Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@Juventino1897: Nasz kochany Romecik?
https://www.rowertour.com/p/215765/rower-romet-wagant-4-czarno-bialy
Albo jakiś używany, starszej daty?
https://www.rowertour.com/p/215765/rower-romet-wagant-4-czarno-bialy
Albo jakiś używany, starszej daty?
konto usunięte via Android
- 2
Siema #rowery potrzebuje #rower dla mojego 70 letniego dziadka. Wymagania sa takie:
1. Rower ma mieć bagaznik i błotniki (najwazniejsze)
2. Dziadek ma bez problemu na niego wsiadać (czyli ultra wysokie rowery i jakieś szosówki odpadaja)
3. Ma się dać przejechać bez problemu 10km mając 70 lat
Fajnie by było gdyby przezutki były z tych nowszych Shimano które się wciska paluchem, no i żeby caloksztalt byl fajny a nie jakies gowno za
1. Rower ma mieć bagaznik i błotniki (najwazniejsze)
2. Dziadek ma bez problemu na niego wsiadać (czyli ultra wysokie rowery i jakieś szosówki odpadaja)
3. Ma się dać przejechać bez problemu 10km mając 70 lat
Fajnie by było gdyby przezutki były z tych nowszych Shimano które się wciska paluchem, no i żeby caloksztalt byl fajny a nie jakies gowno za
@Szejker-Szejker: ktoś ostatnio to gówienko chwalił:
https://allegro.pl/oferta/rower-elektryczny-m-bike-7-ebike-czarny-43-cm-26-10522811132
Generalnie wypas żaden, bling bling też, ale robi robotę po mieście.
https://allegro.pl/oferta/rower-elektryczny-m-bike-7-ebike-czarny-43-cm-26-10522811132
Generalnie wypas żaden, bling bling też, ale robi robotę po mieście.
@Szejker-Szejker: dużo zdrowia dla dziadka, ale, hmm, męska rama to chyba dość optymistyczne założenie w tym wieku. Są wyjątki, ale przeciętnie sprawny człowiek będzie miał z tym problemy, jak nie teraz to zaraz, za chwilę.
Sądze, że dobrym wyborem będzie rower jak dla kapelusznika.
coś na przykład w ten deseń:
Sądze, że dobrym wyborem będzie rower jak dla kapelusznika.
coś na przykład w ten deseń:
- 9
i takich rowerzystow szanuje, a nie pseudo zawodowcow na dk94
@cool_story: Przecież po DK może jechać każdy rowerzysta (o ile nie ma znaku zakazu).
@cool_story: xD Takiech kierowców nie szanuję... Po krajówkach, jeśli nie ma zakazu, można jeździć. I nic na to nie poradzisz :) I wcale nie musi Ci się to podobać.
Chciałbym już wiedzieć co z moim trenażerem (╯︵╰,) Zżera mnie stres...
#bulibureklamuje #sport #szosa #trenazer #reklamacja #centrumrowerowe #dadelo #probikes #rowery #wahoo #kickr #kickrcore #zwift
#bulibureklamuje #sport #szosa #trenazer #reklamacja #centrumrowerowe #dadelo #probikes #rowery #wahoo #kickr #kickrcore #zwift
źródło: comment_1619425158n3Sw7sVLiUaLqzZSuy0Wjw.gif
Pobierz- 0
Spotkałem się wielokrotnie z takimi głosami dotyczącymi pedałów montowanych fabrycznie w rowerach, że to jednorazówki, że trzeba od razu wymienić, bo do niczego itd.
Ktoś potrafi wytłumaczyć w czym są dyskwalifikujące plastikowe platformy w stosunku do metalowych? Trochę tego nie rozumiem.
Drugie pytanie - skąd wziąć korki zabezpieczające łożysko i gwint w pedałach?
#rowery
Ktoś potrafi wytłumaczyć w czym są dyskwalifikujące plastikowe platformy w stosunku do metalowych? Trochę tego nie rozumiem.
Drugie pytanie - skąd wziąć korki zabezpieczające łożysko i gwint w pedałach?
#rowery
mam juz rowerek do skakania i szose ale marzy mi sie elektryczny.
tak patrzac na ceny to te ktore mi sie podobaja sporo kosztuja 10k-17k
za ta cene mozna kupic juz dobry samochod, tak zeby zapakowac rower i pojechac gdzies na jakas trase poszalec.
pytanie... warto wydawac tyle kasy na elektryka czy lepiej kupic samochod i jezdzic tym co mam ? xDDD
kurde nigdzie nie mam mozliwosci przetestowania takiego roweru. bo moze
tak patrzac na ceny to te ktore mi sie podobaja sporo kosztuja 10k-17k
za ta cene mozna kupic juz dobry samochod, tak zeby zapakowac rower i pojechac gdzies na jakas trase poszalec.
pytanie... warto wydawac tyle kasy na elektryka czy lepiej kupic samochod i jezdzic tym co mam ? xDDD
kurde nigdzie nie mam mozliwosci przetestowania takiego roweru. bo moze
@dramatdramatyczny: samochod a rower to dwie zupelnie inne rzeczy. Ja bym wolal samochod jak nie masz niz smieszny rowerek na baterie.
@dramatdramatyczny: to zależy do czego i gdzie mieszkasz ja mam eltryka na rowerze trekningowym na mnatekte ibto jest super a koszt nienduzy , natom7ast jak chcesz jeździć po górach to faktycznie lektryk niezastąpiony bo downhhillem nigdzie nie podjedziesz
Mirki, czy ktoś z Was ma #rower z #decathlon MTB ST 530? Link tutaj: https://www.decathlon.pl/p/rower-gorski-mtb-st-530-27-5/_/R-p-311274
Warto go kupić? Czy te przerzutki 1x9 sprawdzają się? Jeżdżę głównie po ścieżkach i po lesie, raz na tydzień, 2-3 godziny.
#rowery #mtb #rowerzysta #rowerzwykopem #sport #rockrider
Warto go kupić? Czy te przerzutki 1x9 sprawdzają się? Jeżdżę głównie po ścieżkach i po lesie, raz na tydzień, 2-3 godziny.
#rowery #mtb #rowerzysta #rowerzwykopem #sport #rockrider
@freshrap: będzie git, ale da się znaleźć lepsze rowery, choc przyznam ze nie wiem gdzie xD.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@freshrap: mam od trzech miesięcy, jeżdżę po ścieżkach i lesie, zwykle raz w tygodniu, choć staram się częściej, trochę więcej niż 2-3 godziny. Rower jest w porządku.
@h___k: kands to kopia lazaro. Lazaro już nie ma chyba integrali w ofercie niestety
- 0
@zGdyniMlodyG: kands i lazaro to ta sama firma. Transrower
Romet Aspre 1 2021 - posiada ktoś? Jak z rozmiarówką, jak z pozycją (wygodna, nie wygodna?)
Chcę to kupić na dojazdy do pracy + jakieś weekendowy traski. Nie chcę roweru miejskiego bo jest brzydki, nie chcę szosy bo liczę, że gravel będzie wygodniejszy i bardziej wytrzymały.
Ten Romet jest jednym z naprawdę niewielu rowerów w okolicach 3000zł który w ogóle jest dostępny do zakupu..
#rower #rowery
Chcę to kupić na dojazdy do pracy + jakieś weekendowy traski. Nie chcę roweru miejskiego bo jest brzydki, nie chcę szosy bo liczę, że gravel będzie wygodniejszy i bardziej wytrzymały.
Ten Romet jest jednym z naprawdę niewielu rowerów w okolicach 3000zł który w ogóle jest dostępny do zakupu..
#rower #rowery
źródło: comment_1619289935cyIB3CwEhcIeOyhgp40lnT.jpg
Pobierz- 1
@derekperek122: taka sama długość i rozmiar rury sterowej.
@derekperek122 jeszcze offset czyli jak daleko znajduje się środek sztywnej osi od osi samego widelca, na rysunku technicznym widelca sprawdź
Taka sytuacja #rower #rowery: W piwnicy u rodziców jest mój rower z lat młodzieńczych Peugeot 501 Reynolds (szosowy). Piwnica sucha, rower wisi sobie pod sufitem, prócz kurzu nic chyba mu nie jest. Miałem już nagrany zakup nowego roweru, pierwszego od nastu lat, bo czas się zacząć ruszać, ale sytuacja na rynku rowerowym jest dość dziwna i się nie udało. W takim razie pomyślałem, że pojeżdżę jak hipster
- 1
@phty:
-Jak trzyma powietrze to zobacz jak dużo miejsca masz w ramie, to będziesz wiedział czy wejdzie ci coś szerszego.
Wyżej już ktoś napisał 29c to 29mm szerokości.
-Pedały mają 2 standardy gwintów: dziecięcy 1/2" i normalny 9/16". Także raczej trudno się pomylić.
-Linki i pancerze zawsze warto wymienić bo to grosze, a różnica bywa znaczna.
-Jak trzyma powietrze to zobacz jak dużo miejsca masz w ramie, to będziesz wiedział czy wejdzie ci coś szerszego.
Wyżej już ktoś napisał 29c to 29mm szerokości.
-Pedały mają 2 standardy gwintów: dziecięcy 1/2" i normalny 9/16". Także raczej trudno się pomylić.
-Linki i pancerze zawsze warto wymienić bo to grosze, a różnica bywa znaczna.
@phty: oni gadają o ramach ale lepiej sprawdź widelec przód i tył. Pewnie cały osprzęt do wymiany bo na takim który leży już x lat trochę strach jedzdzic. Koła na serwis, nowe opony i dętki i gruntowne smarowanie. Zobacz łączenie sztycy z ramą i zacisk.
- 2
Muszę przyznać, że mają tupet (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Tak, oczywiście, jestem bardzo zadowolony...
#bulibureklamuje #sport #szosa #trenazer #reklamacja #centrumrowerowe #dadelo #probikes #rowery #wahoo #kickr #kickrcore #zwift
#bulibureklamuje #sport #szosa #trenazer #reklamacja #centrumrowerowe #dadelo #probikes #rowery #wahoo #kickr #kickrcore #zwift
źródło: comment_1619266331gKcBtN6eMo3wOkfBJM84Vu.jpg
PobierzZwykle dużo pytam, ale dzisiaj polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Polecam wszystkich zainteresowanym lusterko rowerowe, montowane na dropach w rowerach z barankiem.
Lusterko to BEAM Corky Bike's rear window (różnie je nazywają, ale znajdziecie), koszt około 70-90zł.
Widać auta z zapalonymi światłami za dnia z ok. 150 metrów. Z 30 metrów jestem w stanie określić model auta. W nocy nie jeżdżę więc nie wiem.
Może się zamknąć, ale
Polecam wszystkich zainteresowanym lusterko rowerowe, montowane na dropach w rowerach z barankiem.
Lusterko to BEAM Corky Bike's rear window (różnie je nazywają, ale znajdziecie), koszt około 70-90zł.
Widać auta z zapalonymi światłami za dnia z ok. 150 metrów. Z 30 metrów jestem w stanie określić model auta. W nocy nie jeżdżę więc nie wiem.
Może się zamknąć, ale
źródło: comment_1619262793vpTDhUYbp6bzt6mU4e6zxQ.jpg
Pobierz- 4
@NoNameNoIdeaNoLife: do gravela spoko, ale na szosę tylko Cateye BM45
Komentarz usunięty przez autora
#rower #rowery #aliexpress #allegro
Poleć ktoś jakiś dobry uchwyt na telefon - telefon to oneplus 7t pro
Jak to możliwe chciałbym go nosić w tym pokrowcu i nie wyciągać
Poleć ktoś jakiś dobry uchwyt na telefon - telefon to oneplus 7t pro
Jak to możliwe chciałbym go nosić w tym pokrowcu i nie wyciągać
źródło: comment_16192492656Y6DUciYIIIAZ9zs3tYyYM.jpg
Pobierz@OceanicMarten: ja po nowy rower pojechałem prawie 500km w jedną stronę.
@OceanicMarten: polecam, kupowałem tam szosę jakoś w lutym, jechałem 250 km w jedna stronę i wcale nie żałuje (ʘ‿ʘ)
Mirki macie jakiś serwis rowerowy w #warszawa który przyjmie rower starszego typu do seriwsu? (Góral, ale bez amortyzatorów jeszcze i ze starymi przerzutkami wystającymi z kierownicy) bylem dzisiaj w SklepRowerowy.pl na Żoliborzu i pan stwierdził (w sumie bez oglądania) że to się nie opłaca. Może i im nie bo tam faktycznie jak widziałem jakie rowery stały, to aż glupio wygladalem z takim starociem.
Anyway, potrzebuje tylko wymienić i wyregulować przerzutki
Anyway, potrzebuje tylko wymienić i wyregulować przerzutki
@Usted: masz do zrobienia niewielkie, w zasadzie eksploatacyjne sprawy typu regulacja hamulców czy przerzutek, a warsztat twierdzi, że się nie opłaca i rower do wymiany? To ile za taką usługę teraz się płaci?
- 2
@mjr_bien
@wonsz_smieszek
@lukaszzz pojechałem do tego seriwsu Cloud na Ochocie, pan obejrzał rower i nie widzi problemu, żeby go brać. Wyliczył mi za hamulce, przerzutki i jakieś pancerze i innych kilka rzeczy 170zl, także wcale nie jest źle.
@wonsz_smieszek
@lukaszzz pojechałem do tego seriwsu Cloud na Ochocie, pan obejrzał rower i nie widzi problemu, żeby go brać. Wyliczył mi za hamulce, przerzutki i jakieś pancerze i innych kilka rzeczy 170zl, także wcale nie jest źle.






























#rower #rowery #rowerowyrownik
@Ramb0o: ten tag służy do czego innego
tutaj masz dobór rozmiaru do wzrostu, dla górali rozmiar S albo 15" jest tak do 170cm, imo to nie jest mało, ja bym został przy kołach 27,5 i ramie s, po 3-4 latach rower opchnie i kupi coś większego jeśli będzie potrzeba.