwYsLuRprzDMlRP3N8l.jpg
Pobierz- 0
Cześć.
Szukając roweru natrafiłem na Lazaro, które mają całkiem przyzwoite opinie i w obecnych czasach przyzwoitą cenę. Spodobał mi się Integral V2 http://lazaro-bike.pl/sklep/lazaro-integral-v2-m%C4%99ski-2020_pid=228 i o 300 zł droższy V3 http://lazaro-bike.pl/sklep/lazaro-integral-v3-m%C4%99ski-2020_pid=210 Zastanawiam się czy warto dopłacać te 300 za (tylko?) grupę Alivio zamiast Acera, czy zwykłemu amatorowi co robi kilkadziesiąt km na tydzień coś pomogą lepsze przerzutki i manetki czy raczej nie? zł Niestety oba te rowery są niedostępne i trzeba czekać do
Szukając roweru natrafiłem na Lazaro, które mają całkiem przyzwoite opinie i w obecnych czasach przyzwoitą cenę. Spodobał mi się Integral V2 http://lazaro-bike.pl/sklep/lazaro-integral-v2-m%C4%99ski-2020_pid=228 i o 300 zł droższy V3 http://lazaro-bike.pl/sklep/lazaro-integral-v3-m%C4%99ski-2020_pid=210 Zastanawiam się czy warto dopłacać te 300 za (tylko?) grupę Alivio zamiast Acera, czy zwykłemu amatorowi co robi kilkadziesiąt km na tydzień coś pomogą lepsze przerzutki i manetki czy raczej nie? zł Niestety oba te rowery są niedostępne i trzeba czekać do
- 2
@NoNameNoIdeaNoLife: mam w tym rowerze założone Panaracer Gravelking SK+ 35C i sporo jeszcze miejsca jest. Widziałem, że ludzie 38C wcisnęli ale powiem Ci, że te 35C sprawdzają się znakomicie na asfalcie, na szutrze też a z piaskiem o ile to nie jest całkiem luźna piaskownica to też nie ma problemu. Łap fotkę.
źródło: comment_1595420958v1lFJWXmyIzonXo9ycz4Oa.jpg
Pobierz- 2
@NoNameNoIdeaNoLife: Z rozmiarem to Ci nie doradzę raczej. Ja mam 172 i za namową znajomego kupiłem M, ale chyba jest dla mnie ciut za duży. Ostatnio zmieniłem kierownicę na węższą i mostek ze 100 na 80 i jest o niebo lepiej. Generalnie podobno rozmiarówka na Decathlonu jest ok, a jak jesteś na granicy to bierzesz mniejszy - tak mówią :) A na szutrach trochę lata, w końcu to Sora, napęd
- 0
@Jacaaa: Osprzęt całkiem fajny, deore z tyłu. Ewentualnie szukałbym dobrej okazji na Krossa Level 4.0.
Mireczki z #rower #rowery kolejne pytanie. Czy istnieje jakiś zamiennik tej zębatki 36T Truvativ/SRAM przewidziany do napędu 2x10? Rozmiar 104 BCD, oryginały drogie jak pierun. Myślałem o Shimano M617
źródło: comment_1595413235ygWiNC4BcEeHnKGRfkCd8p.jpg
Pobierz





















źródło: comment_1595615527GKkclkYRbbl3z7MDPm6v2v.jpg
PobierzZ połączeniem grup podejrzewam, że ktoś u producenta miał bardzo dobry pomysł. I zaznaczam, że to nie
@ButtHurtAlert: Toż kwestię samego zdjęcia jednej zębatki wyczerpałem w pierwszych dwóch zdaniach pierwszego wpisu ( ̄෴ ̄) Kompatybilność staje się problemem właśnie dopiero przy wymianie korby.
@Ownage:
Albo po prostu regulujesz przerzutkę tak aby pracowała na dwóch tarczach (i opcjonalnie jedną tarczę zdejmujesz). Nie kosztuje