Zazwyczaj zawsze byłem na bakier z pisaniem kodu wraz z AI i korzystałem ze starych projektów jako szkieletów. Jednak chcę dać szansę konkretnym AI. Z moich testów wynika, że AI Studio Google (Gemini 2.5 pro) daje sobie radę bardzo dobrze. Chat GPT może zrobić podstawę jakiegoś programu, ale gubi się przy bardziej zaawansowanych projektach. Deepseek ma tendencje do halucynowania lub niezrozumienia tego co się do niego pisze.
@robert-kuzba: używam cursora, claude code z depseekiem, copilota jules. Cursor sprawuje się dla mnie najlepiej. Claude code z podłączonym deepseekiem zamiast clude jest tani jak barszcz za to, tylko trzeba z nim uważać. ( cursor zleży jaki model oczywicie)
Jednak chcę dać szansę konkretnym AI.
Z moich testów wynika, że AI Studio Google (Gemini 2.5 pro) daje sobie radę bardzo dobrze. Chat GPT może zrobić podstawę jakiegoś programu, ale gubi się przy bardziej zaawansowanych projektach. Deepseek ma tendencje do halucynowania lub niezrozumienia tego co się do niego pisze.
Kolejne na celowniku mam Junie od
@robert-kuzba: używam cursora, claude code z depseekiem, copilota jules. Cursor sprawuje się dla mnie najlepiej. Claude code z podłączonym deepseekiem zamiast clude jest tani jak barszcz za to, tylko trzeba z nim uważać.
( cursor zleży jaki model oczywicie)