Rynek nieruchomości jest chory jak żaden. Państwo powinno stworzyć takie regulacje, żeby ludzie, którzy mają nadmiar pieniędzy mogli inwestować w nowoczesne technologie, to z kolei sprawi że jako Państwo będziemy szli do przodu i będziemy się rozwijać. A tak mamy gówniany najem, który niszczy wymierające społeczeństwo.

#mieszkaniedeweloperskie #regulacje #demografia
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@976497: To nie tak - to regulacje typu musisz w domu miec to i tamto, musisz miec panele , pompe ciepła, powodują że 95% społeczeństwa na to nie stać. Skoro Cie nie stać to nie zakładasz rodziny. Polska wyludni się jeszcze szybciej niż bułgaria i czeka nas ogromy kryzys fiskalny. Na miejscu Rosjan poczekałbym dekadę i jeszcze sami zostaną zaproszeni.
  • Odpowiedz
@m00n:
Cytując Tomasza R. Smusa
"Dyrektywa zmieniająca czwartą unijną dyrektywę w sprawie prania pieniędzy w Niemczech wymaga od dostawców cyfrowych aktywów dokonujących wymiany i powiernictwa uzyskania licencji od niemieckiego organu regulacyjnego BaFin już od 1 stycznia 2020 r."

Jeśli prowadzisz lub zamierzasz prowadzić swój biznes na terenie Niemczech, nieprzestrzeganie nowych zasad jest przestępstwem już od 1 stycznia 2020 r.
  • Odpowiedz
@cyberpunx: A co się dzieje ze słabszymi? Jak chcesz, to się nimi zaopiekuj, nikt ci nie zabrania. A zmuszanie innych do opłacania im życia to zwykła kradzież.

Rozumiem, że chcesz, aby nikt nie umierał z głodu? Znieść ustawą ubóstwo, tak? : )
  • Odpowiedz
@cyberpunx: Słabszymi zajmą się ci, którzy tego chcą. Nie narzucisz mi swoich racji.

Powiedziałem ci jak jest, możesz sobie z tym polemizować ile chcesz. Powiedz mi tylko, czy istnieje państwo, które zniosło ubóstwo? Ja wiem, że nie. Wolny rynek również ubóstwa nie znosi. Znosi jedynie okradanie ludzi przez państwo.

Nie prawię populizmów, tylko mówię prawdę. Populizmem byłoby stwierdzenie, że państwo się tobą zaopiekuje i niczego nie zabraknie. A ja mówię,
  • Odpowiedz